Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Króliczek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 03-04-2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zawsze chciałam mieć królika niemieckiego kicior99.blox.pl/resource/krolik_niemiecki.jpg Bardzo szczęśliwa

Podpis Hey ho, let's go Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

benia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 14-05-2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 2 kroliczki samczyka i samiczke, mam tez 2 swinki morskie Uśmiechnięta
W moim zyciu byly, sa, i zawsze beda zwierzeta, poniewaz je bardzo
kocham
Serduszko
Powrót do góry

Avantii

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 19-05-2009, 4:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No a ja mam problem z moim Szatankiem. Rano wstałam aby dać mu jedzonko a on siedzi w domku, główka mu opada na prawą stronę, nie daje się dotknąć. Słyszałam, że pił ale jak podeszłam i chciałam go pogłaskać to uciekł a wcześniej pchał się do ręki. Pierwsze skojarzenie, że go może przewiało. Wczoraj było wszystko dobrze więc pewnie w nocy to się stało. Nie wiem co robić. Chociaż pewnie do weterynarza pójdę.

Podpis 03.06.2006 - Szczęśliwa żonka
Powrót do góry

anetka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 22-05-2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od niedawna też mam królika, a raczej moja córeczka Bardzo szczęśliwa w każdym razie byłam strasznie temu przeciwna, ale jak już jej kupiliśmy królika to przekonałam się, ze to bardzo miłe i przytulne zwierzątko Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 23-05-2009, 4:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aga i jak Szatanek??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Avantii

PostWysłany: Sob 23-05-2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie nie wiadomo co mu jest. Od wtorku ma zastrzyki a dzisiaj idziemy na rentgen. Pije i troszkę je ale główka nadal mu opada Smutna

Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj...
A drogie panie zapytam się was. Psiaki i króliki są od jakiego 'wieku' razem? Znaczy które pierwsze, czy razem? Czy np. dorosły pies a do tego królik? Jak one się poznawały i godziły?

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Avantii

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jest tak: Szatan ma 4 lata (albo 3 bo już się gubię) a Tofcia jest szczeniaczkiem 8 miesięcznym wielkości do kolan. W zasadzie muszę puszczać Szatanka gdy Tofi jest zamknięta bo gadzina poluje na niego Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Czw 10-12-2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
wiki ja mam królika miniaturkę. Mój cały dzień lata po mieszkaniu, a do kaltki zamykany jest tylko na 8 godzin kiedy idziemy spać.
Mój Bobek też czasami tak ma, że chodzi sobie po pokoju a tu nagle podskoczy jak oparzony i ucieka za fotel. Czytałam, że to oznacza że króliczki są szczęśliwe i że jest im dobrze tam gdzie są Bardzo uśmiechnięta .

Też mam króliczkę Pusię od 2 miesięcy.
To powiedz mi Agata jak wygląda sprawa 'siusiania " i kupek ? Wskakuje do klatki ?
Bo moja niestety lubi wskoczyć na pościel i tam siusia , albo zrobi kilka bobków. To mnie przytłacza. Smutna

Dołączone po 20 godzinach 23 minutach 43 sekundach:

Jak nauczyć króliczka siusiania do klatki ? Myśli
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nikt nie ma królika ? Zszokowana Co ja mam czynić Bardzo smutna
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 18-12-2009, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Nikt nie ma królika ? Zszokowana Co ja mam czynić Bardzo smutna

Nie mam - myślę jednak, że ponieważ idą święta, można Pusi pogrozić piekarnikiem i śmietaną. Śmiejąca się
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 26-12-2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 to nie pies czy kot i nie nauczysz go załatwiania się w klatce..
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 02-01-2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam króliczkę Daisy przez 9 lat. Jak była malutka to też robiła "na spacerze" poza klatką. Ale później zaczęła już tylko w klatce, w jednym kąciku. Myślę, że to przychodzi z wiekiem, to może być kwestia panowania, jak u małego dziecka. Daisy miała klatkę zawsze otwartą i śmigała po całej kuchni kiedy miała ochotęUśmiechnięta)

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

liva

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam królika 11 letnego i od samego poczatku załatwiał się w klatce Podejrzliwa Chyba nawet nigdy nie wysiusiał się gdzie indziej. I zawsze wlasnie w jednym kaciku klatki, taki czyscioch Bardzo szczęśliwa Ale juz sie staruszek zrobił, ostatnio miał operacje i okropnie wyglada po niej Smutna

Podpis Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą .
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sob 09-01-2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moja Pusia dalej jak sobie pobiega , to kupki strzela na dywaniku Bardzo smutna
A w klatce to załatwia się tylko w rogu klatki.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: