Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Króliczek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 30-01-2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie szukaj w żywych zwierzętach tylko w akcesoriach czy jakoś tak. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 30-01-2007, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spróbuje Ulcia, dzieki
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukaj pod nazwą Pinio, Pigwa, cats dream. Kup sobie również kuwetę natrożną dla królika. Wkłada się ją w róg klatki i wsypuje ten żwirek, kuweta ma po bokach wyższe ścianki, jest bardzo wygodna. Mój królik biega cały czas luzem, ma tylko dół od klatki w którym stoi właśnie ta kuweta narożna, tylko do niej wsypuje żwirek, co pozwala na oszczędność i dużą wygodę.

Kuweta:
http://zoolandia.pl/sklep/trixie,toaleta,narozna,dla,swinki,morskiejkrolika,0,1,1334.html

Żwirek:
http://www.4animals.pl/product_info.php?products_id=743

Ostatnio zmieniony przez kazal4 dnia Czw 01-02-2007, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kazal4 a nie boisz sie że Ci kable poprzegryza? Podobno to lubią, mi przegryzł lampki od choinki i teraz jak wypuszczam to musze wszystko zasłaniać bo mam sporo kabli Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też używam tej podsypki. Bobek jest z niej zadowolony Bardzo uśmiechnięta .
Mój królik biega po domu od 5 rano do 21, ale już mi nie szkodzi. Teraz sobie tylko leży pod stołem i czasami polata po mieszkaniu. Kable wszystkie mam pochowane.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

kazal4

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Kazal4 a nie boisz sie że Ci kable poprzegryza? Podobno to lubią, mi przegryzł lampki od choinki i teraz jak wypuszczam to musze wszystko zasłaniać bo mam sporo kabli Bardzo szczęśliwa

Króliś prtzebywa tylko w jednym pokoju (dalej jakoś nie ma śmiałości iść) i w tm pokoiku wszystko mam poosłaniane, kiedyś był lepszy w psuciu kompa niż jakiś wirus, ale po zakupie kolejnej klawiatury i myszki stwierdziłam, że trzeba kable poosłaniać.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kazal4 dzieki za linki, agata podziwiam tak wyuczonego króliczka.
A nie wiecie czy króliki przenoszą toksoplazmoze? Bo słyszałam,że tak.
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-02-2007, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Kazal4 dzieki za linki, agata podziwiam tak wyuczonego króliczka.
A nie wiecie czy króliki przenoszą toksoplazmoze? Bo słyszałam,że tak.

Nie.
Powrót do góry

bezbarwna

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

miałam kiedyś królika. jak zbliżałam się do pokoju siostry [cwaniaczek rozpoznawał moje kroki] zawsze zaczynał tak dziwnie chrumkać i szaleć po klatce ;O bał się mnie jak ognia - mała byłam, to nieźle dawałam mu popalić.
a te niby-objawy-padaczki - mój królik robił to baaardzo często. siedział sobie, a za chwilę jak gdyby nigdy nic hmm... "mdlał". ;P albo przewracał się na bok albo wyciągał nogi to tyłu.
zdarzało się też, że nabierał ogromną ilość siana do ryjka - praktycznie wszystko co miał w klatce i nosił tam i spowrotem. albo położył się i leżał tak z tym sianem jakieś pół godziny. zawsze intrygowało mnie dlaczego tak robi. i nigdy nie mogłam się informacji o tym doszukać. ;> wie ktoś może coś na ten temat?
i bardzo lubił czekoladę. ;P często mu ją dawaliśmy.
a przeżył? hmm... jakieś 7-8 lat. wprawdzie ta moja miniaturka była większy od mojego psa, ale to nieistotne. ;DDD
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam króliczka miniaturkę - Niunia ma na imię Bardzo szczęśliwa
Moja Niuńka również biega po pokoju od wczesnych godzin rannych do późno wieczornych. Szkód żadnych. Swoje potrzeby załatwia wyłącznie do kuwety więc nie mam kłopotów.
Co do opisywanych przez Was objawów Niuńka miała podobne. Spowodowane to było tym, że siedziała zbyt długo w klatce. Za namową Agaty i ojca zaczęłam bardziej ufać Niuńce i wypuszczać ją na dłużej. Oczywiście wszystko jest pozabezpieczane, żeby jej się nic nie stało. I teraz królisia jest szczęśliwa.
A co do toksoplazmozy to przenoszą ją tylko i wyłącznie koty. Także bez obaw. Króliki są bezpieczne.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
grzybowa napisała: Moja Niuńka również biega po pokoju od wczesnych godzin rannych do późno wieczornych. Szkód żadnych. Swoje potrzeby załatwia wyłącznie do kuwety więc nie mam kłopotów.

O kurczę nigdy nie pomyślałam że królika można nauczyć załatwiania potrzeb w kuwecie. Wow! mądry ten królinio!
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
O kurczę nigdy nie pomyślałam że królika można nauczyć załatwiania potrzeb w kuwecie. Wow! mądry ten królinio!

Specjalnie jakoś jej nie uczyłam. Jedynie jak mi gdzieś nalała to pryskałam to miejsce perfumami i któregoś pięknego dnia zaczęła wszystko robić do kuwety. Króliki zresztą jak upodobają sobie jedno miejsce to tam będą załatwiać swoje potrzeby. Dlatego też trzeba jedynie zwrócić uwagę gdzie królik sobie upodobał miejsce Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 13-02-2007, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiedyś mielismy króliczka i on załatwał sie do uwety z piaskiem. Nikt go tego nie uczył...
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 13-02-2007, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki jak tam króliczek ?

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 13-02-2007, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do dzis było ok, odkąd go wypuszczam, to nie może w klatce wysiedzieć i musze go na noc wynosić, tak mi spać nie daje, wali w klatke. Dzis głośniej podskoczył, ale pewnie dlatego że chciał zwrócić na siebie uwage Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: