Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto pierwszy powiedział kocham Cie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewa0302

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 10:39    Temat postu: Kto pierwszy powiedział kocham Cie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem ciekawa jak było w Waszych przypadkach? Uśmiechnięta i w jakich okolicznościach to było? Uśmiechnięta
w moim zwiazku to ja pierwsza powiedziałam kocham Cie wieczorkiem jak siedzieliśmy sobie w aucie i rozmawialiśmy o różnych błahych sprawach Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u nas K był pierwszy Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My to w sumie oboje chcieliśmy to powiedzieć. Ja się czaiłam i nie bardzo wiedziałam czy to dobry moment, czy nie za szybko. Ale D. mnie uspokoił i powiedział, że On też mnie kocha. Uśmiechnięta Siedzieliśmy sobie wieczorem w aucie. Bardzo milo wspominam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy był mąż tak zaskoczenia wyznal mi miłość , to była piękna chwila Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój A. był pierwszy:). Ja wolałam poczekaćPuszcza oko.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak samo, wolalam poczekac Puszcza oko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż pierwszy powiedział.
Jejku to było tak dawno temu. Cool

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bylam pierwsza ale pare dni pozniej P mi wykrzyczal na parkiecie jak bylismy na disco Zakochany Wrazenie nie do zapomnienia!

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Gaja_a

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój P. napisał mi wiersz, i narysował różę Serduszko

Ale na żywo później ja powiedziałam pierwsza kiedy wyznawaliśmy sobie miłość... Ech u mnie była w ogóle zawiła historia Uśmiechnięta
Powrót do góry

magdakow

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja powiedziałam pierwsza. Mój M dwa dni po tym Uśmiechnięta

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A. powiedział pierwszy. Ja wolałam poczekać, chociaż wiedziałam to, zanim on wyznał, że mnie kocha. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

september napisała:
A. powiedział pierwszy. Ja wolałam poczekać, chociaż wiedziałam to, zanim on wyznał, że mnie kocha. Uśmiechnięta

W moim przypadku ja też wiedziałam. ALe chciałam to usłyszeć od niego pierwsza. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój R powiedział pierwszy Uśmiechnięta, przyszedł po mnie do pracy z czerwoną różną, odprowadził do domu i dopiero tam wręczył mi tę różę i wyznał miłość.... Zakochany
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko, Ja myślałam dokładnie tak samo.

Jak powiedział: "chyba się w Tobie zakoch.uję", to zaśmiałam się w duchu i pomyślałam: "a ja już się zakochałam" i tylko się uśmiechnęłam. Puszcza oko

Ostatnio zmieniony przez september dnia Pią 26-07-2013, 19:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 07-08-2010, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas moj D. byl pierwszy,doslownie dwa dni jak sie poznalismy (osobiscie) napisal mi ze sie we mnie zakochal. Pomyslalam ze to smieszne i sobie zartuje,ale to byla prawda. Ja potrzebowalam troche czasu ale tez sie zakochalam i tak jestesmy juz prawie 5 lat razem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: