Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kulki intymne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PlumBum

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 22:50    Temat postu: Kulki intymne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Uśmiechnięta
Na pewno słyszałyście o kulkach waginalnych. Czy wiecie jednak o tym, że ich stosowanie nie ogranicza się jedynie do polepszenia jakości życia seksualnego, ale ma wiele innych korzyści zdrowotnych? Wyćwiczenie mięśni dna miednicy zapobiega problemom z nietrzymaniem moczu oraz pomaga wrócić do formy sprzed porodu. Czy któraś z Was z nich już korzysta? A może myśli o zakupie? Zależy mi na dowiedzeniu się, co o nich myślicie, jakie jest Wasze nastawienie, czy macie może jakieś opory przed ich kupnem czy uważacie to za rzecz naturalną? Czekam na opinie Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

klemencja

PostWysłany: Wto 15-03-2016, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie szczerze mówiąc kojarzą się tylko z gadżetem erotycznym. Miałam namawiać chłopaka, żeby mi je kupił, ale jeszcze nie zrealizowaliśmy tego ;P Problem nietrzymania moczu na szczęście mnie nie dotyczy Złośliwa
Powrót do góry

karolarola

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klemencja to nawet jak się nie ma jeszcze problemu (na szczęście) to warto zacząć, bo lepsza profilaktyka - one wzmacniają mięśnie kegla, a to ułatwia poród i zwiększa satysfakcję z seksu.
Powrót do góry

PlumBum

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie o to chodzi, że kazda kobieta może ich używać z korzyścią dla zdrowia. To wpływa pozytywnie na mięśnie dna miednicy, a one z kolei wspierają układ rozrodczy, moczowy i pokarmowy. Możesz sobie więcej przeczytać tutaj: /linki zabronione/
Powrót do góry

karolarola

PostWysłany: Wto 22-03-2016, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ćwiczę regularnie i mogę potwierdzić, że dobrze to wpływa na ogólną kondycję kobiety, serio - zdrowotnie też są ok.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: