Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ludzie listy piszą....czy...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pippi Langstrump

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 13:58    Temat postu: Ludzie listy piszą....czy... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak uwazacie, czy listy odesżły juz w nie pamieć a ich miejsce zastapily smsy czy maile? Czy moze dalej listy sa niezwycieżone Myśli

Ja osobiście wolę smsy Uśmiechnięta maile.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety wydaje mi się, że pisanie listów jest już demodé Bardzo uśmiechnięta A szkoda...

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maile najlepiej. SMSów nie lubię pisać. Krótkie jeszcze wytrzymam - ale dłuższe odpuszczam lub oddzwaniam. Listów "papierowych" już około roku nie wysyłam i nie dostaję - wszystko maile. Szybsze, wygodniejsze i nie trzeba zasuwać na pocztę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiałam pisac listy .. teraz nie bardzo mam do kogo, bo wiekszość znajomych ma internet więc kontakt jest na bieżąco, albo przez gadu, albo skype Uśmiechnięta Maile wysyłam w zasadzie tylko w pracy, lub z jakims cieższym plikiem do znajomych.

Sms - dobra sprawa do przekazywania krótkich informacji nic po za tym.

I mimo wszystko uważam, że nic nie zastąpi listu napisanego ręcznie na kartce papieru.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ModerateYield

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubie pisac listy!!!
Fakt faktem ze ostatnio cześciej mailuję, esemesuję czy dzwonię,
ale mam swoja japońska pen-pal i do niej listy nadal pisuję, własnie jestem w trakcie bo to nie sa takie zwykłe listy to są obrazki, laurki i kolorowanki....ach jak ja to lubię

Podpis a tak sobie żyję...
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś częśto pisałam i dostawałam listy. Mam dużo rodziny poza Warszawą Uśmiechnięta teraz listy zastąpiły maile Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nadal moge korzystac z przyjemnosci pisania listow "papierowych"-pisze je do Dziadkow. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Katarzyna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak bylam mlodsza to zawsze pisalam listy do znajomych z wakacji a teraz to minelo ... wysylam smsy tylko wtedy gdy moja wiadomosc jest naprawde krotka np : "tak jutro przyjade"... meile nigdy mi sie nie chce pisac pisze tylko do znajomych z netu ale najczesciej to dzwonie lub kontaktuje sie przez gg

Podpis dnia 24.10.2006 skończę 20 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

zuza

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 26-09-2006, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze niedawno utrzymywałam ożywiony kontakt listowy z dwoma kuzynkami. Teraz czasem (ok raz na miesiąc) wysyłam list do mojej najlepszej koleżanki z pracy, sms-em nie przekażesz wszystkiego, a ona nie ma dostępu do internetu. Bardzo lubię pisać i otrzymywać listy. Uwielbiam też wysyłać kartki z okazji urodzin, imienin, świąt ... Śmiejąca się
Jednak technika idzie do przodu, np mój tato (60 lat) postanowił kupić komputer i zainstalować internet, żeby mieć z nami stały kontakt. Nigdy się tego po nim nie spodziewałam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Pią 06-10-2006, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie pamietam kiedy napisalam ostatnio jakis list Bardzo szczęśliwa
Teraz mysle, ze kazdy ma w domu internet i w taki sposob kontaktuje sie z innymi, np.przez Skype Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 06-10-2006, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pisałam listy, kiedy miałam chłopaka na Mazurach. To było jakieś 4,5 roku temu

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

Dusza

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 30-10-2006, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś uwielbiałam pisac listy. A jeszcze bardziej je dostawać- takie namacalne, będące jakby bardziej rzeczywistym dowodem czyjegoś istnienia i łączącej nas więzi.
Ale problem z listami polega na tym, że za dużo z nimi ,,zawracania głowy"- koperta, znaczek, iść do skrzynki i czekac, czekac czekać.
Dlatego teraz wolę maile- moge się spodziewać szybszej odpowiedzi i bardzo mnie to cieszy.
Z listami jest też ten problem, że czasem nie dochodzą a ja potem się zastanawiam, kto je tam naprawdę czytał, ale i zdarza się, że maila gdzieś wetnie...
Niewątpliwie jednak, odręcznie pisany listy... zdają sie mieć prawdziwszą duszę...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 30-10-2006, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś pisałam, ale teraz szybciej mailem można się skontaktować. Skrzynka pozostaje na rachunki.... Skonsternowana

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Pon 30-10-2006, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś też pisałam listy najczęściej z moją psiapsiułką nawet raz czy dwa miałyśmy rekord 30 stron. A teraz tylko e-mail sms no ale czasem jak nas weźmie to piszemy list tak dla przyjemności bo to miło spojrzeć w skrzynkę i zobaczyć coś innego niż rachunki.
Powrót do góry

Anonymous
Gość

PostWysłany: Sro 01-11-2006, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dobie takiej technologii, to nawet nie chce sie pisac listów. Jednak listy elektroniczne sa lepsze, bo sie szybciej pisze- bardziej przejrzyste i zawsze mozna oddac emotami swoje odczucia Bardzo smutna Zaskoczona Śmiejąca się Złośliwa Niezdecydowana Puszcza oko Neutralna Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: