Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Które biuro podróży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Które biuro podróży?
Triada
4%
 4%  [ 1 ]
Itaka
50%
 50%  [ 11 ]
Alfa Star
9%
 9%  [ 2 ]
Orbis
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
36%
 36%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
malakobietka

PostWysłany: Pią 24-06-2016, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pumeks napisała:
Moi znajomi byli z dwójką dzieci z interhome w zeszłym roku we Włoszech. Mieli mały domek z bajkowym widokiem na jezioro Como i wrócili zachwyceni i pełni pochwał. Bo domek okazał się nawet lepszy niż w folderze Uśmiechnięta

Miło słyszeć zdarzają się i odwrotne sytuacje do tych często spotykanych w inetrnetach Puszcza oko ze ktoś gdzieś pojechał i okazało sie ze miejsce wygląda zupełnie inaczej Uśmiechnięta

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pumeks

PostWysłany: Pią 24-06-2016, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malakobietka napisała:
Miło słyszeć zdarzają się i odwrotne sytuacje do tych często spotykanych w inetrnetach Puszcza oko ze ktoś gdzieś pojechał i okazało sie ze miejsce wygląda zupełnie inaczej Uśmiechnięta

No właśnie, dlatego lepiej nie jechać na ślepo. Co sprawdzona firma to sprawdzona. Dlatego ja stawiam duży plus tym, których moi serdeczni znajomi przetestowali na własnej skórze Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 05-02-2017, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tamtym roku znalazłam tanią wycieczkę w internetowym biurze podróży suncenter. Porównałam kilka ofert w to samo miejsce i wybrałam najtańszą. A ceny różniły się nawet kilkaset złotych. Na początku miałam trochę obawy co do takiego wyjazdu ale na miejscu byłam miło zaskoczona. Było lepiej niż się spodziewałam Uśmiechnięta wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Długo nie zapomnę tych wakacji
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: