Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Kurzajki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 12:37    Temat postu: Kurzajki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny, mam taki problem właśnie z kurzajkami i chciałam zapytać, czy może któraś z Was ma jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się ich, albo czy znacie jakieś maści... Nie chcę iść znowu do chirurga, bo bardzo długo czekałam na zabieg i została mi nieładna blizna Wściekła
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam wymrażane u dermatologa - miałam 4 - po2 na każdym z kolan - i pomogło - od 6 lat nie odrodziły się - a wcześniej żadna maść, ani nic takiego nie pomagało... Smutna

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

Marta

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie miałam wycinaną i tak długo to wszystko trwało. Drugą zamroziłam sobie wartnerem, ale trzy razy musiałam to robić (na jedną), zresztą bałam się sama, a i tak nie zniknęła całkiem. A teraz znowu mam kolejną Niezdecydowana Niezdecydowana
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wartner nie działał - jak dla mnie - i dla mojego męża...
Idź do dermatologa - on ci zamrozi takim odpowiednim sprzętem - z tego co pamiętam - to chyba było -200stopni C.
(Wartner aż takiej ujemnej nie ma temperatury)

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

sylla

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś kurzajki.Smarowałam różnymi maściami, ale jakoś nie pomagało.Już nie pamiętam jak się ich pozbyłam .W każdym razie na pewno nie u chirurga.
Chyba zwalczyłam to czymś z apteki .Niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć co to było Skonsternowana .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Marta

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z pierwszą poszłam do lekarza dermatologa, on mnie wysłał do chirurga, na wizytę czekałam miesiąc, a on tylko spojrzał na to i powiedział: no dobra to wycinamy! I dał mi termin na za miesiąc! Wyciął, zaszył i chodziłam miesiąc Przewraca oczami z wyprostowaną ręką (bo miałam to na łokciu) miałam wielki plaster i nie mogłam zginać ręki jeszcze długo potem... I bolałoooo!
Wiem, że jeśli będę używać maści to nie zniknie mi to w mgnieniu oka, ale oszczędzę sobie stania w kolejkach i umawiania się na kolejne i kolejne wizyty...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marta reklamują ostatnio w TV jakiś nowy specyfik na kurzajki i zachwalają, że pomaga szybko i nie wracają. Niestety nazwy nie pamiętam.
Ale może idź do apteki i poproś żeby Ci coś farmaceutka doradziła.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Marta

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie to chyba chodzi o tego wartnera, o którym już pisałam...
Powrót do góry

Martinez

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam straszny problem z kurzajkami , stosowałam wszystkie cud natury typu jaskółcze ziele itp. pomogło dopiero jak zamroziłam u dermatologa a później stosowałam przepisany przez niego Duofilm
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś kurzajki. Zerwałam na łące jaskółcze ziele - tak sie roslinka nazywa. Z jej srodka wypływa żólty płyn, posmarowałam nim kurzajki i po dniu zniknęły na zawsze.

Wogóle kurzajki są zaraźliwe. Zaraziłam się poprzed dotyk od chłopaka - dawno temu Uśmiechnięta
Powrót do góry

Martinez

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alanml to miałaś szczęście Uśmiechnięta albo na mnie może ni działało to tak dobrze. W każdym razie też tą paćke żółtą stosowałam i to dosyć długo ale nic to w moim przypadku nie dało.
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ją zrywałam w maju dobrze pamiętam gdzie i kiedy. Może pora roku też ma znaczenie?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam mała to też zlikwidowałam kurzajki jaskółczym zielem, ale niedawno mąż się borykał z kurzajkami i jaskółcze ziele nie dało rady. Skonsternowana

Kupił w aptece reklamowany, do domowego wymrażania specyfik, niestety nie pamiętam nazwy, który mu pomógł.
Nie wiem czy to był wspominany przez Was wcześniej Wartner, ale mąż nie zastosował go tak jak pisze w ulotce przez 20 sekund tylko przez 60. Uśmiechnięta No i podziałało! Któcej nie ma sensu, bo specyfik w ogóle nie działa... trzeba z grubej rury minutkę przytrzymać i pięknie wymrozić kurzaje. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Martinez

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius chyba wiem o czym mówisz Uśmiechnięta kojarze reklame tego bo swojego czasu leciała dosyć często ale nazwy niestety też nie daje rady sobie przypomnieć .. Niezdecydowana
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a od czego robią się kurzajki? Ja nigdy nie miałam dlatego pytam.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: