Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj na kursie pokazali nam jak ma wyglądać ten nowy egzamin. I wiecie co, mi on się podobałUśmiechnięta. Jest on dostępny na youtube, można podpatrzeć. Nie taki diabeł straszny Bardzo uśmiechnięta .

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrząc na te zmiany jako osoba jeżdżąca to nie jest etn egzamin straszny. Ale wiem jak to jest na początku. Skrzyżowanie równorzędne wydaje nam się nie do opanowania, a te ze światłami nie są wale takie proste. Puszcza oko Zamysł tych zmian nie jest zły, ale nie wiem czy ludzie sobie z nimi poradzą tak dobrze. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Kasiaj

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaintrygowałyście mnie, muszę sprawdzić dokładnie jak ten nowy egz ma wyglądać. Uśmiechnięta Mnie się udało zdać prawko w czerwcu, jestem z tego powodu przeszczęśliwa, bo to duży komfort, duża pomoc i ułatwienie w życiu. Chociaż bałam się okropnie nauki, ponieważ od paru lat męczyły mnie 'koszmary', że jadę autkiem i nie wiem, który pedał po co i kiedy mam deptać.. Puszcza oko Już o zmianie biegów nie wspominając. Ale nie taki diabeł straszny. Kurs był rewelacyjny! Co prawda pierwszego instruktora zamieniłam po trzech jazdach na innego.., ale to była - jak się okazało - bardzo dobra decyzja, bo zdałam za pierwszym razem, a jeździć uwielbiam! Radość Najważniejsze to się przemóc, a skoro te zmiany to dobra motywacja dla niezdecydowanych, to trzymam kciuki za dobre decyzje. Uśmiechnięta Powodzenia na kursach! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Anekus24

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 12-11-2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do nowego egzaminu to syn pokazywał mi. Jest pytanie potem jest odtwarzana sytuacja poruszającym się samochodem i czasami dosłownie dwie sekundy czasu na odpowiedż,paranoja!!!Dobrze że zaczełam teraz bo poległabym na takim egzaminie.Nie wiem jak pójdzie mi na tym ,trzymajcie kciuki za mnie.Jak znajdę link to wam wyślę egzaminu nowego,oczywiście chodzi o teoretyczny. Bardzo uśmiechnięta
http://kodeksdrogowy2011.pl/Testy2012/quiz.html Przewraca oczami

Ostatnio zmieniony przez Anekus24 dnia Sob 12-11-2011, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sob 12-11-2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anekus24 napisała:
Co do nowego egzaminu to syn pokazywał mi na yutube.Jest pytanie potem jest odtwarzana sytuacja poruszającym się samochodem i czasami dosłownie dwie sekundy czasu na odpowiedż,paranoja!!!

Ale pozwala nam się wczuć w systuację, prawie tak jak w realu.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Anekus24

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 12-11-2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko większość ludzi zanim przeczyta pytanie to nie zdąży odpowiedzeć,a co jak jest zdanie złożone.
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sob 12-11-2011, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo w testach chodzi tez o szybką reakcję. Jak pytanie jest bardziej złożone, to czas jest dłuższy.

Dołączone po 1 godzinie 11 minutach 17 sekundach:

Polecam przeczytać:
http://www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl/testy-na-prawo-jazdy-2012.php

Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam się nieskromnie pochwalić, że 26 października zdałam prawko.Jutro odbieram! Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki ogromne gratulacje i szerokości życzę Uśmiechnięta .

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki gratulacje! Bardzo szczęśliwa I dopiero teraz się chwalisz?! Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki moje gratulacje Bardzo uśmiechnięta!
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki, gratuluje i życzę dobrych dróg Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Wiki gratulacje! Bardzo szczęśliwa I dopiero teraz się chwalisz?! Uśmiechnięta

Bo ona taka skromna. Złośliwa Wiki - gratuluję! Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki Ogromne gratulacje. Bardzo szczęśliwa No to szerokich dróg.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 16-11-2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki ogromne gratulacje! I szerokiej drogi Bardzo uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

Skocz do: