Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Londyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 27-11-2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Jeśli chodiz o atrakcje, to np. London Eye i Aquarium - podwójny bilet kosztował 33 funty od osoby.

Gizmowa czy do London Eye są bardzo duże kolejki? Podejrzliwa

Ja byłam w Londynie 8 lat temu, wtedy czekało się ok. 2-3 godzin. Przewraca oczami W przyszłym roku może pojadę znowu, ale tylko na 1 dzień i zastanawiam się czy London Eye to niebędny punkt wycieczki. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obrazki się nie ładują :v

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 18-01-2016, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym chciała zwiedzić Londyn. Niestety nie mam czasu, a jak mam czas to kasy nie ma i to tak. Ale myślę, że się kiedyś wybiorę, choć strasznie tam drogo. A wy może znacie gdzie można się tam tanio przenocować?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: