Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ludzie listy piszą....czy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 01-11-2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silly napisała:
W dobie takiej technologii, to nawet nie chce sie pisac listów. Jednak listy elektroniczne sa lepsze, bo sie szybciej pisze- bardziej przejrzyste i zawsze mozna oddac emotami swoje odczucia Bardzo smutna Zaskoczona Śmiejąca się Złośliwa Niezdecydowana Puszcza oko Neutralna Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

No wiesz - można spróbować samodzielnie rysować takie Emotki. ( Ale mi bysię nie chciało Śmiejąca się ).
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Joyanna

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żyjemy coraz szybszym tempem i za bardzo chyba nie chce nam się pisać listów. Ja osobiście lubie pisać listy ale raczej wybieram szybszą metodę czyli meila, albo sms. Kiedyś z moją Psiapsiółką zwłaszcza w letnie wakacje pisałyśmy do siebie listy. A nawet jak się spotykałyśmy w szkole to przekazywałyśmy sobie listy. Teraz niestety dobre czasy minęły, ale przynajmniej mam pozostawione pamiątki , bo czasem lubię poczytać te listy i powspominać dawne czasy i nawet pośmiać się jakie to miałyśmy problemiki Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam taką paczuszkę związaną wstążką to takie zachowane miłe wspomnienia czasów, do których lubię wracać wspomnieniami.Wtedy wszystko było łatwiejsze w porównaniu do dnia dzisiejszego pozdrawiam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio pisałam i dostawałam listy jak mój narzeczonek był w wojsku, czyli dokładnie 4 lata temu. Do dzisiaj mam te listy i czasem je czytam jak mi smutno Bardzo uśmiechnięta
Dzisiaj natomiast wysyłam maile. Sms mi się nie chce pisać.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

kingula
Gość

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Listy listami,ale miło jest dostac na swieta kartke z zyczeniami,a na walentynki czerwona walentynke Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tylko, ze ten zwyczaj juz powoli zanika. Teraz to tylko kartki elektroniczne. Chociaz ja dalej wysylam mojemu Luby kartki walentynkowe Uśmiechnięta
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 04-11-2006, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Być może nie nadążam za nowoczesnością - ale dla mnie listy nie są przeżytkiem. Tak naprawdę najgłębsze i najbardziej skrywane uczucia mogę przelać raczej tylko na papier- sms i mail traktuję posiłkowo,,,
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sob 04-11-2006, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nadal przed gwiazdką szczególnie lubię wybrać kartkę świąteczną i przypomnieć się w ten sposób znajomym.Sama też z niecierpliwością w tym czasie zaglądam w skrzynkę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 06-11-2006, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak, tak - na święta zawsze kartki wysyłam i uwielbiam je dostawać. Na walentynki też wysyłam - może to śmieszne bo w końcu razem mieszkamy ale jak małż wraca z pracy i wyciąga kartkę zaadresowaną do niego ... to przeciez jest takie milutkie.

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pon 06-11-2006, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez lubie wysylac i dostawac kartki papierowe. Ostatnio dostalismy ich duzo z mezem z okazji slubu. Trzymam je wszystkie w pudelku i czasami do nich zagladam... Uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 06-11-2006, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilka lat temu regularnie korespondowałam z moim kolegą, no i jeszcze z koleżanką poznaną na kolonii chyba z przed 15 lat. Kontakt jakoś się urwał, sama nie wiem jak.....
Powiem wam, że było mi bardzo miło pisać z kimś listy, teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy. Gdzieś jeszcze chyba mam je schowane, pamiętam że żadnego z tych listów nie wyrzuciłam. Na starość będę miała niezłą pamiątkę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pon 06-11-2006, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Tez lubie wysylac i dostawac kartki papierowe. Ostatnio dostalismy ich duzo z mezem z okazji slubu. Trzymam je wszystkie w pudelku i czasami do nich zagladam... Uśmiechnięta

Ja mam takie kartki sprzed prawie 20 lat - fajnie je pooglądać i przypomnieć sobie białą sukienkę....
Powrót do góry

maja

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 07-11-2006, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam też list od mojego teraz małża, list jest jeszcze z tamtego wieku Puszcza oko i uwielbiam go czytać. To najmilsza pamiatka z początku naszej znajomości.

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sro 08-11-2006, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Polsce zostawilam cala skrzyneczke listow przeroznych - od rodzinki, od kolezanek i kolegow poznanych na koloniach, od przyjaciolki, z ktora korespondowalysmy kupe lat, od pierwszych milosci z podstawowki. Złośliwa
Swietnie sie to czyta po latach... Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

elle

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sob 25-11-2006, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dzisiejszych czasach to już wydaje się być mało orginalne co dla niektórych, ale dla mnie jest wręcz odwrotnie.Uwielbiam pisać a od jakiegoś czasu mam ku temu mozliwość, psiapsióly mi się rozjechały po polsce i świecie i piszę za każdy razem jak czuję taką potrzebę....

Podpis Najbardziej boję się tych, których kocham bo tylko oni potrafią mnie zranić...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: