Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LycaMobile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diabelek

PostWysłany: Nie 03-08-2014, 19:00    Temat postu: LycaMobile Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny czy ktos uzywa LycaMobile za granica? Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 03-08-2014, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używałam jak mąż był w Niemczech. Byliśmy zadowoleni strasznie.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 03-08-2014, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama używa i jest bardzo zadowolona. Rozmowy między siecią są za darmo, a do innych sieci 9 groszy, z tego co pamiętam Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

diabelek

PostWysłany: Pon 04-08-2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny za odpowiedź, czy wiecie moze czy trzeba wykupic jakis specjalny pakiet, zeby bylo taniej w rozmowach miedzynarodowych? Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-08-2014, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ty musisz mieć kupiony starter w PL a partner w kraju gdzie pracuje. Wtedy macie po 9 gr. Zerknij jeszcze na ich strone, myślę, że mają jakieś promocje.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Aleksandra Kos

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 24-12-2015, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam, kiedy mój mąż wyjeżdża na kontrakt do Niemiec. Czasami są promocje i mamy rozmowy za free Uśmiechnięta a czasami musimy wykupić pakiet rozmów ale i tak wychodzi dużo taniej niż dzwonienie z sieci krajowej komórkowej.
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 24-12-2015, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Korzystam od prawie roku. W Lyca Mobile rozmowy kosztują 1c /min z opłata początkową 9c za rozpoczęcie połączenia (rówież na numery polskie w innych sieciach). Do Lyca za free.

Zdarzają się fajne promocje (np internet za free po doładowaniu). Ale i tak ogólnie 10 euro spokojnie przez 2 tygodnie sms/tel+internet spokojnie wystarcza.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: