Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Magda Gessler
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 31-05-2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To, co mnie w niej najbardziej denerwuje to to, że ona nie proponuje, tylko narzuca i nie znosi żadnego sprzeciwu ani próby dyskusji. Wszystko traktuje jak atak. Ja wiem, że taka jest formuła programu, że potrzeba zmian, ale ona wchodzi, mówi "trzeba zmienić nazwę. Od dzisiaj nazywacie się 'Pod prosiakiem' " i nic jej nie obchodzi to, że nazwa jest głupia i można razem zastanowić się nad inną. Ja na miejscu właścicieli też nie byłabym zadowolona z nazwy.
Niedawno oglądałam powtórkę jednego odcinka, w którym właścicielka już po zmianie wystroju powiedziała, że ten kolor nie jest do końca w jej stylu, ale nawet jej się podoba, na co oburzona Gessler powiedziała, że skoro nie jest w jej stylu, to proszę bardzo, ona może to zaraz przemalować na szaro i będzie dobrze. Tamta próbowała ją udobruchać, a ona rzucała się jeszcze bardziej.

Gesslerowa nie ma za grosz dystansu do siebie, co można wywnioskować też między innymi po jej facebookowym profilu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gail

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pani, razem ze swoimi rewolucjami, komentarzami i show, jest mi dość obojętna. Natomiast ubiera się dość przyjemni:)
Powrót do góry

mariamagdalena

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 07-06-2011, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

http://drzewa.nazwa.pl/porewolucji/o-prowadzacej-program.php

Nie znam się na prowadzeniu restauracji więc nie mi oceniać, ale Ci co się znają ocenili nie zbyt przychylnie:) Na wyżej podanej stronie znajdziecie wiele ciekawostek:)

Podpis Nigdy nie żałuj tego, co kiedyś sprawiało Ci radośćUśmiechnięta
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię oglądać "Kuchenne rewolucje", fajne przepisy, pomysły pani Magdy.
Ostatnio "robiła" restaurację w Nowogrodzie a spała niedaleko mojej miejscowości, w miejscu, gdzie kiedyś pracowałam. Rozmawiałam z dziewczynami, które ją obsługiwały. Stwierdziły to tak" Tydzień z Gesslerową był jak najgorszy koszmar". Była strasznie wymagająca, na noclegu czuła się tak jakby tam robiła program w nie w Nowogrodzie.

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem jej anty- fanką. Mimo że zazwyczaj dobrze mówi i udziela właściwych wskazówek , nie podoba mi się jej styl, bo sporo ubrań , które nosi ją pogrubia. Kiedyś wyglądała jak w piżamie. Ale podoba mi się sposób, w jaki przemawia do innych.
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie ubiera się jak najbardziej odpowiednio do swojej figury i wieku, a grubawa jest. Ale zawsze ma klasę i wygląda bosko;)
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię i oglądam "Kuchenne rewolucje". A jeśli chodzi o Jej ubiór, to uważam, że się ładnie ubiera. Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właścicielka kilkunastu restauracji...zna się i wie o czym mówi. Lubię bardzo kuchenne rewolucje i dziś też oglądałam.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: