Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jowita33

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja jestem w trakcie tzn już 3 podejscie do egzaminu 13 lutego w piatek haha Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jowita33 napisała:
ja jestem w trakcie tzn już 3 podejscie do egzaminu 13 lutego w piatek haha Bardzo szczęśliwa

Ja zdawałam 13.12.2011r o 13:30. Już sama data i godzina dodały mi stresu (+ 3 nieudane podejścia). Ale ten termin okazał się szczęśliwy Bardzo uśmiechnięta.
Uczyłam się podstaw w szkole gdzie były instruktorki i uczyły się tylko dziewczyny - taka szkoła dla kobietek Uśmiechnięta. Jeśli chodzi o początkową naukę czyli teoria i wstępna jazda było bardzo fajnie, bo łagodnie, spokojnie i bez nerwów. Ale do egzaminu nie potrafili mnie dość dobrze przygotować. Dlatego mój R. znalazł kontakt do instruktora z Radomia (tam miałam też egzamin). O ile strasznie mnie irytował, o tyle instruktor był z niego genialny. Wyjeździłam z nim kilka godzin, przede wszystkim po trasach egzaminu.
I tak, gdy powiedział, że mogę już się zapisywać na egzamin (wcześniej mówił żebym tego nie robiła bo i tak nie zdam) - zapisałam się i zdałam Bardzo szczęśliwa .
Chociaż miałam też instruktora dzięki któremu, w połowie jazdy po Radomiu miałam ochotę wysiąść z samochodu na środku skrzyżowania, ostatnia godzina to było trenowanie łuku (gdzie z prawej były pachołki a z lewej drzewa Przewraca oczami ) a instruktor nie zwracał uwagi na mnie tylko znosił sobie zakupki do domu, które zrobił jeszcze na jazdach i najlepsze - gdy wyszłam już z placu i wróciłam do samochodu R. beczałam przez pół godziny. Facet po prostu mnie rozstroił nerwowo. Byłam u niego pierwszy i ostatni raz.
Chociaż stresuje mnie momentami jazda i niektóre sytuacje na drogach, to dzięki temu że dużo jeżdżę - jest o wiele lepiej niż na początku.
PRAKTYKA i będzie dobrze Śmiejąca się .

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jowita33 napisała:

No to trzymam kciuki Uśmiechnięta. Wbrew przesądom- zdaj! Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Sob 14-02-2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardziej od daty zdawania egzaminu ważniejszy jest stan dróg. Kiedy ja zdawałam było tak oblodzone jezdnie, że aż się dziwiłam, że mi się udało. Z drugiej strony może to i lepiej, bo wolniej jechałam Uśmiechnięta

Podpis Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Wto 17-02-2015, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamietam ile mnie steresu i peiniedzy kosztowalo zdawanie prawka, czasami sni mi sie po nocach, ze wciaz nie umiem jezdzic:) ale zdalam i jezdze:) grunt to się nie poddawać. A najważniejsze to być dobrze przygotowanym, nie ma sensu iść na egzamin nie czując się dobzre za kierownicą, pewne jest wtedy, że sie obleje. Szkoda kasy, lepiej wydać ją na dodatkowe jazdy, w moim przypadku to sie sprawdziło:)wyjezdzilam mase godzin, dlugo to trwalo, balam sie ze sie igdy nie naucze, ale podchodzilam do egzaminu tylko dwa razy Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kobitka19

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 21-02-2015, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdałam prawo jazdy w Liceum za 1 razem. Pan strasznie po mnie krzyczał i był nie miły, dostałam ochrzan już na placu, ale jakoś się udało! Zakłopotana Trzeba wierzyć w siebie i nie dać sie zastraszyć!
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sob 21-02-2015, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdałam za pierwszym razem, już kilka lat temu, teraz natomiast mój mąż robi.
ale.. ech. mam nadzieję że choć za pierwszym razem zda, lub zmieści się w 3
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

Skocz do: