Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie na allegro? cz.II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ula jak Ty ją wypatrzyłaś?? W jakim dziale szukałaś?? Bardzo mnie to ciekawi Uśmiechnięta

Szukałam na ślepo fajnych kurzołapaczy do nowego domu.
Znalazłam sklep, który wystawia różne "stylowe" gadżety... przyczajałam się przez tydzień... Nieprzyzwoity dałam małą kwotę bo nie chciałam przepłacać, a pod koniec aukcji baaardzo ostro walczyłam. Macho W ostatniej minucie licytowałam chyba z 3 razy, bo walczyła ze mną jeszcze jedna osóbka. Ale ja byłam szybsza i wyrwałam tą super Karetę. Radość

Dołączone po 1 minucie 16 sekundach:

A szukałam w:
Dom i Ogród,
Wyposażenie,
Dekoracje i ozdoby.
Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze wzgledu na oszczednośc i fakt ze przelewam kase z konta internetowego płace od razu z przesyłka, choc przyznaje,ze za pobraniem jest bezpieczniej ,no i oczywiście drożej.

A zauważyłyście ,jak sprzedawcy zaniżają ceny a podwyższają cene przesyłki? widziałam ostatnio zabawke za 10 zł(fajną) a przesyłka 20!!!Dodam,ze była to bardzo mała zabawka Przewraca oczami
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki dokladnie tak samo jest na ebay-u Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na ebay nie wchodze,to nie wiem Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie wchodze na allegro Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
A ja nie wchodze na allegro Puszcza oko

A ja na eBay. Puszcza oko

Ostatnio nawet zalogowałam się na eBay-u ale nie podchodzi mi... Skonsternowana

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula jak ja bym chciala kupowac na allegro to koszta przesylki by mnie zabily Złośliwa

Powrót do góry

JimBeam

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 25-01-2008, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi perfumami to swieta prawda. Ja kupilam dwa razy Amor Amor i za kazdym razem łudziłam sie ze przyjdą normalne. Z pierwszym razem byla totalna woda z lekkim zapachem ktory ulatnial sie po pol godziny a za drugim razem to sam alkohol, ostatnio stwierdzilam ze juz lepiej pachna podroby w hipermarkecie, bo te z aukcji to nawet obok perfum czy tez wod toaletowych nie lezaly. A jak macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce to napiszcie nick albo podajcie stronke.
Z ksiazkami to nie ma problemu.
Ostatnio zakupilam swietna kamizelke z House i razem z przesylka zaplacilam 52zl a taka sama w Housie kosztowala 130zl a nie widzialam zadnej roznicy Uśmiechnięta takze czasami warto zagladac na aukcje bo mozna znalezc jakies okazje.
Powrót do góry

uliczka

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 28-01-2008, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na allegro wchodzę raczej, żeby coś zobaczyć. Rzadko kupuję. Wole w sklepie i mieć od razu. Czekanie jest taaaakie straszne.

Podpis "Prawdziwie kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego"
Lew Tołstoj
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 28-01-2008, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
widziałam ostatnio zabawke za 10 zł(fajną) a przesyłka 20!!!Dodam,ze była to bardzo mała zabawka Przewraca oczami

Matko, to już ktoś nieźle przesadził Przewraca oczami
wiki może to przesyłka kurierska była? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 03-02-2008, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio na Allegro kupiłam sobie telefon Uśmiechnięta Tylko firma kurierska trochę zawaliła sprawę. Ale telefon dotarł do mnie w całości, tylko trochę opóźniony.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 09-02-2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zamówiłam dla siebie i J. bluzy na miśku.
Dziś przyszły i jestem załamana, moja bluza różni się od tej na zdjęciu, a J. miała być cała pomarańczowa, a jest cała biała.
Napisałam e-maila, na gg, dzwoniła, ale niklt nie odpowiada Trzęsie sie ze śmiechu
Bluzy miały być na nasze imieniny Przewraca oczami

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 09-02-2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira napisała:
A ja zamówiłam dla siebie i J. bluzy na miśku.
Dziś przyszły i jestem załamana, moja bluza różni się od tej na zdjęciu, a J. miała być cała pomarańczowa, a jest cała biała.
Napisałam e-maila, na gg, dzwoniła, ale niklt nie odpowiada Trzęsie sie ze śmiechu
Bluzy miały być na nasze imieniny Przewraca oczami

Jako kupujący poza siedzibą firmy masz prawo do 10 dniowego zwrotu towaru bez podania przyczyny i sprzedawca ma obowiazek zwrocic Ci pieniadze. wazne jest abys powiadomila go - najlepiej mailowa - ze zwracasz.
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 10-02-2008, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko, że dziewczyna do tej pory się nie odezwała Podejrzliwa

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-02-2008, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj kupiłam lampę i coś czuję, że będą z tego jakieś jajka.
Najpierw wysłałam zapytanie do sprzedającego jaki będzie koszt przesyłki, bo nie było to napisane w aukcji. Odpowiedzi nie dostałam, ale w nocy przyczaiłam się i wygrałam licytację. Bardzo szczęśliwa
Dzisiaj rano obudził mnie telefon od przesympatycznego pana sprzedającego, który przeprasza, że nie odpowiedział mi na mojego maila i opowiada mi jakieś historie z jego życia. Śmiejąca się Gadał tak chyba z 5 minut a ja zaspana słuchałam... Powiedziałam, że jeśli przesyłka będzie kosztowała koło 20-30zł to niech paczkę do mnie śle, bo na tyle liczyłam, a On mi na to, że On by wolał nie wysyłać tej paczki, bo z chęcią sam by mi ją przywiózł i się ze mną spotkał. Zszokowana Śmiejąca się A jak wyśle to nie będzie miał okazji się ze mną spotkać... no normalnie giguś jakiś. Śmiejąca się
No ale lampa fajowa, chyba ją sobie w ganku powieszę... albo w korytarzu...

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Allegro Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 5 z 30

Skocz do: