Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie na allegro? cz.II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka jeśli to wina sprzedającego to on na własny koszt powinien odesłać Wam paczkę.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Blondynka jeśli to wina sprzedającego to on na własny koszt powinien odesłać Wam paczkę.

Właśnie był kurier. Sprzedający zadzwonił do firmy kurierskiej i wszystko wyjaśnił. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje zakupy dopiero przyszły, paczka ekonomiczna miała bardzo długi czas przesyłki bo 17 dni. Dobrze, że mi się nie spieszy.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 napisała:
Moje zakupy dopiero przyszły, paczka ekonomiczna miała bardzo długi czas przesyłki bo 17 dni. Dobrze, że mi się nie spieszy.

Tragedia!
U mnie ostatnio paczka została wyslana w środę, a w pt już byla na mojej poczcie. Zdziwiłam sie, że tak szybko. Zszokowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to dopiero miałam stresa. Moje zaproszenia ślubne spóźniły się o 3 tygodnie!!! wscieka_sie
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Tragedia!
U mnie ostatnio paczka została wyslana w środę, a w pt już byla na mojej poczcie. Zdziwiłam sie, że tak szybko. Zszokowana

Ja dostaje przesyłki zawsze na drugi dzień od dnia wysłania. Puszcza oko
Priorytety idą 1 dzień. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia to gdzie Ty mieszkasz, że priorytety idą jeden dzień?

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Priorytety zawsze idą jeden dzień. Po to się dopłaca. Puszcza oko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vacanza. napisała:
Priorytety zawsze idą jeden dzień. Po to się dopłaca. Puszcza oko

Nie zawsze Puszcza oko.
(tak z życia poza allegrowego- wysyłałam w poniedziałek list do rodziny- priorytet właśnie. I doszedł dopiero w piątek)

Ale ostatnio przesyłki z allegro mnie zaskakują- wczoraj z rana dopiero zapłaciłam, a dzisiaj rano już paczka była u mnie Puszcza oko. Szok Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Ja dostaje przesyłki zawsze na drugi dzień od dnia wysłania. Puszcza oko
Priorytety idą 1 dzień. Uśmiechnięta

W moim przypadku to była przesylka ekonomiczna, dlatego się zdziwiłam, ze tak szybko doszło. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Edzia to gdzie Ty mieszkasz, że priorytety idą jeden dzień?

Maja u Ciebie kupowałam z przesyłką ekonomiczną i też na drugi dzień ją miałam. Śmiejąca się Chociaż zwykle ekonomiczne idą 2 dni, max 3.

Jeśli zdarza mi się czekać dłużej niż powyżej 3 dni na przesyłkę do poruszam całe allegro i całą pocztę, bo wiem już, że na pewno coś się stało. Skonsternowana Tak jak ostatnio paczka wpadła do kałuży i zamazał się adres. Przewraca oczami

Sprawdzacie daty na stemplach pocztowych? Może dlatego tak długo czekacie na paczki, bo sprzedawcy wysyłają je z opóźnieniem? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-06-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Priorytetowe czasem idą 2-3 dni. Puszcza oko
Ekonomiczne czasem nawet 2 tygodnie, i ja zawsze sprawdzam stempel - nie lubię jak ktoś mnie robi w balona, a jak próbuje - zawsze dostaje odpowiedni komentarz. Śmiejąca się

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa dni temu kupiłam podkaszarkę i dzisiaj przyszła, ale na stary adres i na panieńskie nazwisko. Skonsternowana Dawno mam zmienione dane i nie wiem jak to się stało.
Dzisiaj kupiłam 5 par stopek bawełnianych. Uśmiechnięta Po niedzieli będą. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnie zakupy jakie kupiłam na allegro były te wisiorki.

2 sówkę zamówiłam czarną ,a ufo srebrną i love złoty.

Jestem w sumie zadowolona tych sówek i z ufoludka, natomiast napis love mi czerniał i nie jest już ładny. Smutna Niezdecydowana

Podpis Miłość -to dwie dusze w jednym ciele.Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach.A gdy miłość łączy się z przyjaźnią,powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonieczka super ta pierwsza sowa. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Następny
Strona 29 z 30

Skocz do: