Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lubicie kabarety?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Humor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marvina

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 02-10-2017, 11:26    Temat postu: Lubicie kabarety? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, jaki jest Waszym zdaniem najlepszy kabaret? Ja teraz czekam bo niedługo rusza nowy program kabaretowy, w którym gwiazdy i kabareciarze będą opowiadać historię Polski... po spożyciu %%%% Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem fanką kabaretów, ale jak jest coś smiesznego to obejrze. A jeśli chodzi o mój ulubiony to hmm.. chyba Neo-nówka Puszcza oko
Powrót do góry

Iza721

PostWysłany: Sro 11-10-2017, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiałam kabaret Limo, ale po rozpadzie zostaje oglądać już tylko stand Up Puszcza oko
Powrót do góry

marvina

PostWysłany: Sro 18-10-2017, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Limo super był i jest w postaciach m.in. Abelarda w Stand Up. A ten gatunek zaczyna u Nas dobrze się rozwijać Uśmiechnięta A ja właśnie oglądałam 12 października na Comedy Central ten program "Drunk History". Powiem Wam, że bardzo ciekawy format kabaretowy. Z niecierpliwością czekam na drugi odcinek.
Powrót do góry

Werasss

PostWysłany: Sro 18-10-2017, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja padłam ze śmiechu, Mam nadzieję że kolejne odcinki będą jeszcze lepsze. Oglądałam amerykańską wersję Drunk History , fajnie ze teraz jest polskie wydanie Uśmiechnięta
Powrót do góry

marvina

PostWysłany: Czw 19-10-2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wersja USA całkiem fajna, ale u Nas jest więcej historii, zatem spodziewam się ciekawych historii Uśmiechnięta Dziś o 22 zasiadam i oglądam.
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sob 21-10-2017, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stant upy ostatnio mnie oczarwały, ale najlepsze są na żywo. Puszcza oko
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 23-10-2017, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzi Ci o drunk history? Oglądałam te odcinki któe były, nie spodziewałam się, że tak mnie to wciągnie, wczoraj były wieczorem powtórki. Nie zazdroszczę tym co muszą odgrywać te scenki Puszcza oko bo niektorym się język solidnie plącze Puszcza oko
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 26-04-2018, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię kabarety,ale nie wszystkie,ten niżej bardzo lubię:

https://www.youtube.com/watch?v=ylsIYOC_R1E&t=26s
Powrót do góry

Marta90F

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 14-06-2018, 12:31    Temat postu: Kabaret Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię zwykłych kabaretów - humor w nich nich jest płytki i kiczowaty (w końcu to telewizja). Jeżeli już to wolę jakieś "przeintelektualizowane" stand-upy, w języku angielskim.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 16-06-2018, 13:05    Temat postu: Re Kabaret Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marta90F napisała:
Nie lubię zwykłych kabaretów - humor w nich nich jest płytki i kiczowaty (w końcu to telewizja). Jeżeli już to wolę jakieś "przeintelektualizowane" stand-upy, w języku angielskim.

Z tym, że stand-upy są niejednokrotnie wulgarne,kabarety natomiast śmieszne,a przecież chodzi o to,aby dobrze się bawić,a nie ubliżać drugiemu. Niezdecydowana

Podpis życie jest piękne,tylko ludzie źli.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: