Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kumpelka 30 plus na rower, kino i wino

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Single w działaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnkaaAnkaa

PostWysłany: Nie 24-03-2019, 12:30    Temat postu: Kumpelka 30 plus na rower, kino i wino Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć Singielki,

tak sobie czytam różne wpisy i widzę, że każda z nas ma jakąś inną historię i jest w innej sytuacji życiowej, mimo, że obecnie wszystkie jesteśmy tzw. singielkami.

Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio czuję się samotna, bo brak mi fajnego babskiego towarzystwa. Mimo, że mam ciekawą pracę, biorę udział w różnych projektach, dookoła przewija się mnóstwo ludzi i mieszkam w dużym mieście, które ciągle żyje (Warszawa), a jednak brak mi ostatnio jakiś głębszych relacji. Mam 37 lat, jestem po kilku paroletnich bardziej bądź mniej udanych związkach. Jakiś czas temu rozstałam się z narzeczonym. Zawsze wiedziałam, że z facetami może być różnie, bo dziś są, a „jutro” może już ich nie być, ale co, jak co przyjaciółki będą zawsze. Niestety niektóre moje przyjaźnie nie przetrwały próby czasu i powiedzenie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ostatnio mocno zweryfikowało moje babskie znajomości i niektóre z nich się powykruszały. Niektóre moje przyjaciółki powsiąkały w facetów i dzieci, inne powyjeżdżały, jeszcze inne trudno namówić na jakiekolwiek wyjście i spotkanie na kawę czy drinka graniczy wręcz z cudem. Bez faceta da się przeżyć przez jakiś czas, ale bez przyjaciółek jest tysiąc razy gorzej:)Uśmiechnięta

Zamieszczam mój wpis, bo chciałabym poszerzyć krąg znajomych o nowe fajne babskie kumpelskie relacje. Może któraś z Was podobnie jak ja ma taką potrzebę? Dziwnie tak o tym pisać i zamieszczać taki anons, no ale tak sobie pomyślałam, że gdzie jak nie tu:) Jeśli tak jak ja jesteś fajną trzydziestolatką++ z poczuciem humoru, swoimi pasjami, marzeniami, humorami, chęcią do życia i pozytywną energią, interesujesz się kulturą, połykasz książki i lubisz wino:)… to napisz do mnie na priv ankabellearti@gmail.com
Może wirtualna wymiana zdań przejdzie do realu i uznamy, że warto się spotkać i poznać.

Anka
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Single w działaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: