Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laktacyd femina
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 19-10-2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co ja wiem to emulsja jest do codziennego stosowania, a płyn jest raczej przeznaczony do używania w trakcie dolegliwości zdrowotnych (ma bardzo niskie ph tylko 3,5 trzeba przed użyciem wymieszać go z wodą 1:1) chociaż ja stosowałam płyn również profilaktycznie po wyleczeniu infekcji. Nie wiem także czy płyn jest dostępny w drogeriach i marketach bo ja zaopatrywałam się tylko w aptece (nie spotkałam go nigdzie indziej)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 25-01-2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuję emulsję od miesiąca, kupiłam w supermarkecie za ok. 10zł na spróbowanie i dla mnie okazała się skuteczna. Też jestem podatna na różne zapalenia i od miesiąca nic mi nie dolega Bardzo szczęśliwa . Nareszcie Cool .
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2010, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam od bardzo dawna i jestem zadowolona Uśmiechnięta Nigdy nic mi nie dolegało Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

grisalle

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Używałam Laktacyd - ale nie byłam zadowolona z efektu. Lepszy jest (bardziej skuteczny) płyn do higieny intymnej ziaja. (Nie chcę tu robić reklamy Uśmiechnięta)
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przed chwilą oglądałam wywiad z cenioną panią ginekolog i wyraziła opinię, że nie jest zwolenniczką jakichkolwiek płynów do higieny intymnej. Identyczne zdanie ma mój ginekolog. Ponoć powinno się używać zwykłego mydła, najlepiej takiego dla dzieci, o kwaśnym Ph (na rynku większość ma zasadowe Ph) albo samej wody. Powiedziała jeszcze, ze płyn powinno się traktować jako środek leczniczy, a nie do używania na co dzień, bo ponoć zaburza naturalną florę bakteryjną pochwy. Sama już nie wiem co myśleć..
Co sądzicie? Co mówią Wasi lekarze?

Dołączone po 1 minucie 32 sekundach:

A i jeszcze, ze nie powinno się używać tego samego płynu przez dłuższy czas, tylko zmieniać płyny, bo ten sam w końcu może podrażnic.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo, mój kumpel, gin z wieloletnią praktyką, twierdzi dokładnie tak samo jak twój ginekolog. Zaleca swym pacjentkom stosowanie płynów tylko jako środka wspomagającego leczenie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: