Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Labrador
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buziaczek88

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 07-05-2015, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam cudownego labradora nazywa się "Forest". Może nie jest jakoś specjalnie wyszkolony ale i tak nie zamieniłabym go na żadnego innego psa. Od tej rasy bije taka radość i dobroć, może brzmi to śmiesznie ale na prawde tak myślę Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Melizza

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam labradora. I codziennie mu powtarzamy, że jest najlepszym psem jaki mógł się nam trafić Uśmiechnięta
Powrót do góry

amelove

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 05-01-2016, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myśle teraz nad kupnem labradora, tylko że mam 11 miesięczne dziecko i sie zastanawiam czy tak wielki pies jest dobrym pomyslem. jak mysliscie? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 07-01-2016, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zanim przyprowadzisz psiaka do domu poczytaj o tej rasie. Jest mnostwo informacji online, roznego rodzaju fora tematyczne i tym podbne.

Jezeli po przeczytaniu stwierdzisz, ze masz duzo wolnego czasu , zeby mu poswiecic, wolne srodki finansowe na utrzymanie pieska to labrador swietnie sie wychowuje z dziecmi. Pamietaj jednak, zeby nie kupowac szczeniakow w okazyjnej cenie z pseudo hodowli. Istnieje ryzyko, ze pies bedzie chory a wtedy koszta leczenia sa ogromne a istnieje jeszcze ryzyko , ze pies nie bedzie posadal cech rasy co rowniez nie jest dobre przy maluszku.

Moj labrador nie mial przebadanych rodzicow i nieststy stracilismy go w wieku dwoch lat. Serduszko mu stanelo nagle bez zadnego ostzrzezenia.
Kazdy pies to obowiazek wiec trzeba decyzje podejmowac swiadomie. Poczekaj pol roku i jesli dalej bedziesz pewna swojej decyzji to bedzie ona gleboka przemyslana.
Powrót do góry

Kaja_xxo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam labradora brązowego. Kochanie moje słodkie <3 Zakłopotana Zakłopotana

Podpis Kaja, 19 lat, Warszawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Weeeraa24

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 12:17    Temat postu: Re Labrador Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Od jakiegoś czasu "choruję" na tę rasę psów. Niestety jak na razie nie mam warunków, aby mieć takiego psa w domu, ale kiedyś na pewno będę mieć.

Labradory są wesołymi, łagodnymi psami. Wspaniały charakter i posłuszeństwo sprawiają, że labrador stał się psem bardzo popularnym.

Może któraś z Was ma psa tej rasy? Jakie są Wasze doświadczenia?

Hej! Labrador to fantastyczny pies pod jednym warunkiem - musi być dobrze przeprowadzona socjalizacja i wychowanie. Ja wzięłam 2 letniego, źle prowadzonego labradora. Niestety nie dałam sobie rady z jego agresją. Walczyłam kilka miesięcy. Był agresywny gdy znalazł lub ukradł coś do jedzenia. Chodziłam pogryziona, ale walczyłam z tym. Niestety - szkoleniowiec zadecydował o znalezieniu mu domu, gdzie jest facet. Szukałam długo idealnej rodziny i znalazłam młode małżeństwo. Teraz jest wpatrzony w nowego właściciela i mega szczęśliwy.

Jeśli dobrze wychowasz, będziesz miała wspaniałego przyjaciela, jeśli zaniedbasz socjalizacje to łatwo nie będzie. Poczytaj o socjalizacji psów!Uśmiechnięta Życzę powodzenia!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: