Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie na allegro? cz.II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
A jak płacicie to co wpisujecie w tytule przelewu?

Jeśli sprzedający nie ma sprecyzowanych życzeń, co do tego co ma być w tytle to daję numer aukcji i nick. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 08-06-2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja zawsze płacę przez PzA, wtedy nic nie trzeba wpisywać. Puszcza oko
No i szybciej wpłaty docierają, nigdy nie miałam problemów. Jeśli ktoś sobie zastrzega żeby tak nie płacić - rezygnuję z zakupów. Tak mi po prostu wygodnie.

Ja podobnie. Bardzo odpowiada mi forma płatności PzA. Kasa jest od razu na koncie u sprzedającego, więc i przesyłka często jest szybciej wysyłana.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-06-2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam teraz pecha. Ponoć poczta 'wcięła' moją przesyłkę więc po 2 tygodniach (tak jest w regulaminie poczty) pani ponoć poszła reklamować a mi rzekomo przedwczoraj wysłała drugi raz. Cóż. Jednak poproszę o skan pierwszego potwierdzenia i zobaczę jaka tam jest data. Przewraca oczami

A teraz sprawa numer 2.
Ja, i masa innych klientów zostaliśmy bezczelnie oszukani. Pan sprzedawał ciuchy rzekomo z Chin. Miał ponad 80 pozytywów więc ludzie kupowali u niego (poza tym wysyłka 15zł a nie jak w niektórych przypadkach 25).

I nagle po 2 tygodniach się okazuje, ze pan ma dużo ponad 300 komentarzy negatywnych. Ponaciągał ludzi na kwoty od 16 do ponad 300zł. Kontakt żaden.
Pisałam do niego, dzwoniłam. NIC.
Postanowiłam napisać do Allegro, portal odsyła na policję.
Popisałam do ludzi co wystawili te negatywy. Chyba tylko jedna osoba poszła z tym na policję. Innym się nie chce walczyć o 30-40zł.
Mi osobiście facet ukradł 50zł.
Patrząc na liczbę komentarzy facet zrobił przekręt na ponad 10 tysięcy. Mnie tylko denerwuje to, ze allegro przymyka na to oko. Zawiesili mu
konto, wysłali ostrzeżenia i co? Nic. Mnie rozwala ta bierność allegro.
Jakby oni złożyli pozew o przekręt na 10 tysięcy to by policja coś zdziałała. A tak to co?

Wiem, że mój post raczej niewiele wnosi, jednak musiałam gdzieś napisać o tej bierności Allegro, bo mnie aż krew zalewa... wscieka_sie

Zapomniałam dodać, że kilku użytkowników wysyła maila do Uwagi, może się zainteresują sprawą Uśmiechnięta

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny ale jestem zła. Moja sprawa się wyjaśniła a i owszem ale raz, że przesyłka doszła do mnie kurierem (nie płaciłam za to) a dwa, że kurier kazał mi zapłacić 450 zł za kosmetyki Zszokowana . A ja tej pani zapłaciłam na konto pieniążki na dodatek zakupy wyniosły mnie tylko 150 zł...

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak z tego wybrnęłaś? Ja bym nie płaciła, odmówiła przyjęcia i założyła spór!

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja nie przyjęłam. Napisałam do tej kobiety ale ona się upiera, że za pobraniem nie wysyła.

Największa miłość!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja a może to coś innego Ci przyszło? Podejrzliwa Nie kupowałaś nic więcej?

Nieźle kręci ta kobieta. Zszokowana Ja również założyłabym spór.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic nie zamawiałam, tym bardziej za 450 zł!

Największa miłość!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 17-06-2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja i co, wyjaśniło się coś? Podejrzliwa

Mi zginęły dwie kolejne przesyłki. Bardzo smutna
Nie wiem o co chodzi, przez tyle lat nic mi nie ginęło, a teraz jakieś fatum nade mną wisi. Śmiejąca się
Może to jakiś znak, żeby w końcu ograniczyć zakupy na allegro...

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 18-06-2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia tak wyjaśniło się, musiałam zapłacić 30 zł za kolejną przesyłkę. Pieniądze wysłałam we wtorek czyli max w czwartek powinna mieć kasę. Kurier idzie 24 godziny a ja nie mam nic.

Powiedzcie mi, chcę jej wystawić negatywny komentarz, ale ja jestem nowa na allegro mam kilka pozytywnych komentarzy i boję się, że jak ja jej wystawię to ona mi też. A ja nie chcę mieć negatywa, to jak myślicie lepiej wystawić negatywa czy dać sobie spokój?

Największa miłość!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 18-06-2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja, trzeba było nic dodatkowo nie płacić.
Wystaw negatywa i spokojnie opisz wszystko - jeśli ona Ci odpisze w odwecie, możesz po prostu się odnieść do tego komentarza.
Zresztą babce jako sprzedającemu bardziej zależy na opinii, niż kupującemu. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 18-06-2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie jej chyba nie zależy. Ale ja nie chcę negatywa, nawet jak mam się odnieść do niego bo w końcu negatywny komentarz będzie.

Największa miłość!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 18-06-2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja, sprzedający nie patrzy na negatywy kupujących, chyba że kupujący chce zamawiać za pobraniem.
No ale jeśli się upierasz - masz prawo.
A jeśli ktoś przebywa dłużej na allegro to wie, że czasem dostaje się w odwecie komentarze negatywne- i jeśli ktoś ma ich kilka, to kontrahent je zwyczajnie czyta i widzi, za co. To nie jest tak że każdy komentarz negatywny źle świadczy o allegrowiczu.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostałam dziś przesyłkę. Dziewczyny tak się pokłóciłam z kurierem, że normalnie aż sąsiadka wyszła. Wmawiał mi, że za tamtą przesyłkę musiałam zapłacić. Co za !.

Największa miłość!
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiliśmy amortyzatory do auta. Zapłaciliśmy przez płacę z Allegro. Sprzedający się pomylił i kurier mi kazał płacić prawie 200zł. Powiedziałam, że to jakaś pomyłka i zabrał z powrotem paczkę. Sprzedający ma to odkręcić.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 28 z 30

Skocz do: