Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Które biuro podróży?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Które biuro podróży?
Triada
4%
 4%  [ 1 ]
Itaka
50%
 50%  [ 11 ]
Alfa Star
9%
 9%  [ 2 ]
Orbis
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
36%
 36%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
otyla

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 28-09-2009, 10:49    Temat postu: Które biuro podróży? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeglądam oferty biur podróży i zastanawiam się które z nich, które kraje są waszym zdaniem godne polecenia? Jeśli więc macie doświadczenie w tej dziedzinie to proszę i pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

EwelinaCh32

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 09-10-2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z wyżej wymienionych stawiam na Itakę, bo to biuro sprawdzone, solidne i przede wszystkim przystępne cenowo. Jeśli chodzi natomiast o atrakcyjne kierunki to jak wiadomo od dawna, każdy lubi co innego! Pozdrawiam

Podpis Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-10-2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od 3-4 lat jeżdżę już tylko na własną rękę, ale polecić mogę Itakę. Moi rodzice korzystają z usług tego biura i zawsze wracają zadowoleni. Wyjazdy są ciekawe, a piloci i rezydenci kompetentni.

Jeśli chodzi o ciekawe miejsca to nie wiem, jak wyglądają cenowo i ofertowo w biurach podróży, ale ja osobiście zachwycona byłam Andaluzją. Podobało mi się też Lazurowe Wybrzeże. Francuskie wycieczki często wypadają stosunkowo tanio, Hiszpania natomiast dość drogo, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-10-2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeżdżę przede wszystkim z TUI/ Scan Holiday. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Słyszałam też wieledobrego o Neckermanie.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

basia

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Wto 13-10-2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także polecam Itakę. Z tym biurem spędzałam wczasy i było ok. Słyszałam też że bardzo dobrze organizują wycieczki objazdowe.
Powrót do góry

julcia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 13-10-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja polecam gandalfa. Bylam teraz z nimi w grecji i naprawde fajnie za niewielka cene
Powrót do góry

EwelinaCh32

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 22-10-2009, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

basia napisała:
Słyszałam też że bardzo dobrze organizują wycieczki objazdowe.

Racja, nie dość że Itaka ma dobre ceny to jeszcze program wycieczek należy do niezwykle oryginalnych. Określ tylko co będzie dla Ciebie priorytetem podczas podróży, na co liczysz i co chcesz zobaczyć a spełnisz swoje oczekiwania w 100%, wejdź na ich stronę i przejrzyj co mają teraz ciekawego to chyba będzie najlepsza dla Ciebie rada

Podpis Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 22-10-2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotychczas ilekroć gdzieś wyjeżdżałam to z mało znanym biurem podróży i nigdy nie było większych wpadek.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

otyla

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EwelinaCh32 napisała:
wejdź na ich stronę i przejrzyj co mają teraz ciekawego

Chyba akurat trafiłam na nowość, mianowicie wakacje w Norwegii
Powrót do góry

Elizee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 22-01-2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zależy na biurze, które ma doświadczenie w organizowaniu wyjazdów rodzinnych, ma specjalną ofertę dla maluchów itp. nawet byłabym gotowa zapłacić więcej niż w mało znanym biurze podróży, ale mieć pewność, że hotel będzie taki, jak miał być, i to co zastanę na miejscu, będzie się pokrywało z ofertą i będzie dostosowane dla dzieci... ńa biuro już się chyba zdecydowaliśmy, będzie scan holiday, właśnie ze wzg. na szeroką ofertę wyjazdów rodzinnych, co do miejsca - jeszcze nie możemy się zdecydować.
Powrót do góry

lover

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 27-01-2010, 15:53    Temat postu: Zdecydowanie Itaka. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam,że Itaka to chyba najelpsze biuro,ponieważ oranizuje super wycieczki po danym państwie do którego wyjeżdzamy,ceny są w miarę,i miejca fajne ^^

Podpis ''Chcę trochę czasu,bo czas leczy rany.''
Powrót do góry

dierri

PostWysłany: Sro 03-02-2010, 15:40    Temat postu: Re Zdecydowanie Itaka. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lover napisała:
Ja uważam,że Itaka to chyba najelpsze biuro,ponieważ oranizuje super wycieczki po danym państwie do którego wyjeżdzamy,ceny są w miarę,i miejca fajne ^^

Kazda ma inne doswiadczenie...
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 03-02-2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra w marcu leci do Egiptu z Thomasem Cookiem. Jak już przyleci, to napiszę czy warto z nimi latać. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

lenka8990

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 03-02-2010, 18:54    Temat postu: Biura podróży Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam biuro Orbis. Jeszcze nie zdarzyło mi się np. zostać w jakimś kraju bez możliwości powrotu , bo biuro przestało istnieć itp.
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 03-02-2010, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na Neckermanna radzęuważać - z tego co wiem, borykają sięz bardzo dużymi problemami finansowymi, a wiadomo - przezorny zawsze ubezpieczony, lepiej wybraćinne biuro, niż nie mieć czym wrócić do kraju Puszcza oko natomiast przed problemami, rzeczywiście byli bardzo solidni i z czystym sumieniem mogłabym polecić, ale teraz ... raczej uważać Puszcza oko

Thomas Cook - w Polsce mało znane, na zachodzie bardzo cenione, jedno z największych biur turystycznych (T. Cook to ten co turystyke wymyślił Puszcza oko )

Scan Holiday ma bardzo ładnie rozwiniętą obsługę imprez na miejscu

mogłabym tak długo o większości biur ... ALE Wykrzyknik najważniejsze jest określić jaki region nas interesuje. Biura, może nie te największe, ale te średnie i mniejsze mają swoje "specjalizacje", wycieczki sztandarowe, do których przykładana jest największa uwaga w organizacji i które służą za wizytówkę firmy. I szukając biura, próbowałabym właśnie na taką trafić. To oczywiście nie znaczy że reszta wycieczek jest złej jakości czy coś w podobie Puszcza oko To się wiąże z otwieraniem biura i tego jak widzimy jego działalność, a potem poszerzaniem oferty, ale to pewnie wiecie.

Sama z usług biur podróży nie korzystam, wolę sobie sama zorganizować wyjazd, ale jako że mam w tym doświadczenie, jest mi łatwiej. A wycieczka z biurem kojarzyć mi się zawsze będzie z leżeniem plackiem na plaży, albo szybkim odhaczaniem kolejnych atrakcji
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: