Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laserowa depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isia

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to jakiś nowy rodzaj lasera? Bo ja słyszałam jak na razie jedynie o ipl i light sheer.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

luska23

PostWysłany: Czw 02-02-2017, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest to technologia wywodząca się z light sheer. Ale palomar vectus to o wiele bardziej nowoczesne urządzenie i z tego co wiem to jedynie clinica cosmetologica w Gdańsku je ma. Po pierwsze depilacja nie boli. Ponieważ naswietlanie jest krótko. Po drugie laser ten daje efekt nawet przy mniejszych włoskach oraz tych jaśniejszych. Cena jest wyższa ale plus jest ten,ze daje to stały efekt no i możesz się wybrać na mniej zabiegów.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 07-02-2017, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jaki jest koszt takiego całego pakietu? Konkretnie na łydki. Mozesz dać również jakis kontakt?
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Sro 08-02-2017, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wpisz sobie clinica cosmetologica w google to Ci wyskoczy informacja . Masz tam pełen cennik. No i zależy to od tego na ile zabiegów się zapiszesz. Każdy potrzebuje innej ilości zabiegów. Mi wystarczyło 4 i zapłaciłam 800 zł. ( z tym,że za pachy). Podejrzewam,że łydki kosztowałyby jednak trochę więcej.
Powrót do góry

LoveMyLife

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jaki jest koszt wszysto zalezy od danej kliniki . I oczywiście od partii ciała .Ja np. miałam depilację łydek laserem palomar vectus w klinice Miracki ( ona znajduje się w warszawie ) I takich zabiegów miałam z 4 w sumie . Dlatego ,że na pierwszej wizycie jest usuwane 30% włosków ze względu na nierównomierne rozłożenie włosków Puszcza oko
Powrót do góry

Sumfa

PostWysłany: Wto 21-02-2017, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm ja wlasnie do nich się wybieram na depilację. za dwa tygodnie będę już po pierwszym bo pewnie trzeba będzie więcej zabiegów. Ale nie mogę doczekać sie!
Powrót do góry

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wciąż w sferze planów. Mm nadzieję, że niebawem uda mi się wziąć za to na poważnie
Powrót do góry

yenka

PostWysłany: Sro 12-07-2017, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja byłam miesiąc temu w Klinika Estetica we Wrocławiu i przyznam, ze efekt dokładnie taki jak chciałam. Coś tam bolało, ale nie do przesady klinika mnie zaskoczyła profesjonalizmem i na pewno do nich wroce Uśmiechnięta
Powrót do góry

zerkon

PostWysłany: Pią 14-07-2017, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No prosze to widze, ze nie tylko ja chodze do Klinika Estetica i jetem zadowolona. Yenka faktycznie sa oni w pelni profesjonalni i nawet ceny w miare spoko wiec warto do nich chodzic.
Powrót do góry

bedinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 10-12-2017, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wiecie skoro jakis gabinet kosmetyczny ma wiele pozytywnych opinii tak jak np. Klinika Estetica o ktorej wspominacie to cos musi byc na rzeczy. Sama zawsze kieruje sie opiniami zanim skorzystam z jakiejs uslugi lub cos kupie wole sprawdzic co sadza o tym inni Puszcza oko
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-12-2017, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jesli chodzi o Wrocław to bardzo dobra jest też Skinlogica. Robiłam u nich serię zabiegóq depilacji laserowej nóg i bikini. pracuja na laserze diodowym, przed zabiegiem przeprowadzany jest dokladny wywiad ( pytania o choroby, przyjmowane leki itd ). Generalnie miejsce z fajną, luzną atmosfera. Ceny też bardzo okej.
Powrót do góry

maroko

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Wrocławia i Leszna ja polecam gabinet Skinlogica. Wpiszcie sobie w Google. Generalnie sama zastanawiam się nad depilacja laserową, bo większość moich koleżanek miało ja wykonywana. Mówią, że nie boli aż tak bardzo, a efekty sa wudoczne do serii zabiegów. Włoski przestają odrastać raz na zawsze. To się bardziej opłaca niż tracenie czasu na golenie zwykłą maszynką czy woskiem Puszcza oko
Powrót do góry

silverlucky

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytanie zwlaszcza do osob ktore usuwaly juz jakis czas temu, rzeczywiscie nogi sa gladkie i wloski nie odrastaja? Boję się ze wydam kase a za rok czy dwa znowu bede musiala powtarzac zabieg
Powrót do góry

Anette_23

PostWysłany: Pon 16-04-2018, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zapytam raczej, czy to jest bolesne? Pytam, bo nie bardzo miałam okazję próbować, a ostatnio jakąś mam wrażliwszą skórę i depilacja zwykła jest nieprzyjemna dla mnie..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: