Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lekarze - nowy serial medyczny TVN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owca

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 06-11-2012, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety - wyidealizowany jak na polskie warunki, a to powinien być standard. Może kiedyś doczekamy się takich czasów - oby! "Chirurgów" nie oglądałam, więc nie mam skali porównawczej, ale z tego co piszecie, to "Lekarze" są tylko podróbką amerykańskiego serialu. Szkoda, że nie mogą wymyślić niczego sami.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Morgan

PostWysłany: Pon 19-11-2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo to trochę jest podróba Na dobre i ...jednak jako nowość da się oglądać,grają w nim młodzi lubiani aktorzy,będzie hitem.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 19-11-2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczyna mnie denerwować podejście Alicji. Przewraca oczami Nudny się robi wątek jej i Maksa. Odrzuca go, a jak przychodzi co do czego to jest zazdrosna.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 20-11-2012, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatni odcinek beznadziejny jak dla mnie Przewraca oczami.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

lama

PostWysłany: Wto 20-11-2012, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A właśnie, to był ostatni odcinek sezonu, czy coś jeszcze będzie? Kiedy ewentualna kontynuacja?
Powrót do góry

Chipitta

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie na wiosnę w nowej ramówce,ale jakoś do mnie ten serial nie przemawia,wszyscy lekarze tacy mili,zdolni,całkiem jak w bajce.
Powrót do góry

lama

PostWysłany: Nie 16-12-2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam świadomość, że to taka bajka, ale całkiem fajnie się oglądało. Nawet mimo tego, że bardzo przypominało Grey's Anatomy. Tak czy inaczej, też czekam na jakiś film/serial o prawdziwej sytuacji w naszej służbie zdrowia.
Powrót do góry

Charlotte14

PostWysłany: Wto 08-01-2013, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajna bajka. Uśmiechnięta Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

Uwagi  Proszę zaczynać zdania z wielkiej litery oraz stawiać kropki na końcu zdań.
Edzia.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 13-01-2013, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drugi sezon "Lekarzy" na antenie TVN - już od marca 2013 roku. Uśmiechnięta
W tej chwili trwają prace nad scenariuszami do trzeciego sezonu, którego realizacja ma rozpocząć się w kwietniu 2013 roku.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 18-01-2013, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oby się nie zrobił nudny ten serial, choć pierwsza część nie przekonała mnie. Przewraca oczami

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 27-02-2013, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak Wam się podobał ostatni odcinek?
W końcu było jakieś szczęśliwe zakończenie, ciekawe jak to się dalej potoczy.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 05-03-2013, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolejny odcinek (3) fajny, ale zakończenie beznadziejne moim zdaniem. Założę się, że będą robić jak w Przepisie na życie Przewraca oczami.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Miminka

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie oglądam 'Przepisu na życie' i nie wiem jak to tam było. Jak dla mnie sezon 1 był ok, chociaż trochę mnie irytowała ta Alicja. Teraz to jakieś takie rozdramatyzowane zakończenie i temat do wzajemnych przepychanek Max-Alicja na kilka kolejnych odcinków. Niezdecydowana
Powrót do góry

ninanina

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 11-06-2013, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę temat umarł, a już po serii chyba całej? Złośliwa Uwielbiałam ten serial. Obsada mi bardzo odpowiadała. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ona_5

PostWysłany: Sro 26-06-2013, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy dowiedziałam się, że będzie emitowany ten serial byłam bardzo zainteresowana. Jednak już po pierwszym odcinku byłam rozczarowana i zawiedziona. Bardzo mi się ten serial nie podoba. Słaba produkcja moim zdaniem i nieciekawa fabuła. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo ciekawie, a tu taka klapa jak na mój gust. Jednak bardzo się on podoba wielu moim znajomym co jest dla mnie zaskoczeniem. Może to ja jestem tak wybredna, że tego serialu nie lubię. Uśmiechnięta Moim zdaniem TVN miał kiedyś dużo ciekawszą ofertę. Dzisiaj wszystko co jest na tym kanale (bez obrazy) w moim odczuciu to dno i szkoda czasu na to. Myślałam jeszcze, że Ci "Lekarze" to będzie coś fajnego, ale niestety pozostał tylko zawód. Niezdecydowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: