Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie na allegro? cz.II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
A ja "kupiłam" 2 tygodnie temu na Allegro wywołanie zdjęć ślubnych, chcieliśmy naszym rodzicom dać pod choinkę ale niestety jeszcze nie dotarły Skonsternowana Dostałam informację, że zdjęcia zostały wysłane w poniedziałek, ale widocznie poczta się nie wyrobiła Niezdecydowana

Zdjęcia do dnia dzisiejszego nie dotarły Niezdecydowana
Kontaktowałam się mailowo z zakładem wywołującym zdjęcia, napisali mi że wysłali je do mnie 19 grudnia InPostem Niezdecydowana Poczekam jeszcze tydzień, bo może faktycznie poczta jest zasypana paczkami i listami świątecznymi. Jak do końca przyszłego tygodnia nie dostanę zdjęć to wtedy zacznę działać Złośliwa

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata czyzby ktos inny odebral? Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Agata czyzby ktos inny odebral? Puszcza oko

Hehehe tego jeszcze nie wiem Bardzo uśmiechnięta Przesyłka miała iść do moich rodziców i z tego co pamiętam Oni tego nie odbierali Złośliwa

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam podobny przypadek Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Okres świąteczno - noworoczny jest dla poczty polskiej ciężki. Ale od 19 grudnia paczka idzie? To lekka przesada.

Ja wychodzę z założenia, że należy być wyrozumiałym ale bez przesady. Jak sie za coś płaci to się wymaga. Nikt nikomu łaski nie robi.

Ode mnie zawsze wymagano więc czemu ja nie mam wymagac?

A przed świętami sprzedaż przez internet wzrasta. I nie pierwszy rok tak jest. Kiedy poczta wyciągnie z tego wnioski?
Powrót do góry

dakota

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam spodnie biodrówki i normalnie koszmar przesyłka płacona za priorytet szla do mnie prawie 3 tyg,mało tego dziewczyna w meilach pisała że paczka już dawno została nadana,gdy paczka dotarła do mnie spodnie zamiast rozmiaru 38 podanego na aukcji były 40 noszone i brudne ,dobrze że oddała kasę i po 6 m-cach od zakupu dostałam od dziewczyny pozytywa Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam w merlinie prezenty dla chrześniaka mojego męża. Przesyłka została wysłana 19.12 kurierem do Irlandii (deklarowany czas dostarczenia to 1-2 dni) Paczka doszła 4.01 Bardzo smutna No comments normalnie. widać nie tylko poczta ma problem z terminami ale firmy kurierskie też Smutna
Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja przed świętami zamawiałam płyty CD i doszły na czas ,tylko dlatego ,że adresat i nadawca był w tym samym mieście.

Bo kupowałam ,to jako prezent ,a odbiór tej przesyłki był w mieście gdzie odbywał sie wigilia. Jedno ,co było niemiłe ,to fakt ,ze poczta ,a w sumie doręczyciel nie zostawił AWIZA i tak na wyczucie poszedł zięć na pocztę i o dziwo była przesyłka i czekała od 3 dni na adresata.

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tu mamy ebay
klika rzeczy juz kupilam Uśmiechnięta

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
My tu mamy ebay
klika rzeczy juz kupilam Uśmiechnięta

Co ,to jest ebay Zakłopotana

Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To samo co allegro, z resztą u nas też jest: ebay.pl Uśmiechnięta Tylko u nas jest mało popularne, a co za tym idzie: mało aukcji
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na allegro kupuję bardzo rzadko, ostatnio kupiłam książki do szkoły, bo u mnie nigdzie nie mogłam dostać- i bardzo szybko dostałam jakoś 1-2 dni czekałam tylko na przesyłkę...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Nie 06-01-2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż kupuje na ebayu. Jest o wiele taniej niż na allegro. Ludzie poprostu z tego rzadziej korzystają bo sie nie znają.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 09-01-2008, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Zdjęcia do dnia dzisiejszego nie dotarły Niezdecydowana
Kontaktowałam się mailowo z zakładem wywołującym zdjęcia, napisali mi że wysłali je do mnie 19 grudnia InPostem Niezdecydowana Poczekam jeszcze tydzień, bo może faktycznie poczta jest zasypana paczkami i listami świątecznymi. Jak do końca przyszłego tygodnia nie dostanę zdjęć to wtedy zacznę działać Złośliwa

Wczoraj dostałam maila od zakładu fotograficznego z informacją, że przesyłka do nich wróciła Zszokowana InPost zwrócił przesyłkę, ponieważ w adresie miał napisane że numer klatki jest 8, a firma in post pisze, że są tylko numery 8a i 8b Wściekła Normalnie ręce mi opadły... Rzeczywiście w bloku moich rodziców jest klatka 8a i 8b ale mieszkanie o numerze 94 jest tylko jedno- wystarczyło jedynie wejść do bolu i zobaczyć na listę lokatorów Diablica lub Bardzo wściekła
Na szczęście nie muszę ponownie płacić za wysyłkę. Dzisiaj zdjęcia zostały wysłane ponownie, ciekawe kiedy do mnie dotrą.

Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Sro 09-01-2008, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Agata Ale sie znalazły te zdjęcia.Ja wczoraj zakupiłam wieszak na korytarz. Jak przyjdzie ,to zrobię fotkę i Wam pokażę. o takim marzyłam od dziecka. Zakłopotana

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 3 z 30

Skocz do: