Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Laktator

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co sie już zorientowalam, to większosc z Was poleca ręczne laktatory Aventu. Jestem nastawiona na ręczny, ale ciągle zastanawiam sie, który wybrać. Tommee Tippee ma też dobre opinie i juz sama nie wiem, a może jakis mniej znany? No i najważniejsze, kupować teraz czy po porodzie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akurat uważam, że dobrze mieć, bo a) nawał pokarmu w 3 dobie, w szpitalu,może być boleśnie i ciężko, oraz b) potem możesz nie mieć czasu na bieganie i szukanie w razie potrzeby.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto tez kupic przed, bo niektorym kobietom pomaga pobudzic laktacje.
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po porodzie ściągałam ręcznym Aventu, ale jak się okazało, że Młody się raczej nie przystawi i ściąganie to jedyna opcja by karmić moim mlekiem, kupiłam elektryczny Medeli. Głośny, ale nie trzeba pracować rękąUśmiechnięta.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam ręczny Avent. Może się przydać, tym bardziej, że jak nie poradzimy sobie do końca z moim ciśnieniem, to mogę mieć cc. Ale ogólnie moja bratowa czasem odciągała mleczko jak zostawiała dzieci u nas i wtedy dziewczyny miały co jeść.Uśmiechnięta A ja planuję od października na studia, także mąż będzie zostawał z małym w weekendy i czymś też będzie musiał go karmić.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 19-03-2014, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli tak jak myślałam, lepiej kupić teraz. Zastanawiam się jeszcze nad firmą. Poczytam i pomyślę. Uśmiechnięta Dzięki.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 21-03-2014, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z laktatorem wstrzymałam się do urodzin Małe. W zasadzie to chciałam karmić piersią ale nie wiedziałam czy dam radę. Kupiłam 2 tygodnie po porodzie. Nawał w 3 dobie ociągałam ręcznie aby sobie ulżyć. Nigdy nadmiaru nie odciągnełabym laktatorem bo on działa mocno stymulująco na produkcje mleka. Generalnie laktator nie sprawdził się u mnie;/, bo mało pokarmu jestem wstanie odciągnąć. Położna stwierdziła że pokarm u mnie musi produkować się podczas karmienia na bieżąco.
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Nie 23-03-2014, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z kupnem laktatora wstrzymałam się do porodu, bo nie wiedziałam jak wyjdzie z tym całym karmieniem i nie chciałam wydawać niepotrzebnie kasy. Położna w szpitalu ODRADZIŁA mi zakup laktatora, bo powiedziała, że laktator pobudza jeszcze bardziej laktację i później już sobie z nawałem pokarmu nie poradzę - będę miała go bez przerwy. Nie żałuję, że się jej posłuchałam. Rzeczywiście w 3 dobie po porodzie miałam nawał pokarmu, ale wystarczyło dziecko często przystawiać do piersi i ewentualnie zastosować masaż (mi położne bardzo pomogły w nauce przystawiania do piersi + pokazywały jak robić masaż). Karmię 6 tydzień i moja produkcja mleka szybko dostosowała się do potrzeb córki. Laktator okazał się całkowicie zbędny.

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-03-2014, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doti, u mnie było odwrotnie, mały piersi nie łapał (teraz już wiem czemu), a ja wyłam z bólu w szpitalu i tylko laktator mnie uratował prze pęknięciem. Złośliwa
Po drugim porodzie było już zupełnie inaczej, ale tu doświadczenie dużo zrobiło.
Powrót do góry

spinka

PostWysłany: Czw 10-07-2014, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam taki buczący za pierwszym razem, że szok i po drugim porodzie kupiłam już ręczny bo nie mogłam znieść tego buczenia, myślałam że wszystkie tak mają. A kumpela teraz urodziła niedawno i ma z canpolu ten Easy Start, jaka to jest fajna maszyna Złośliwa A ja się męczyłam z ręcznym.

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 10-07-2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też jak wiele z Was mam ręczny Avent. Jestem mega zadowolona.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Pią 11-07-2014, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

spinka napisała:
Ja miałam taki buczący za pierwszym razem, że szok i po drugim porodzie kupiłam już ręczny bo nie mogłam znieść tego buczenia, myślałam że wszystkie tak mają. A kumpela teraz urodziła niedawno i ma z canpolu ten Easy Start, jaka to jest fajna maszyna Złośliwa A ja się męczyłam z ręcznym.

Drogie są te laktatory z canpol babies? Pomyślałam, że może kupię siostrze na prezent. A inne jak patrzyłam mają zawrotną cenę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: