Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ludzie listy piszą....czy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-07-2008, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
Ja mysle tak samo,na urodziny,imienimy czy wieta nalezy sie kartka a nie sms!

Dokładnie Uśmiechnięta To, że inni tak nie robią to wcale nie znaczy, że ja też mam przestać.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 16-07-2008, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wlasnie! Ja tam wysle zawsze kartke.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam pisać listy tylko nie mam do kogo. Ale kiedyś, gdy pisałam z taką moją koleżanką, to zawsze kupowałam jakąś ładną papeterię, nawet były i pachnące i powiem, że mi tego brakuje. W chwili obecnej zdarza mi się napisać do Babci, bo wtedy wysyłam jej też zdjęcia. I wiem, że Ona lubi dostawać listy ode mnie, a ja się cieszę, że sprawiam Jej przyjemność.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coraz rzadziej widuję listonosza.
Jeśli już to tylko z jakimś rachunkiem.
Nie pamiętam kiedy dostałam ostatnio list Myśli
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety u mnie miejsce listów, zajęły e-maile. Pamiętam, że na początku znajomości z M. pisaliśmy do siebie listy. Bardzo szczęśliwa A potem z czasem to już zniknęło. Niezdecydowana

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Ehefrau

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm, ja bardzo lubię pisać listy. I piszę je systematycznie do mojej przyjaciółki, gdyż dzieli nas 1200 km, a ona nie ma dostępu do internetu. A poza tym uważam, że taki tradycyjny list ma w sobie to coś... Można go schować w szufladzie i za 20 lat wyjąć i wrócić wspomnieniami do przeszłości. Czyż to nie cudowne?
Powrót do góry

irishangel

Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z moim wysyłałam listy jak w wojsku byłUśmiechnięta bo to takie romantyczne;P, ale to był tylko dodatek do smsów i telefonów.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Sylwcia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 31-01-2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że jesteśmy już zbyt wygodni i większość z nas nie ma czasu na pisanie listów. Ja sama muszę się przyznać, że kiedyś pisałam, teraz przeszłam na maile i jest to jednak szybciej i wygodniej Uśmiechnięta nie zamieniłabym tego już na zwykłe listy.
Powrót do góry

brunecia

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Listów nie mam do kogo pisać, ale za to uwielbiam kartki na święta w tradycyjnej pocztowej formie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zaczęłam niedawno pisać listy z dziewczyną z USA.
Poza tym maile..
Powrót do góry

brunecia

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, niedawno zalogowałam się na taką stronkę Postcrosing i losuje się ludzi z różnych części świata i wysyła im się kartkę ze swoich stron. Ja już wysłałam kilka do europy i jedna do Stanów a dostałam m.in ze stanow, ukrainy czy nawet tajlandii. Bardzo fajna sprawa a jaka przyjemność dostać kartkę zza granicy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tęsknię czasem za pisaniem listów, bo mimo, że napisanie i wysłanie maila czy smsa jest o wiele łatwiejsze i szybsze, to jednak przyjemności z rozklejania koperty i powolnego czytania listu nic nie zastąpi. Poza tym mam wtedy wrażenie, że jestem bliżej nadawcy choćby przez to, że nie widzę Times New Roman, tylko czyjeś odręczne pismo, poplamioną kartkę, skreślenia. Bardzo chciałabym dostawać jeszcze i pisać listy, bo one pozwalają jednak na większą refleksję, na głębsze zastanowienie się nad swoimi słowami, niż w mailu, którego piszemy raz dwa, w przerwie między zajęciami, albo czekając na załadowanie sie filmiku na YouTube. Piszemy, wieczorem dostajemy odpowiedź, odpisujemy itd. Nad listem trzeba się jednak bardziej zastanowić, bo i "szedł" będzie dłużej i na odpowiedź dłużej poczekamy. Ale za to jaka radość nastąpi na widok listonosza.
Poza tym mam wrażenie, że ludzie utracili już całkowicie umiejętność formułowania swoich myśli bez pomocy emotikon. Zamiast wyrazić słowami swoją radość wolimy postawić szybkie, krótkie Uśmiechnięta, zamiast smutku Smutna. Szkoda.
Powrót do góry

anhedonia89

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pisałam z przyjaciółką, która poznalam na blogu - przez jakieś 5 lat zanim się spotkałyśmy na żywo.. nasze listy mialy numerowane strony, dochodzilo nawet do 60/70 stron!Bardzo szczęśliwa i trzeba bylo dodatkowo za wage dopłacać..ach mam je do teraz i za nic nie zastąpia one maili i smsów! Smsy stosuje tylko gdy musze szybko się czegoś dowiedziec itp ewentualnie z chłopakiem na bieżąco smsowanie, ale gybym chciala mu cos opisac itp a nie mialabym do wyboru to bym wybrała lsit chociaz kiedy on by doszedł... ale w Walentynki dalam mu wlasnorecznie zrobiony list z wypuklonymi serduszkami, we wlasnorecznie robionej czerwonej koperci fajnie mi to wyszło Bardzo szczęśliwa , gdzie napisałam co do niego czuje i kiedy to poczułam od początku naszego poznania, do teraz codziennie czyta wieczorem przed snem, sama chcialabym dostac coś takiego, jestem strasznie sentymentalna. On chyba też Uśmiechnięta
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamiętam, że jak chodziłam do szkoły, to uwielbiałam pisać listy. Teraz już trochę mniej. Wolę zadzwonić lub napisać esemesa. Niż pocić się nad kartką papieru. Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 4 minutach 17 sekundach:

Suzi napisała:
Wlasnie! Ja tam wysle zawsze kartke.
Jeżeli chodzi o urodziny, imieniny i święta, to ja zawsze, jak najbardziej wybieram jak najpiękniejszą kartkę i wypisuję życzenia. Wolę jak na kartce są już wypisane, a ja się tylko podpisuję. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

brunecia napisała:
Dziewczyny, niedawno zalogowałam się na taką stronkę Postcrosing i losuje się ludzi z różnych części świata i wysyła im się kartkę ze swoich stron. Ja już wysłałam kilka do europy i jedna do Stanów a dostałam m.in ze stanow, ukrainy czy nawet tajlandii. Bardzo fajna sprawa a jaka przyjemność dostać kartkę zza granicy. Uśmiechnięta

Moje rodzeństwo też się w to bawi. Razem mają już kilkaset kartek z różnych części świata. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: