Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leżenie plackiem, zwiedzanie czy może wspinaczka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalenka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze jestem szczęśliwiec pospolity, bo mam wakacje dwa miesiące. Bardzo uśmiechnięta Dlatego poleniuchować mogę w domku lub w okolicy nad jakimś jeziorkiem. A jak już jadę do zwiedzam co się da! Nie lubię marnować wyjazdu na leżeniu do południa, co nie znaczy, że wstaję o szóstej. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja całe życie jeździłam w góry lub nad jezioro a mój D. nad morze. Razem jeszcze nigdy nie byliśmy razem na wakacjach Bardzo smutna , ale jak jedziemy gdzieś na kilka dni to nad morze lub nad jezioro. D. nie lubi gór. Lubimy za to powędkować, posiedzieć na plaży, zagrać w coś.

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

na-sen

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię wszystkie formy,które są tutaj wymienione. Z rodzicami i siostrą jeździliśmy nad morze, a także w góry, no i zwiedzanie też miało miejsce. Często urządzamy sobie, jeśli jesteśmy w komplecie, takie całodzienne wyprawy.
Powrót do góry

ktosik100

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 13:48    Temat postu: Re Leżenie plackiem, zwiedzanie czy może wspinaczka? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Jaki rodzaj wypoczynku preferujecie?

.

Rano plaza, potem zwiedzanie.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 25-01-2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak wyjazd to tylko leżenie plackiem, nie na widzę zwiedzać.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 25-01-2011, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem typem wczasowicza : leżaczek, plaża i drink w ręce i tak bym mogła przez 2 tyg. Bardzo szczęśliwa

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

kama-koma

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 26-01-2011, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam czynny wypoczynek, nie zwiedzanie ale nie leżenie plackiem. Puszcza oko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 26-01-2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie zwiedzanie. Plackiem nie jestem w stanie uleżeć więcej niż pół godziny. A najlepiej to sensownie zaplanowana objazdówka samochodem, kilka dni w jednym miejscu, zobaczyć co ciekawe i ruszyć dalej.
Się śmiejemy, że na zorganizowane wycieczki z biurem podróży w hotelach all inclusive przyjdzie czas na emeryturze, jak już nam się nic nie będzie chciało Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas to zależy od pogody. Bardzo lubimy jeździć i zwiedzać nowe miejsca, ale gdy temperatura przekracza 25st. to wtedy materacyk i na plażę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kropka.

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jedno moje miejsce na świecie gdzie wypoczywam najlepiej i najprzyjemniej Uśmiechnięta jest to niedaleko zamku, przy skałach, w lesie... mój raj na ziemi, szkoda tylko, że ostatnio tak rzadko tam bywam... Niezdecydowana
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Leżeć plackiem to można jeden dzień a i to nie na słońcu tylko w hotelu coby się nie roztopić. My lubimy czynnie wypoczywać. Najwspanialsza rzecz to wstać o 4 rano, zapakować się w samochód, wyjechać w góry i o 8 być już na szczycie. Bardzo szczęśliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 01-02-2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam i leżeć na słońcu i zwiedzać. Tak, więc na wczasach jest pół tego, pół tego. Oczywiście mówiąc o zwiedzaniu chodzi mi o zwiedzanie na własną rękę.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 01-02-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
Ja jestem typem wczasowicza : leżaczek, plaża i drink w ręce i tak bym mogła przez 2 tyg. Bardzo szczęśliwa

Podpisuję się pod tym rękami i nogami Bardzo szczęśliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Daria27

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 02-02-2011, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aktywny wypoczynek jest lepszy dla mnie niż bierne opalanie się na plaży. Wolę zwiedzać zabytki i ciekawe miejsca.
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 12-03-2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie zwiedzanie, nie cierpię leżeć plackiem na plaży. Uśmiechnięta Wolę aktywny wypoczynek.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: