Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ludzie listy piszą....czy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika8217

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz pisałam list lub go dostałam Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anja

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja pisze i maile i listy. Choć jakoś barzdziej cieszą mnie listy, bo tak elektronicznie, to takie troche...hmm...bezosobowe mi się wydaje.Ich jedyną zaletą, w moim przekonaniu jest szybkość.

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

bubuś

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uwielbiam pisać listy, ale nie cierpie czekać w kolejce na poczcie Złośliwa tak wiem leniwa jestem Złośliwa teraz w dobie komputerów i internetu bez problemu można mieć kontakt z przyjaciółmi cały czas bez jakiś zakłóceń czy strajków Poczty Polskiej... szybsze i prostsze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bubuś tym bardziej, ze spora czesc przesylek ginie, szczegolnie tych wysylanych z zagranicy... Przewraca oczami
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja przechowuje listy od chłopaków tych większych a nawet tych z podstawówki typu "chcesz ze mna chodzić?", ale najwiekszą wartość mają dla mnie listy pisane mojego R. z wojska , on tak tęsknił i tak pięknie pisał..
Szkoda że to już przeszłość, te wiersze, te wyznania, ach...
Jak teraz mu mówie o tych listach, że je mam to sie robi purpurowy i każe mi je spalić, dobrze, że nie wie gdzie je trzymam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

medea

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi listy kojarzą się już tylko z serwisem Allegro - niektóre mniejsze przesyłki są przesyłane właśnie listami. Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz napisałam do kogoś lub dostałam taki tradycyjny list. Częściej już przesyłamy sobie ze znajomymi kartki z wakacji Uśmiechnięta
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 29-11-2006, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mailuję z Przyjaciółką i jest to bardzo szybkie i wygodne..
List obiacałam kumpelci i się zbieram już chyba z rok i napisać nie mogę.. Chyba się odzwyczajam od pisania Puszcza oko
Chociaż lubię dostawać i czytać listy, bo list to nie tylko wyczekiwanie na niego, ale też pismo osoby, to coś bardzo osobistego. List wymaga poświęcenia, by pójść po znaczek, kupić kopertę..
Maile to bardzo duże ułatwienie.. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 30-11-2006, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam dostawac listy, ale niestety jak mam odpisac to juz jest problem. Chyba szysbciej jest napisac smsa, albo zwyczajnie zadzwonic Zakłopotana
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy miałam "naście lat", pisałam bardzo dużo listów, ze znajomymi i nieznajomymi, których poznałam w ogłoszeniu na telegazecie w tv.. Potem kontakty się urwały i pozostały tylko wspomnienia Uśmiechnięta A teraz wole pisać smsy, czasem ale bardzo żadko e-maile.. Myślę, że to przez brak czasu i małe lenistwo.. Przewraca oczami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czasami jeszcze pisze listy,bo nie wszystkie moje kolezanki maja komputery. A pisanie listow to dla mnie frajda! A i nawet kartki na urodziny wysylam!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 14-07-2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja listów juz nie piszę. Natomiast zawsze wysyłam tradycyjne kartki na imieniny, urodziny czy święta. No i obowiązkowo z urlopu Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 15-07-2008, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś pisałam bardo dużo listów i to takich tasiemców. Przez wiele lat pisałam z moją kuzynką, a później po przeprowadzce z przyjaciółmi z poprzedniej miejscowości, żeby utrzymać z nimi kontakt. Potem tak jakoś naturalnie pisanie listów się skończyło. chyba najzwyczajniej w świecie nie było czasu na pisanie. Teraz na szczęście jest internet i mogę w ten sposób utrzymywać kontakty Bardzo uśmiechnięta

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Izma

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 16-07-2008, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedługo po przeprowadzce,kiedy nie miałam jeszcze internetu pisałam do koleżanek tradycyjne listy,wysłałam nawet kilka kartek na swieta.W odpowiedzi dostałam kilka sms-ów o tresci "dziękuje za list odpisze jak tylko znajdę chwilę"-i co???
odpowiedzi doczekałam się dopiero kiedy podłaczyli mi internet Niezdecydowana ale cóż ludzie teraz czasu nie mają,może ochociaż ja sprawiłam komus małą przyjemnosc...
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-07-2008, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Izma ja wysyłam zawsze kartki na święta. I nie liczę w sumie na to, że dostanę coś w zamian (wiem, z listami jest inaczej). Ja to po prostu lubię - smsy z takich okazji wydają mi się jakieś takie nie teges Przewraca oczami

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 16-07-2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
...smsy z takich okazji wydają mi się jakieś takie nie teges Przewraca oczami

Ja mysle tak samo,na urodziny,imienimy czy wieta nalezy sie kartka a nie sms!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: