Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoe

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się strasznie cieszę, że mialam jeszcze wszystko po "staremu"... Ale egzamin to był jakiś hardkore.... 2 razy zdawałam, ale pan był tak niesympatyczny....

Podpis Uśmiechnięta

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj słyszałam że nowe przepisy mają wejść od 2013 roku, nie wiem czy to prawda.
Osoby które chodzą na kurs, proszę spytajcie się swoich instruktorów Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-01-2012, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez to słyszałam- oby to była prawda Bardzo szczęśliwa .

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 06-01-2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawda, prawda. Wczoraj ogłosił to oficjalnie Minister.
Jeszcze tylko ma byc głosowanie w Sejmie, czy coś takiego.
Ja sie strasznie cieszę, bo jeszcze D. się załapie na "stare" zasady.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Zaplecze

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 09-01-2012, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sporo zmian będzie to fakt. Ale tak czy inaczej jeszcze trochę na nie poczekamy. "Minister transportu Sławomir Nowak przyznał, że nowe przepisy dotyczące egzaminów na prawo jazdy wejdą w życie najprawdopodobniej dopiero w 2013 roku. Obecne regulacje prawne przewidywały rozpoczęcie przeprowadzania testów na zmienionych zasadach od 11 lutego 2012 roku."
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 10-02-2012, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomyliła gaz z hamulcem i rozbiła samochód na egzaminie
Z pozdrowieniami dla wszystkich zdających!

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 10-02-2012, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Pomyliła gaz z hamulcem i rozbiła samochód na egzaminie
Z pozdrowieniami dla wszystkich zdających!

Widziałam to, pokazywali w telexpressie.
W środę ja walcze za kierwonicą. Złośliwa

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 10-02-2012, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas ostatnio straszy pan zrobił to samo.Puszcza oko I niezły wypadek był przez niego.;/
Powodzenia!

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Moniczka

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dopiero się zapisałam miałam już po terorii pierwszą jazdę i od razu trafił mi się instruktor no normalnie od razu chciał się umówić na kawę a gaduła taki szok...
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moniczka napisała:
A ja dopiero się zapisałam miałam już po terorii pierwszą jazdę i od razu trafił mi się instruktor no normalnie od razu chciał się umówić na kawę a gaduła taki szok...

Moniczko moim zdaniem instruktor, to instruktor, a nie kolega do umawiania sie na kawę. Puszcza oko Może mam jakieś staroświeckie poglądy, ale takie jest moje zdanie.

Smaluszku gratuluję!
Anna głowa do góry. Ja zdałam za drugim razem, koleżanka za trzecim. Dasz radę!Uśmiechnięta
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
A ja, ku swojemu zaskoczeniu, 13go zdałam egzamin

Dla mnie też 13-ty do tego piątek (w kwietniu) był szczęśliwy, choć jak zobaczyłam datę egzaminu to pewność nie zdania wydawałam mi się gwarantowana.

Moniczko
oby instruktor mówił na temat, a z tymi kawkami to uważaj bo może szuka on przygód poza szkołą.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moniczka napisała:

Uważaj niejedna już wpadła w sidła instruktora Puszcza oko . Wiesz ich praca polega na kontakcie z ludźmi, więc są otwarci - czasem aż za bardzo. No i taka gaduła niejednokrotnie nie pozwala się skupić (szczególnie na początku, gdy każda czynność wymaga koncentracji i analizy). Miłej jazdy życzę Bardzo szczęśliwa .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Anna głowa do góry. Ja zdałam za drugim razem, koleżanka za trzecim. Dasz radę!Uśmiechnięta

Już to mam za sobą, na szczęscie. Uśmiechnięta
Moniczka ja też radziłabym uważać na takich instruktorów.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

mariolka81

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 19-12-2014, 15:57    Temat postu: Samemu warto poćwiczyć Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochana,
jeżdżenie samochodem nie jest trudne. Wiele osób to robi i nie wymaga to niczego więcej jak zaufania sobie i dania czasu na nabranie pewnego doświadczenia.
Poproś faceta, kolegę ojca, aby pojechali z tobą w ustronne miejsce, gdzieś poza miasto albo na wielki parking przy markecie- lepiej aby było pusto.
I poćwiczcie! Jeśli nie ma wokół ciebie takiego dobrego faceta pozostają przyjaciółki. Jeśli i to nie pomaga kup jakiś tani samochód i sama poćwicz. Tutaj masz przykładowy samochód który kosztuje jedynie /linki zabronione!/
Poproś, aby ktoś z tobą pojechał i poprowadził do domu, Ty możesz go kupić nie mając prawka. Potem pozostaje codzienne ćwiczenie - nawet 15 minut wystarczy! Ja nauczyłam się prowadzić auto jak przez 2 miesiące prowadziłam dwa razy dziennie po 4 kilometry!
Powrót do góry

monika-1990

PostWysłany: Pon 02-02-2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię jeździć samochodem, niestety w moim mieście trudno jest zdać egzamin na prawko, a jak na razie właśnie minęła mi ważność egzaminu z teorii.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23

Skocz do: