Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Książki o miłości (nie Harlequiny)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze wpadł mi 'Pamiętnik' Nicolasa Sparksa.
Piękny, wzruszający, rozczulający...

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie książki Nory Roberts (także te pisane pod pseudonimem- J.D. Robb) ale nie "zwykłe" tylko z "dreszczykiem Puszcza oko. Do nich zaliczam np. "Sanktuarium", "Bracia krwi", "Nocne fajerwerki".

Wiele tego czytałam, ale teraz jakoś mało pamiętam Puszcza oko. Jeszcze pewnie coś dopisze.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Perfacja

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Ptaki ciernistych krzewów"...przypomniało mi się Puszcza oko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 06-05-2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Perforacja napisała:
"Ptaki ciernistych krzewów"...przypomniało mi się Puszcza oko

Łooo.... Pamiętam że bardzo mi sie podobały Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

andromeda

PostWysłany: Pią 26-06-2009, 11:11    Temat postu: Książki romantyczne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam "Jeszcze jeden dzień w raju" Artura Szulca. Ja to mam z internetu z /link/, ale poszukaj, może jeszcze gdzieś jest. Świetna książka:)
Poza tym jeszcze polecam Zafona "Cień wiatru", czytałam to jakiś czas temu ale tak mnie wciągnęło, że do dziś pamiętam.
Powrót do góry

klonex

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 27-04-2010, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lew Tołstoj: „Anna Karenina”.
William Wharton: „Spóźnieni kochankowie”
Choderlos de Laclos: „Niebezpieczne związki”
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 27-04-2010, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

klonex napisała:

William Wharton: „Spóźnieni kochankowie”

A ja mimo, ze uwielbiam Whartona to bylam zawiedziona ta ksiazka i troche jednak zniesmaczona, nie wiem...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

group

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 21-07-2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żona godna zaufania. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. To taka mieszanka sensacji, kryminału i książki o miłości.

Podpis czasami czuję że jest mnie za dużo
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jane Austin - Duma i uprzedzenie, mogę to czytać na okrągło, kocham tą książkę! Serduszko

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-07-2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm tak myślę co ja ostatnio o miłości typowo łyknełam i nie pamiętam ... A i chyba nie zapowiada się w najbliższej przyszłości.

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 01-08-2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam książkę Grażyny Bąkiewicz "Coś za Coś". Książka rzeczywiście o miłości, ale ma też wątek przygodowy. Warta przeczytania, mnie bardzo wciągnęła . Uśmiechnięta
Powrót do góry

Paticja

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Ogród wiecznej wiosny" Cristiny L. Barrio. Zamiast pisać o czym jest napiszę o czym nie jest ta książka i dlaczego ją polecam. Z pewnością nie jest romansidłem, chociaż niektóre momenty są upojne w rozkosze grzesznych miłości, nie jest napewno typową powieścią, która ma zabić czas. Nie jest książką nudną, pomimo melancholijnego klimatu jest wciągającą lekturą.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziwne, że jeszcze tu nie pisałam.
Polecam wszystkie książki Emily Griffin. Najbardziej - Coś pożyczonego i Coś niebieskiego.
Książki bardzo lekkie, przyjemne, ja pochłonełam każdą w 2 godziny
Powrót do góry

pstryk

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 26-08-2010, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

group napisała:
Żona godna zaufania. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. To taka mieszanka sensacji, kryminału i książki o miłości.

Całkiem fajna. Najbardziej podobał mi się ten mroczny klimat późnej jesieni na początku XX wieku Uśmiechnięta
Powrót do góry

avelina

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli o miłości to wszystko Nicholasa Sparksa (chociaż po przeczytaniu kilkunastu książek kolejne mogą stać się przewidywalne, ale nie zawsze jest happy end).

Gorąco polecam książki Paulliny Simons "Jeździec miedziany", "Tatiana i Aleksander", "Ogród Letni" - książki opowiadają historię Tatiany i Aleksandra na tle II wojny światowej.. miłość w świetle głodu, wojny i strachu.. książki na prawdę piękne
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: