Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Last Minute? Warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-01-2012, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o itake to i moja znajoma i jej znajomi mówili, że średnio było. Dochodzą opinie w sieci no i tutaj Wasze.
Może teraz panikuję, ale wolę zapłacić te 200 zl więcej i wierzyć, że będzie lepiej. No nie wiem sama. Jak już tam się znajdę to nie bedzie jak wrócić. Śmiejąca się Będę musiała siedzieć do końca.

Adzia mam kilka opcji. Teraz weekend przerwy. Popatrzę jeszcze w poniedziałek, a we wtorek pójdziemy może do biura.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 06-01-2012, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko bardzo często na tych stronach z opiniami o hotelach, ludzie piszą z jakim biurem byli, czasem trzeba nawet zaznaczyć taką opcję w ankiecie, więc na to też można zwracać uwagę. Chociaż domyślam się, że można się nieźle skołować od nadmiaru tych wszystkich informacji. Śmiejąca się
No i jak pójdziecie do różnych biur, zawsze można sobie spisać pytania na kartce i o wszystko dokładnie pytać. Później sobie w domu można porównać różne oferty. Nikt na pewno nie oczekuje, że wejdziecie i kupicie od razu wycieczkę.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-01-2012, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Aurinko bardzo często na tych stronach z opiniami o hotelach, ludzie piszą z jakim biurem byli, czasem trzeba nawet zaznaczyć taką opcję w ankiecie, więc na to też można zwracać uwagę. Chociaż domyślam się, że można się nieźle skołować od nadmiaru tych wszystkich informacji. Śmiejąca się

Zauważyłam i zwracam uwagę z jakiego biura jakie opinie są. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 07-01-2012, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko ja byłem 3 razy z Itaką - rezydenci są przydatni przy przylocie / wylocie / ewentualnej choroby . U mnie sprawdzili się jak należy.
Ale rezydentów jest wielu tak więc na tych samych nie trafisz. Puszcza oko

Objazdówki to całkiem co innego i właściwie można się czepić kilkadziesiąt razy bardziej niż na zwykłej wycieczce więc nie bierz pod uwagę tego co mówią ludzie po takich wycieczkach. Na przewodnika z takiej wycieczki nie trafisz więc olać to. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-01-2012, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My byliśmy w Turcji z Wezyrem.
Wszystko było na 5 z plusem, na rezydentów też nikt nie narzekał z tego biura.
Opcja all inclusive jak najbardziej się opłaciła.
Hotel miał 4 gwiazdki płaciliśmy ok 1700 zł za osobę.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 03-07-2013, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak patrzę na ceny last minute to wydaje mi się, że lepszej okazji na tanie wakacje nie ma z biurem Podróży. Jednak biuro podróży daje tę pewność że te wczasy będą udane, oczywiście jeśli wybierzemy dobre biuro.
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 09-07-2013, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy nadzieję na Last Minute w tym roku. Urlop planujemy od połowy sierpnia i mam nadzieję, że trafimy na jakąś fajną wycieczkę w atrakcyjnej cenie. Choć obecnie Last Minute, to chyba nie to samo, co jeszcze kilka lat temu, kiedy ceny były dużo, dużo niższe. Podejrzliwa

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 09-07-2013, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi napisała:
Mamy nadzieję na Last Minute w tym roku. Urlop planujemy od połowy sierpnia i mam nadzieję, że trafimy na jakąś fajną wycieczkę w atrakcyjnej cenie. Choć obecnie Last Minute, to chyba nie to samo, co jeszcze kilka lat temu, kiedy ceny były dużo, dużo niższe. Podejrzliwa

My podobnie, mamy urlop od połowy sierpnia i polujemy na jakiegoś lasta. Puszcza oko Chociaż jak na razie patrzę na oferty, to nie ma nic ciekawego. Przewraca oczami Zawsze jeździliśmy na first minute, gdzie zniżka była 20-30% od ceny właściwej i to się rzeczywiście opłacało. W tym roku postawiliśmy na Last Minute i nie wiem czy nie czeka nas rozczarowanie. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 09-07-2013, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ogóle sierpień to niezbyt dobry moment na wycieczki. Gdyby nie to, że mąż ma narzucony urlop, to pewnie zdecydowalibyśmy się na jakiś inny miesiąc, w którym jednak te ceny byłyby niższe.

Edzia udanego polowania Puszcza oko. Miejmy nadzieję, że ceny wycieczek od połowy sierpnia drastycznie spadną w dół Złośliwa.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto ... pamietam jak dziś jak za czasów panieńsko kawalerskich wykupilismy sobie z dnia na dzień wycieczkę do Egiptu do bardzo dobrego hotelu za grosze.
Powrót do góry

buff7

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co roku korzystam z ofert Last Minute i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Może po prostu mam szczęście.

Podpis Mam taką teorię, że z wiekiem tracimy zdolność do bycia szczęśliwym
Powrót do góry

Pumpilka

PostWysłany: Wto 30-01-2018, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie korzystam z ofert Last Minute. Paru znajomych miało z tym przykre doświadczenie dlatego jestem nieufny wobec tego.

Podpis Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 25-02-2018, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pumpilka napisała:
Ja nie korzystam z ofert Last Minute. Paru znajomych miało z tym przykre doświadczenie dlatego jestem nieufny wobec tego.

Może to kwestia sprawdzonego biura?
Powrót do góry

kakuczka3

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 25-02-2018, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie, że warto. Na last minute można sporo oszczędzić, a to jest ważne, szczególnie dla młodych.

Podpis Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: