Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leki na kaszel
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kaszel a palenie papierosów mi w tym nie pomaga. Ale pomógł Mucosolvan więc polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 31-01-2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stary temat, ale odświeżam bo też dopiero co poradziłam sobie z kaszlem faktycznie tym Bronchosolem. Wydawało mi się, że będzie jak inne, ale dałam się namówić magister w aptece i faktycznie jest dobry.
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Nie 06-04-2014, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na suchy meczący kaszel polecam SUPREMIN.
Powrót do góry

agatiii7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 30-04-2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Syrop Thiocodin, i jak ręką odjął. Uśmiechnięta Mi bardzo pomaga na suchy kaszel.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 28-04-2016, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy po nim można prowadzić?? Szukam właśnie czegoś na kaszel taki duszacy, bo ostatnio rano i wieczorem mam jakąś masakrę, to chyba alergiczne, po w ciągu dnia prawie nie kaszlę, najgorzej chyba wieczorem jest.
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Czw 19-05-2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie klimatyzacja w samochodzie czasami dobija. Mój synek po podróży samochodem ostatnio też skarzyła się na drapanie w gardle. Obydwoje stosujemy karmelki z pyramidonka. Są dla dzieci, ale ja też je lubię. Mają naturalny skład i łagodzą podrażnione gardełko. Najważniesze, że mój synek je lubi.
Powrót do góry

miksio104

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 03-06-2016, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na kaszel i ból gardła mogę polecić tabletki do ssania/reklama/ mi pomogły.
Powrót do góry

Paulina86

PostWysłany: Pią 29-07-2016, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to unikam takich leków gdzie w składzie jest mnóstwo chemii. Mi przy kaszlu pomaga co nie co jak do nawilżacza powietrza wleje jakiś olejek np eukaliptusowy. Jeśli już muszę sięgać po leki to wybieram tylko te naturalne jak np dicotuss z prawoślazem i miodem. Na ogół unikam lekarzy, jeśli nie ma np długiej gorączki lub innych konkretnych przyczyn, zazwyczaj ten sposób pozwala szybko uwolnić się od choroby.
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Pon 22-08-2016, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pyramidonek akurat ma naturalne składniki i smak naprawde spoko. Podaję je dziecku jak boli gardło. Próbowałam podawac mu inne pastylki do ssania ale jest naprawdę wybredny i żadnych nie chciał. W przypadku pyramidonka wkręciłam go że to prawdziwe cukierki i naprawdę je uwielbia. Gardełko szybko przestaje boleć. A dziecko ssie karmelka ze smakiem.
Powrót do góry

Marta161

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko co domowe wiadomo jest lepsze, teraz choruje. cóż taka pora, piłam syropy domowe robione przez moją babcię tj. z cebuli i czosnku, miodu, ale jakoś wolę dicotuss, niby dla dzieci, ale ma właśnie przyjemny delikatany smak i na drugi dzień zaraz pomaga Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jejku jak ja ostatnio przez cały miesiąc kaszlałam, koszmarnie! Skończyło się na antybiotyku, a nawet na trzech… Nic nie pomagało. I to już tak drugi raz w ciągu roku, nie wiem co jest. Zazwyczaj pomagały mi jakieś syropki zarówno domowe, czy apteczne, a teraz nic. Ja zazwyczaj brałam Herbitusin lub Thiocodin plus jakieś lekarstwo do picia na gorąco.
Powrót do góry

dzemiksa

PostWysłany: Czw 24-05-2018, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

co myślicie o robieniu inhalacji na kaszel warto? jeśli warto to z czego robić te inhalacje? Robicie dzieciakom?
Powrót do góry

tejka

PostWysłany: Sro 13-06-2018, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robię dziecku, na kaszel to kiedyś próbowałam soli fizjologicznej ale to aż tak super nie działa, jeśli suchy kaszel męczy to chyba najlepiej zapytać lekarza o coś, mój miał budixon neb i u nuego to bardzo szybko złagodziło kaszel, sama też sobie takie inhalacje robiłam
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: