Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto pierwszy powiedział kocham Cie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarnula

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi mój M. pierwszy powiedział, przy zachodzie słońca nad jeziorkiem Bardzo uśmiechnięta to była magiczna chwila i nigdy tego nie zapomnę Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

just-in-time

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój R. pierwszy wyznał mi miłość, a ja odpowiedziałam mu tym samym po chwili Uśmiechnięta
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy powiedział "kocham cię" mój M po około miesiącu bycia razem. Wstyd się przyznać, ale ja kompletnie nie pamiętam momentu, kiedy ja powiedziałam mu to samo. Nie było to długo po tym, ale nie zupełnie nie mogę przypomnieć sobie tej sytuacji...
Powrót do góry

Dolloress

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dosyć długo czekałam na słowo "kocham", ale tak naprawdę to dobrze, bo na początku nie byłam z nim szczera i byłam z nim ot tak po prostu,z jego strony było to zafascynowanie i była między nami chemia-nie spodziewałam się że ten związek przerodzi się w coś poważnego nie chciałam tego od niego nawet usłyszeć nie wymagałam tego.
Ale on poczekał do moich urodzin, to był może piąty miesiąc bycia ze sobą, i kiedy wyszli moi goście urodzinowi-zaczął dotykać mojej twarzy i prosto w oczy, ze szczerością i czułością powiedział to-czułam że był zdenerwowany i że inaczej się zachowuje.Od tego momentu nasz związek zaczął rozkwitać. Zaczęłam inaczej podchodzić do tego co jest między nami-to wszystko przybrało inny wymiar a ja zupełnie się zaangażowałam bo wreszcie zauważyłam jak on na mnie patrzył i było mi z tym tak dobrze.
Wreszcie też się w nim zakochałam-i może trochę później mu to wyznałam, bo nie odpowiedziałam mu wtedy-"ja ciebie też"-on po prostu czekał, a we mnie to tylko musiał dojrzeć.
Dzisiaj mija nam druga rocznica:)i kocham go szalenie a on ciągle w taki sam sposób na mnie patrzy-z miłością która ciągle w nas rośnie.
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 02-09-2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie pierwszy powiedział T. jak szliśmy Monciakiem w Sopocie. To było po 7 miesiącach, choć pierwszy raz napisał mi to w smsie jak był za granicą, ale ustaliliśmy, że pisane się nie liczy:) Że to pierwsze musi być powiedziane:)

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

didi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u mnie pierwszy powiedział R. Siedzieliśmy ze znajomymi, a on szepnął mi to na ucho. Nie spodziewałam sie tego, byliśmy 2 miesiące razem i to ja wydawałam sie bardziej zaangażowana. Więc rozdziawiłam gębę i nic nie powiedziałam.Odpowiedziałam po kilku tygodniach.
Powrót do góry

Rina

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yyy... On. Ja jeszcze się na to nie zdobyłam... Chyba, że odpowiedź na pytanie: "A ty mnie" się liczy.
Powrót do góry

Samurajka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ON, ale ja nie pozostałam dłużna, fajnie było. Moze nie było zachodu słońca, tylko mokra łąka, ale to bardzo wzruszające kiedy sobie teraz przypomnę.
Powrót do góry

XYZB

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem to nie jest ważne kto pierwszy powiedział "KOCHAM" Ważne , jest to ,że Jesteście szczęśliwi, jesteście ze sobą, i jeden bez drugiego żyć nie może. Czy to naprawdę ważne ?kto pierwszy powiedział kocham? Ważne jest to byście sobie jak najczęściej(bez przymusu) mówili sobie jak bardzo się kochacie. A wszystkich wokół uszczęśliwicie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Zgadnij_kto

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 21-10-2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas peirwszy był R. było to dosyc szybko, bo zaraz musiał stawic sie w wojsku Neutralna wiec na pozegnanie, wyszeptał mi Kocham Cie Puszcza oko ja mu powedizłam te słowa duzo poznej...

Podpis 21.10.2007 inlove
Powrót do góry

PaniRP

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 21-10-2010, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie było tak słooodkoo... : )
Siedzieliśmy sobie, rozmawialiśmy i w pewnym momencie On zaczął, że nie patrzy już na mnie jak na zwykłą dziewczynę, że już od daawna to czuje.. I wyszeptał, że mnie kocha, po czym ja spaliłam raka i odpowiedziałam to samo, bo dokładnie też tak czułam : ).

Podpis 27.01.2010r.
inlove
Powrót do góry

rafiki

PostWysłany: Nie 24-10-2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to też mój chłopak powiedział pierwszy te magiczne słowa Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Kadi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas to też on powiedział te słowa pierwszy. Było to bardzo spontaniczne i az kolana pode mną się ugięły Uśmiechnięta
Powrót do góry

roska

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 15-11-2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie mi się jakoś tak wyrwało. Czekałam, aż on to powiem, ale że jestem osobą, która nie lubi tłumić tego co czuje to prawie mu to wyśpiewałam. Hehe jego mina była zabójcza. Bardzo szczęśliwa

Podpis ''Ja chce żyć swoim światem, a Ty możesz być jego wrogiem albo bratem''
Powrót do góry

bwg

PostWysłany: Wto 16-11-2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój M. był pierwszy mi się nie spieszyło.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: