Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 14:53    Temat postu: Kurs na prawo jazdy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, jeśli temat już był...prosze nie bić Zakłopotana
Wybieram sie właśnie na prawko i mam stracha. W necie straszą jakimiś badaniami psychologicznymi, jakims kamerowaniem. Boje sie strasznie Zszokowana zrobić ten krok i tu proszę Was o radę (te które już mają prawko) o kopa.
Te które nie maja jeszcze a chcą też zapraszm do rozważań. Razem raźniej.
Dziewczyny opowiedzcie jak to było jak wsiadłyście pierwszy raz do "L"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jotemka czego tu się bać Podejrzliwa

Nie wiem jak teraz to wygląda ale jak ja robiłam prawko to żadnych testów psychologicznych nie było. Zdawałam w 2000 roku.

Bardzo chciałam mieć prawo jazdy, praktycznie wcale się nie bałam.

Na początku wiadomo, że robiłam błędy ale wcale mnie o nie zniechęcało. Próbowałam dalej Puszcza oko

Egzamin zdałam za 1 razem Radość

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

uliczka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam to już na szczęście za sobą. Mam tu na myśli egzamin, bo tylko on mnie stresował. Kurs był wspaniały. Zajęcia teoretycznie nudne, ale poznałam wiele ciekawych osób.
Testy psychologiczne Bardzo szczęśliwa kpina... trwał doslownie 5 minut. TTak samo jak całe badanie (oczu, równowagi itp.)
Przed pierwszą jazdą miałam ogromnego stracha. Jak sie później okazało niepotrzebnie. Instruktor był świetny, nie krzyczał, tłumaczył po kilka razy wszystko spokojnie. I tak oto nauczyłam się jeździć, czy dobrze... jescze nie do końca. Wiadomo, trzeba trochę pojeździć autkiem Uśmiechnięta
Życzę powodzenia Uśmiechnięta

Podpis "Prawdziwie kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego"
Lew Tołstoj

Ostatnio zmieniony przez uliczka dnia Nie 27-01-2008, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

jotemka

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie obawiam właśnie tej jazdy.....że mi zgaśnie , że sie zdenerwuję i wjade w kogoś Niezdecydowana
Wydaje mi się to straszne że jedziesz i musisz miec oczy dookoła głowy a tu jeszcze te pedały, biegi, masakra Zaskoczona
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jotemka napisała:
Ja sie obawiam właśnie tej jazdy.....że mi zgaśnie , że sie zdenerwuję i wjade w kogoś Niezdecydowana
Wydaje mi się to straszne że jedziesz i musisz miec oczy dookoła głowy a tu jeszcze te pedały, biegi, masakra Zaskoczona

Nic się nie martw! Będziesz śmigać - zobaczysz.

To naprawdę nic trudnego...

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

jotemka

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za wsparcie Bardzo szczęśliwa
Ale powiedzcie szczerze, nic a nic nie denerwowałyście się przed pierwszą jazdą?
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jotemka napisała:

Ale powiedzcie szczerze, nic a nic nie denerwowałyście się przed pierwszą jazdą?

hmmm szczerze mówiąc to już nie pamiętam ale chyba nie Uśmiechnięta

Pamiętaj, że instruktor ma pedały i bardzo pomaga na początku.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się bałam Uśmiechnięta I to jak... byłam całkiem zielona...gdy pierwszy raz wsiadłam do auta i musiałam na Kielce jechać. Ale od tego masz instruktora ! On na początku mówi Ci wszystko... włącz kierunkowskaz, zmień bieg... i to on patrzy co się dzieje dookoła.
A po paru jazdach, dojdziesz do wprawy Uśmiechnięta Po prostu, przyzwyczaisz sie do wielu "zachowań" , co kiedy i jak Uśmiechnięta

Na jednej z moich początkowych jazd, zaliczyłam krawężnik, a samochód gasł łooo... ile razy (wiesz, puszczałam sprzęgło za szybko), a no i prawie pod prąd wjechałam.... nie zauważyłam babke na pasach...

(Ale, prawko zdałam za pierwszym razem Uśmiechnięta .
Powrót do góry

jotemka

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

julliaa napisała:
Też się bałam Uśmiechnięta I to jak... byłam całkiem zielona...gdy pierwszy raz wsiadłam do auta i musiałam na Kielce jechać. Ale od tego masz instruktora ! On na początku mówi Ci wszystko... włącz kierunkowskaz, zmień bieg... i to on patrzy co się dzieje dookoła.
A po paru jazdach, dojdziesz do wprawy Uśmiechnięta Po prostu, przyzwyczaisz sie do wielu "zachowań" , co kiedy i jak Uśmiechnięta

Na jednej z moich początkowych jazd, zaliczyłam krawężnik, a samochód gasł łooo... ile razy (wiesz, puszczałam sprzęgło za szybko), a no i prawie pod prąd wjechałam.... nie zauważyłam babke na pasach...

(Ale, prawko zdałam za pierwszym razem Uśmiechnięta .

Zszokowana Zszokowana

A czy jeździłyście już przed kursem ? czy dopiero na kursie wsiadłyście pierwszy raz do auta?
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jotemka napisała:

A czy jeździłyście już przed kursem ? czy dopiero na kursie wsiadłyście pierwszy raz do auta?

Ja jeździłam przed kursem.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pare min, z moim Cz. Ale niewiele wyniosłam z tej nauki... W każdym samochodzie są inaczej światła, czy biegi...

Nie martw sie, instruktor Ci wszystko powie Uśmiechnięta to jego obowiązek... od podstaw wszystko .
Powrót do góry

uliczka

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przed kursem byłam raz za kierownicą. Wtedy zostało mi oobjaśnione gdzie jest kierownica, pedały, stacyjka, lewarek itp. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Prawdziwie kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego"
Lew Tołstoj
Powrót do góry

jotemka

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za odpowiedzi. Już mniej się boję Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

julliaa

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A zobaczysz jaki stres będzie przed egzaminem:)
Powrót do góry

jotemka

PostWysłany: Nie 27-01-2008, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

julliaa napisała:
A zobaczysz jaki stres będzie przed egzaminem:)

Zszokowana Zszokowana Zszokowana Pięknie!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23

Skocz do: