Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 14-06-2017, 12:22    Temat postu: Łupież pstry. Jak wyleczyć? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaraziłam sie , nie wiem dokładnie gdzie Ale podejrzewam, że w saunie ( pierwszy raz byłam miesiąc temu ale mam kiepskie doświadczenia i nie wiem czy pójdę). Leczę to nizoralem ale nie polepsza się Smutna Ktoś miał może?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

luska23

PostWysłany: Sro 14-06-2017, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kto Ci ten nizoral polecił? Nie wiem czy wiesz ale nie jest to środek do leczenia łupieżu pstrego ale zwyklego. Poza tym gdize konkretnie masz łupeiż pstry? Sama miałam na plecach oraz na ramionach, trochę na linii włosów i nie wyobrażam sobie jakoś całego ciała smarować nizoralem. Bez przesady,,,, Po pierwsze kup sobie jakiś profesjonalny apteczny kosmetyk ( na przykład pityver - sama nim leczyłam) Po drugie jako wspomaganie clotrimazolum. Pościel zmieniasz? Jeśli chodzi o saunę to mogłaś się tam zarazić ale róneiz dobrze od kogoś w autobusie, na siłowni, niektórzy są po prostu bardziej podatni na zarażenie.
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Pią 16-06-2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam u rodzinnej i ona powiedziała mi abym smarowała sie nizoralem jak nie pomoże to da mi skierowanie do dermatologa i zastnawiam się czy właśnie skierowania nie wziąć ;/ Te kosmetyki o których psizesz są na receptę.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pią 16-06-2017, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie sa. Mozna kupić w aptekach, w sieci również zamówisz w aptece jak nie znajdziesz stacjonarnie Dodam,że najlepiej jest stosowć je serią czyli szampon na głowe i emulsję na ciało bo wtedy jest to jednak najskuteczniejsze. A i wykorzystać do kona opakowanie, nawet jak łupiez pstry zginie bo jednak te grzybki potrafią bytowac na skórze w formie niewidocznej ( potem jak jest nawrót to czyatłam że nawet trudniej wyleczyć). Możes zapisac się do dermatologa ale podejrzewam,że powie Ci to samo co a. I od razu mówię ,że idź prywatnie bo na fundusz są bardzo długie kolejki (czeka sie ponad kilka miesięcy).
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ile wyeczyłaś? Myślisz,że poradzę sobie z tym do lipca? Bo nie za ciekawie to wyglada?
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie przestało widać zmiany już po jakichś dwóch tygodniach. Myślę,że powinnas spokojnie sie doleczyć do lipca. O ile oczywiście zaczniesz się leczyć jak najszybciej:P A powinnaś bo mogą Ci sie porobic przebarwienia ( sama trochę miałam ale na szczęście zniknęły).
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: