Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Które biuro podróży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Które biuro podróży?
Triada
4%
 4%  [ 1 ]
Itaka
50%
 50%  [ 11 ]
Alfa Star
9%
 9%  [ 2 ]
Orbis
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
36%
 36%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
otyla

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 05-02-2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszeliście coś o połączeniu oferty Itaki i tygodnika "Gali"?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 05-02-2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak - razem serwują ludziom przepisy na wymarzone wakacje w Tajlandii, Big Apple, Bali tudzież dzikiej Afryce... Do każdej wycieczki Gala gratis. Puszcza oko Pędzę już do kiosku, a potem rezerwuję bilety. Puszcza oko
Powrót do góry

Martha

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiscie dwa razy z Itaką i plany na ten rok równiez z nimi. Tak to chyba jest że jak sie zacznie jeździć to już się z tym biurem zostaje. Mają dobrą stronę www, przejrzystą, bardzo dobre oferty LAST i w moim mieście buira w dobrych miejscach- łatwo szybko można podjechać.
Powrót do góry

daria1980

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz podobno itaka obniżyła jeszcze ceny katalogowe, bo robią letnie porządki w swoich ofertach. Ciekawa jestem tych ich nowych cenników.
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ceny obniżane są tylko w przypadku last minute. w środku sezonu nie "porządkuje się katalogów", bo to mija sięz celem. Raczej jeżeli jest zmiana cen inna niż last minute, albo obniżanie cen dla pojedynczych wycieczek, które nie idą ... to jest to podwyżanie cen. A poza tym ceny katalogowe przeważnie są zawyżone, żeby biuro mogło pochwalić sięjak to oni wspaniałomyślnie obniżają cenę dla klienta. W końcu ten klient jest tak wyjątkowy, że specjalnie dla niego te 5 % opuścimy ...
Powrót do góry

lover

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 16:25    Temat postu: Re Zdecydowanie Itaka. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dierri napisała:
Kazda ma inne doswiadczenie...

Dlaczego ? Co się stało,że masz złe doświadczenia z Itaką ?

Podpis ''Chcę trochę czasu,bo czas leczy rany.''
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 05-07-2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mogę polecić Alfa Star i Sun&Fun. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

królik

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 09-11-2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co sądzicie o firmie travelplanet..?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

niki_82

PostWysłany: Sro 10-11-2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Travelplanet - to jest taki pośrednik ogólnie rzecz biorąc od wszystkiego. Ja dużo razy słyszałam pozytywne opinie na ich temat, jednak ostatnio sama miałam prawdopodobnie przez nich dziwną sytuację z biletami lotniczymi. Dlatego ja już raczej z nich nie skorzystam.. ;/
Powrót do góry

królik

PostWysłany: Sro 10-11-2010, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co się konkretniej stało?
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Sro 10-11-2010, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na lotnisku miałam problem z biletami, bo powiedzieli, że nie ma mnei na liście pasażerów. I coś słyszałam o tym, iż byłą to wina pośrednika, który nie wiadomo po co i dlaczego anulował zapłacone już bilety.. Jednak całe szczeście jedna pani byłą bardzo pomocna i podzwoniła gdzie trzeba, dlatego wszytko skończyło się happy endem Uśmiechnięta
Powrót do góry

królik

PostWysłany: Sro 10-11-2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ups..., to faktycznie... teraz się trochę zastanowię nad tym i więcej o nich poszukam, żeby ewentualnych stresów nie przeżywać w podróży. Dzięki za info.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej patrzeć na rating biur podróży, co roku robi taki Rzeczpospolita, tam określają czy biuro jest wiarygodne i co najważniejsze czy ma podstawy ekonomiczne. Można sobie porównać z kilku lat przed i też zakładają jakie ma rokowania na kolejne lata. Według tego ratingu najwyższą notę ma Interhome i ja się z tym zgadzam Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Czw 23-06-2016, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O widzisz, to dobrze trafiłam, bo planuję skorzystać z ich oferty na pobyt w Chorwacji. jedziemy we dwie rodziny z dziećmi.
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Czw 23-06-2016, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi znajomi byli z dwójką dzieci z interhome w zeszłym roku we Włoszech. Mieli mały domek z bajkowym widokiem na jezioro Como i wrócili zachwyceni i pełni pochwał. Bo domek okazał się nawet lepszy niż w folderze Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: