Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Labrador
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam labradory Napalony 1 To są tak cudne psiaczki, że jak widzę takiego to mię coś na sercu robi Bardzo uśmiechnięta .
Ostatnio jak byłam w górach to miałam raj na ziemi, bo akurat jak byliśmy w jednym ze schronisk to tam na urlopie takie cztery labi były (trzy biszkopty i jeden czarny). Podchodziły, żeby się bawić, itp. Cudne psiska po prostu!!!! Bardzo szczęśliwa

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roxi napisała:
Rzeczywiście brudzą dużo Smutna Po spacerze trzeba im wycierać łapy, a czasem opłukiwać całe w wannie. Potem wszędzie robią mokre plamy... Wypadająca sierść to horror, szczególnie w kuchni Skonsternowana

Brrrr nigdy bym się nie zdecydowała na takiego psiaka mimo, że są cudne Bardzo smutna

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja boję sie tej rasy psów. Może dlatego ,że tyle jest wokół tej rasy złych opinii.

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

MonikaCh

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla miłośniczek labradorów polecam tą książkę:

Po jej przeczytaniu nigdy nie zdecydowałabym się na tego psa Puszcza oko
Poza tym teściowie mojej siostry maja czarną labradorkę. Sunia jest bardzo miła,
pocieszna, bardzo łagodna ale niestety bardzo głupia. Na jej przykładzie nie rozumiem
jak ludziom udaje się wytresować te psy na przewodników.
Oczywiście to może być odosobniony przypadek Puszcza oko

Podpis Uwaga! To forum uzależnia Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA też długo miałam takie przekonanie jak Ty Moniczko. Zmieniłam je dopiero jak zobaczyłam równie "głupiego" a raczej rozpuszczonego wyżła. Ktory wariował jak kot po walerianie. Skonsternowana
Te psiaki mają w sobie niespożyte zasoby energii i miłość którą przelewają na cały świat. Wielkie serducha i całkiem niezłą głowę. Ale ze względu na ich masę i wielkość trzeba nad nimi pracować od maleńkiego. Dlatego jestem zdania, że rasa ta jest wspaniała, ale nie jest dla niedoświadczonego właściciela.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 03-11-2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janina21 napisała:
Uśmiechnięta Ja boję sie tej rasy psów. Może dlatego ,że tyle jest wokół tej rasy złych opinii.

Janka ale co słyszałaś? Podejrzliwa Dlaczego sie boisz labradorów? Podejrzliwa Zszokowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 03-11-2007, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janina21 napisała:

Ja nigdy nic zlego o tych psiakach nie slyszalam Podejrzliwa
Powrót do góry

janina21

PostWysłany: Sob 03-11-2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Janka ale co słyszałaś? Podejrzliwa Dlaczego sie boisz labradorów? Podejrzliwa Zszokowana

Bo są groźne i tylko muszę mieć odpowiedzialnych opiekunów. A moze pomyliłam rasy? Myśli

Ja znam tylko kundelki. Uśmiechnięta

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 03-11-2007, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janina21 napisała:
A moze pomyliłam rasy? Myśli

Ojjj chyba pomyliłaś rasę. Puszcza oko Jeszcze nie słyszałam o groźnym labradorze... Przewraca oczami
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew

PostWysłany: Nie 04-11-2007, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczne sią te psiaki. Sąsiadka ma biszkoptowego. Idealne dla rodziny z dziećmi, nawet malutkimi. Używane w dogoterapii, jako psy przewodniki. Cierpliwe. Spokojne.
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 29-12-2007, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam labradora biszkopta w domku. Dostałam go od męża, żebym nie bała się być sama w domu. To było 6 lat temu. Od tego czasu przez mój dom przeszedł tajfun. Bursztyn jest wierną kopią tytułowego Marleya. Niszczył meble, sikał do szaf, zjadał buty - no po prostu kosmos. Przesadził, kiedy byłam w ciąży z Kubusiem i dopiero co wróciłam ze szpitala a on z tej radości, że mnie widzi skoczył mi na brzuch i przewrócił. Wtedy on dostał budę na dworze a ja wróciłam do szpitala. Kiedy urodziła się Karolka, postanowiłam dać Bursztynowi ostatnią szansę i wrócił do domku. Dla dzieci jest cudowny (poza tym, że wszystko co na podłodze leży zostaje natychmiast schrupane Bardzo szczęśliwa ) Ostatnio Karolka jeździła na nim jak na koniu a on ani drgnął. Jak już ma dość tych zabaw z dziećmi, to przychodzi do mnie i się przytula a wszyscy wiedzą, że czas zabawy się skończył. Zawsze chodzi za mną krok w krok nawet do łazienki. Jest po prostu mój i nigdy bym go nie oddała, ale zanim kupi się labradora, trzeba to mocno przemyśleć, bo ten pies potrafi mocniej zamieszać i zmienić twój światopogląd niż małe dziecko Śmiejąca się
Powrót do góry

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 22-02-2008, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też miałam labradorka... dostałam od narzeczonego - taki śliczny biszkopcik!! ale był bardzo chory na serduszko, i umarł Smutna żył tylko 5.5 miesiąca, ale wniósł tyle radości do naszego życia, tyle szczęścia... umarł 30 października tamtego roku - a ja do tej pory mam łzy w oczach jak oglądam zdjęcia z nim!! ... a teraz mam owczarka podhalańskiego - wspaniała bestia z niego!!
Powrót do góry

lamia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-10-2009, 15:39    Temat postu: tak Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Labradora nie mam, ale mieć będę. to jest marzenie moje i mojego partnera. bedzie czarny i bedzie sie wabił ozzy:) To są najbardziej przyjacielskie z psów, i najdłużej pozostają niedojrzałe, ale za to bardzo radosne:)
Powrót do góry

grisalle

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 17-10-2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marzą mi się rasy psów: wspomniany labrador (taki biszkoptowy), nowofunland - czarny oraz owczarek niemiecki. Ale marzenie dopiero zrealizuję jak będę mieć domek na jakimś odludziu - jestem odpowiedzialną osobą i wiem że takiej rasy psów nie wolno trzymać w blokach. Dla nich to katorga. Dlatego na razie mam małą świnkę morską - rasy rozetka (rudo, biało, czarną) która idealnie nadaję się do trzymania w blokach i rewelacyjnie znosi podróże na zieloną trawkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie marzy się taki czarny albo czekoladowy labek. Nawet imię mu wybrałam...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: