Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto pierwszy powiedział kocham Cie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arjuna

PostWysłany: Wto 16-11-2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas też było romantycznie: po 2 tygodniach znajomości B. mi TO powiedział, a ja Mu odpowiedziałam, żeby nie zmyślał Bardzo uśmiechnięta

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się pierwszej wyrwało. Leżeliśmy w łóżku i jakoś mnie niechcący szturchnął a ja "I tak Cię kocham", on "To fajnie"...... Zszokowana

Potem którejś nocy on wychodził ok 4 nad ranem do pracy, ja spałam, pochylił się nade mną, pocałował mnie w czoło i Powiedział "Kocham Cię", od razu się obudziłam... Bardzo szczęśliwa ale on już wyszedł.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Fleur

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My leżeliśmy razem zaczał mnie całować po szyi i wyszeptał magiczne słowa Bardzo szczęśliwa

Podpis roztargniona...
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy raz powiedział mąż. I to chyba od tego się zaczęło. Powiedział mi to na długo zanim zostaliśmy parą. Ja byłam wtedy wypalona po poprzednim związku, ale on powiedział, ze mnie kocha i, ze na mnie poczeka. Kurcze tak patrząc się z perspektywy czasu to troszkę to wyglądało jak w jakiejś komedii romantycznej Złośliwa Ja nie mogłam sie przełamać i pierwszy raz to powiedziałam po kilku długich miesiącach, może nawet i po roku, juz dobrze tego nie pamiętam. Na szczęście mój maż nie jest z tych co to wstydzą się mówić o własnych uczuciach Uśmiechnięta

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zjustyna

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... szczerze? Nie pamietam.. poważnie... cięzko mi sobie przypomniec...
6 lat - troche czasu zleciało jak jestesmy razem...
Powrót do góry

Abyss

PostWysłany: Sro 24-11-2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

On to zrobił pierwszy, ja nie mogłam na tamta chwilę odwzajemnić tych słów, zrobiłam to dużo później ale na pewno szczerze. Uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

lalka22

PostWysłany: Sro 24-11-2010, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój skarb, nigdy nie zapomne tego dnia <3
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno ja, choć tego nie pamiętam. Bardzo smutna
Powrót do góry

Ania...

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężowi pierwszemu się wyrwało.
Powrót do góry

Albert

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z moich wyliczeń wychodzi że na 50 przypadków, panie tylko 8 razy wykazały się inicjatywą. Aż strach wyciągać wnioski z czego to wynika. Złośliwa
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W naszym przypadku to mąż pierwszy powiedział te dwa najpiękniejsze słowa, ja trzy dni później. :)
Powrót do góry

Stavros

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie ja sie przelamalem, ale najpierw walczylem jak lew o moja dupeczke bo mnie nie chciala (przez wlasnie przeszlosc) a teraz swiata po za mna nie widzi i mowi ze mnie kocha 20 razy na dobe. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

On, ale w sumie wyglądało to, jakbyśmy się wzajemnie przekrzyczeli i mówili prawie na raz. Puszcza oko

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki.
Lisanne.
Powrót do góry

natka_niespodzianka

PostWysłany: Pon 28-05-2012, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż był pierwszy kto powiedział tę słowa Uśmiechnięta Zwykłe nigdy nie byłam werbalna, mnóstwo trzymałam w środku siebie, lecz po tym, było łatwiej otwierać się emocjonalnie Puszcza oko
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja usłyszałam to od mojego ukochanego, brzmiało to fantastycznie, nie spodziewałam się aż takiej szczerości po nim.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: