Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laserowa depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 10-07-2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie bardzo korci....ale kasy nie mam narazie może jak kiedyś uda mi się odłożyc to bikini bym sobie zrobiła Bardzo szczęśliwa a resztę to golić mogę Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 27-07-2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm ogólnie kusi mnie, ale po pierwsze nie mam pieniążków, a po drugie boję się trochę.
W okolicach bikini dość często się golę, bo strasznie szybko mi odrastają.. Może kiedyś się zdecyduję, jak na razie muszę zostać przy maszynce. Puszcza oko
Powrót do góry

wiziaczek

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 13-08-2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak naprawdę 2 urzadzenia (Tria i Silk'n) do stosowania w domu są bez wątpienia bezpieczne. Mają pozytywne świadectwo FDA (Food and Drug Administration - amerykańska agencja rządowa ds żywności i leków).
Kto ma wątpliwości niech poczyta w internecie, jakie są surowe kryteria, aby otrzymać taki certyfikat bezpieczeństwa osobistego użytkowania.
Powrót do góry

esiane

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 31-08-2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od dawna zastanawiam się nad depilacją laserem. Chcę go wykonać w okolicach bikini i pod pachami. Czy któraś z Was orientuje się ile zabieg na pachy kosztuje ?
Powrót do góry

wiziaczek

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 31-08-2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zabieg laserowy w gabinecit to koszt około 250-300 zł, a zabieg musisz powtórzyc kilkakrotnie Smutna Może lepiej pomyślec o urządzeniu laserowym IPL do użycia w domu - skuteczne, łatwe w obsłudze a koszty zwracają się b. szybko. Szczegóły znajdziesz w necie.
Powrót do góry

esiane

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiziaczek Dziękuję bardzo ; )
Powrót do góry

namir

PostWysłany: Sro 15-09-2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co racja,to racja.Tutaj raczej nie powinnismy mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego gabinetu gdzie możemy wykonac ten zabie.Ale powiem Wam tez ze jak tak porównuje ceny to czasami opłaca sie nawet wyjechac za Warszawe zeby zrobić tańszy zabieg.
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Sro 15-09-2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajoma zaczęła się niedawno tym tematem interesować, zapisała się nawet na depilację,ale "ołówkiem", jeszcze się zastanawia...
Z racji poruszanego tematu zaczęłam się i ja interesować,gdyż;depilatorem bikini nie daję rady(tylko do połowy mi się udało), na brazylijską się nie odważyłam, maszynki mnie wkurzają,zaraz włoski odrastają.
Wyżej wspomniana znajoma zapisała się 30km od Warszawy(cena około 300 zł).
Ale.... ku mojemu zaskoczeniu znalazłam w skrzynce kilka dni temu ulotkę(na czasie:)). Oferuje się w niej gabinet kosmetyczny,który jest dosłownie ulicę dalej, od mojego miejsca zamieszkania.Zamierzam się tam wybrać, rozejrzeć,zapytać,poznać kosmetyczki. Najważniejsze-ceny. Podobno najniższe w Polsce-za każdą partię ciała 99zł. Zszokowana
Tylko pojawia się pytanie dlaczego tak tanio...czy warto za tak niską cenę... boję się,że mogą oparzyć czy coś...Najchętniej zapytałabym osób,które korzystały z usług w tym gabinecie,ale póki co nie mam z nikim takim kontaktu.
Może jak tam pójdę,albo skorzystam z jakiejś innej usługi, spotkam przy okazji jakąś babeczkę i podpytam Śmiejąca się

Dołączone po 3 minutach 22 sekundach:

Znalazłam ich stronę, dla zainteresowanych:
LINK EWENTUALNIE NA PW!

Jeszcze inna kwestia...są różne lasery i "przyrządy" do "odwłasiania:P...i podobno nie wszystkie dają taki sam efekt... te droższe ceny dotyczą zapewnie depilacji laserowej- jak się zorientowałam, a te niższe fotoepilacji,ale czym to się różni...?Przeglądając opinie dziewczyn, widziałam różne-odmienne...cena sugeruje,że fotoepilacja może być mniej skuteczna, chociaż niektórzy chwalą bardziej niż depilację laserową....fotoepilację IPL można wzmocnić RF.
Kto się na tym zna? na który zabieg się zdecydować, może któraś poradzi.
Potrzebny nam tu ktoś z doświadczeniem Uśmiechnięta
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ciotka kiedyś robiła sobie nogi i bikini, pachy no wszystko tylko w niektórych miejscach zrobiły się jej poparzenia! Zszokowana

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Sob 23-10-2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W przyszłym miesiącu idę na IPL, tzn dopiero na próbę, dam Wam znać po jakimś czasie jaka skutecznośćUśmiechnięta
Powrót do góry

esiane

PostWysłany: Nie 13-02-2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z was robiła już sobie depilację pach ?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robiłam pachy i bikini, ale dopiero pierwszy raz.
Bolała lewa pacha od serca i to nie tylko moja opinia, ale wielu osób. Ale dla urody da się przeżyć.
Po 1 zabiegu nie wiem jakie są efekty, bo nie liczę włosków, ale wykupilam 4 zabiegi. Jeśli będzie trzeba dokupię jeszcze.
Normalna cena to 600 zł bikini + pachy
Ale ja zakupiłam na gruperze za 100 zł za zabieg, bo mieli promocję Uśmiechnięta.
A jeśli chodzi o nogi, to chciałam, ale koszt 1000 zł za 1 zabieg, więc za 6 trzeba 6000, narazie odpuszczam, zobaczę jak będzie po bikini i pachach. Następny zabieg za 5 tyg mam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Malwina...

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam już kilka razy na bikini, ale na fotoepilacji (IPL) i muszę powiedzieć, że na początku efekty były ok, pojawiało się coraz więcej łysych plam, nowe włosy rosły wolniej i generalnie byłam zadowolona i myślę, że gdybym to kontynuowała, to efekty byłyby zadowalające. Jednak zdarzyło się dwa razy, że nie mogłam przyjechać na zabiegi w umówionym terminie - tzn co 3-4tyg- i mam wrażenie, że wszystko na nic... Włosy znów odrosły i należałoby wszystko od początku zaczynać. A efekt końcowy w sumie jest zagadką, w szczególności jego trwałość...

Uwagi  Prosze pamietac o spacji!
Zuzka.
Powrót do góry

wiziaczek

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

stosowałam zbiegi IPL w domu (takie nowe urządzenie do użytku domowego Silk'n), efekt bardzo dobry. Wymaga to systematyczności, ale finansowo o wiele lepiej na tym wyszłam niż w gabinecie. Przecież nawet po zabiegach gabinetowych włoski odrastają - nie ma cudów
Powrót do góry

trzcinka

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sro 30-03-2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam już 2 razy na depilacji łydek i ud. Za pierwszym razem nic nie bolało (podobno za pierwszym razem nie ustawiają zbyt mocnego laseru), a za drugim bolało tak cholernie, że myślałam że wyjdę. Jak pomyślałam sobie, że miałabym robić to w tak wrażliwych strefach jak pachy i bikini to aż mnie zatrzęsło, pozostanę jednak przy maszynce.
Fakt, że mam znacznie mniej włosów i wolniej odrastają, więc mojej decyzji nie żałuję. Następny zabieg mam dopiero w maju, a będę wtedy po wyjeździe do Włoch więc pewnie wrócę opalona, a jak wiadomo nie można działać na opalonej skórze:(. więc pewnie wznowię zabiegi jesienią lub zimą..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: