Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lody a dieta
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martututu

PostWysłany: Sro 04-07-2012, 0:25    Temat postu: Lody a dieta Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krótko:

Strasznie gorąco, a jestem na diecie. Popijanie zimnej coli zero nie daje wytchnienia! Marzę o lodach, sorbetach! Wyczytałam gdzieś, że sorbety grycana mają malutko kalorii (jakieś 40 na kulkę czy coś). Co myślicie o takich sposobach oszukiwania chęci jedzenia słodkości? Chciałam robić sorbety w domu, ale nigdy nie wychodzą mi takie, jak te kupne, ech!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-07-2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może prościej by było pić wodę mineralną albo lemoniadę zrobioną w domu zamiast Coli? Podejrzliwa
Lody nie ugaszą pragnienia, bo mają w sobie cukier i nadal będzie Ci się chciało pić. Tak samo po Coli.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-07-2012, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie, słodkie nie ugasi pragnienia. Jeszcze bardziej chce się pić po słodkim! Pij wodę niegazowaną z cytryną i to na pewno będzie lepsze wyjście niż cola. A jak masz ochotę na lody to zmiksuj blenderem owoce i włóż do zamrażarki, przez 4 godziny co 15minut trzeba mocno wymieszać i będą ok.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy też jaka to dieta.

Sisi podała dobry pomysł. Ja bym jeszcze użyła jogurtu 0% i słodzika, tylko pytanie czy dopuszczasz takie produkty.

No i zawsze można odłożyć dietę do zakończenia wakacji, ale chyba chodzi m.in. o wytrwałość. Puszcza oko

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:
Zależy też jaka to dieta.

Nie ma diety zeby lody byly dobre na niej. Lody, ktore sa naladowane cukrem i tluszczem. Śmiejąca się

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Nie ma diety zeby lody byly dobre na niej. Lody, ktore sa naladowane cukrem i tluszczem. Śmiejąca się

Kiedyś przeczytałam, że lody przyśpieszają metabolizm więc jak raz na kilka dni zje się kulkę/dwie to nic się nie stanie. I tego się będę trzymała! Złośliwa

A poza tym na takie upały woda z lodem i cytryną albo zielonym ogórkiem będzie lepsza niż cola. Puszcza oko O diecie z colą, choćby zero, też nie słyszałam. Złośliwa
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lody wbrew pozorom nie mają dużo kalorii. A już w porównaniu do coli czy pepsi - pestka ( wiesz, że na litr napoju przypada 25 ŁYŻEK stołowych cukru?). Smacznego.
To już lepsze wody wodne, lekkie sorbety. Nie ma tam tłuszczu i można dosypc mnie cukru.
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Ja pytałam o to pod względem tego co napisałam potem, czy w diecie martututu może używać np. słodzika, żeby zrobić sobie sorbet z owoców.
Bo pomysłów na gaszenie pragnienia/ochłodę/słodkość bym miała wiele np. arbuz z lodówki, ale pytanie czy takie cuda na diecie można, bo ja się nie znam. Zakłopotana

EgzystencjalnyPaw ale w coli zero jest słodzik. Swoją drogą zawsze mnie fascynowało jak tyle cukru można rozpuścić w litrze napoju, żeby nie wyszedł roztwór nasycony, ale to juz ot.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macabre - w arbuzie jest prawie sama woda.

Cytat:
Wartość energetyczna w 100 g: 30,00 kcal
Białko w 100 g: 0,61 g
Węglowodany w 100 g: 7,15 g
Tłuszcz w 100 g: 0,15 g

Podobnie melon:

Cytat:
Wartość energetyczna w 100 g: 32,00 kcal
Białko w 100 g: 0,20 g
Węglowodany w 100 g: 7,30 g
Tłuszcz w 100 g: 0,20 g

To można jeść kilogramami. Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrobic a kupic lody to kolosalna roznica. Puszcza oko

Poza tym trzymac sie tematu o lodach.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

PostWysłany: Nie 08-07-2012, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:
Ja pytałam o to pod względem tego co napisałam potem, czy w diecie martututu może używać np. słodzika, żeby zrobić sobie sorbet z owoców.
Bo pomysłów na gaszenie pragnienia/ochłodę/słodkość bym miała wiele np. arbuz z lodówki, ale pytanie czy takie cuda na diecie można, bo ja się nie znam. Zakłopotana

EgzystencjalnyPaw ale w coli zero jest słodzik. Swoją drogą zawsze mnie fascynowało jak tyle cukru można rozpuścić w litrze napoju, żeby nie wyszedł roztwór nasycony, ale to juz ot.

Wyjdzie, bo cola jest mocno gazowana, ma kwas fosforowy(ten, co szkliwo niszczy), i dod. dużo kwasu cytrynowego itd.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Kiedyś przeczytałam, że lody przyśpieszają metabolizm więc jak raz na kilka dni zje się kulkę/dwie to nic się nie stanie. I tego się będę trzymała! Złośliwa

Właśnie to nie prawda! Złośliwa Musiałabyś zjeść wagon lodów, żeby Twój organizm się na tyle ochłodził, żeby przyspieszyć metabolizm.Uśmiechnięta

A jeszcze można zamrozić jogurt lub serek- ale nie wiem, czy to na tej diecie przejdzie.Puszcza oko

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

martututu

PostWysłany: Sro 11-07-2012, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ktoś tam wyżej pisał, że nie zna diety na której dopuszczalna jest cola zero - a co z dukanem? Podejrzliwa. Tam dukan wprost mówi, że można ją pić, bo ma zero kalorii.

Ja nie jestem na żadnej konkret diecie, po prostu jem regularnie 5 małych posiłków i 3 razy w tygodniu biegam, ale jest tak piekielnie gorąco że nie wyrabiam Uśmiechnięta.
Wielką zwolenniczką wody nigdy nie byłam, póki co jak mnie skusi to jem te sorbety grycanowe, gdzieś poczytałam na forach że dają radę (kalorycznie).

Arbuz ma strasznie dużo cukru, nie?
Czasem robię sobie takie chłodniki z warzyw, miksuję co mam pod ręką i doprawiam i też jest ok, no ale to nie to samo co looodyyy!
Powrót do góry

Iwona Waleczko

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 26-05-2013, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim odpuść sobie tą cole zero !!! To sam cukier i chemia. Zawiera w sobie aspartam który jest rakotwórczy, niby jest legalny i to słodzik który ma w sobie mało kalorii ale odradzam Ci go. Spójrz na butelkę w skład znajdziesz tam aspartam a później zobacz sobie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=hh0h9rCZiSw

A jeśli chodzi o zastąpienie lodów to tym się tak nie przejmuj akurat na lody możesz sobie pozwolić. Uśmiechnięta
A jeśli chcesz koniecznie je czymś zastąpić to polecam szejka z McDonalda, to jest jedne co jest tam zdrowe i o tego ochłodzi Cię od środka. Uśmiechnięta
Tylko pamiętaj że samego szejka bez przekąsek żadnych pod pretekstem "tak przy okazji jednego kurczakoburgera ". Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Iwona Waleczko napisała:
A jeśli chodzi o zastąpienie lodów to tym się tak nie przejmuj akurat na lody możesz sobie pozwolić. Uśmiechnięta
A jeśli chcesz koniecznie je czymś zastąpić to polecam szejka z McDonalda, to jest jedne co jest tam zdrowe i o tego ochłodzi Cię od środka. Uśmiechnięta
Tylko pamiętaj że samego szejka bez przekąsek żadnych pod pretekstem "tak przy okazji jednego kurczakoburgera ". Uśmiechnięta

Szejk z MC?? Zszokowana
One maja kolo 500 kalorii, wiec ta Twoja rada to troche nie bardzo. Przewraca oczami

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: