Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Księgowość online na start

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpileczka909

PostWysłany: Sob 26-01-2019, 19:56    Temat postu: Księgowość online na start Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedawno otworzyłam własny biznes i szukałam prostego programu księgowego online i w końcu znalazłem taki https://wfirma.pl/ Ma on wiele modułów od fakturowania do kadr i jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów jaki widziałam. Najlepsze że ma wsparcie online specjalistów więc daję sobie radę bez księgowej.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

roja

PostWysłany: Nie 17-03-2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W wielu przypadkach można się obyć bez księgowej. Na przykład rozwiązanie pitu jest banalnie proste dzieki dostępnemu online programowi pitax.pl. Wszystkie obliczenia wykonuje on za nas, zatem nie trzeba posiadać żadnej fachowej wiedzy aby móc wypełnić roczne zeznanie podatkowe
Powrót do góry

Asteriah

PostWysłany: Sro 15-05-2019, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem księgowość online to jest dobre rozwiązanie i to nie tylko na początek. Przede wszystkim oszczędność pieniędzy, ale dla mnie to też oszczędność czasu - wszystko w Tax Care załatwiam za pośrednictwem internetu/telefonu, nie muszę się stawiać osobiście, mam swoją księgową, która zajmuje się moją firmą. Dodatkowo zastanawiam się też nad wykupem u nich pakiety medycznego, ktoś z Was może korzysta z tego rozwiązania? Bo wiadomo jak jest z kolejkami do specjalistów na nfz...
Powrót do góry

docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-05-2019, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, ja mam pakiet medyczny z tax care. Jak tylko pojawiła się ta opcja, to wykupiłam dla całej rodziny. Wreszcie nie mam problemów z dostępem do specjalistów, także ze swojej strony bardzo polecam. Dodatkowo też wzięłam od nich usługi kurierskie ze zniżką, też się opłacało.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: