Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Magda Gessler
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 21:56    Temat postu: Magda Gessler Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, jakis czas temu dopiero zaczelam ogladac "Kuchenne rewolucje" i bardzo ale to bardzo podobaja mi sie ubrania tej pani. Choc do konca nie wiem czy jest ona przy sobie bo czasami te zwiewne ciuchy ja powiekszaja, ale i tak barzo lubie patrezec jak jest ubrana. Co wy o nich myslicie? Wklejajcie foteczki albo linki.
pozdrawiam

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ubiera się ok, w sumie jakoś nie zwróciłam na to uwagi. Też oglądam ten program, chociaż czasami Magda Gessler czepia się za bardzo. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na moje oko nosi ona rozmiar około 44.
Powrót do góry

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam Gessler. Za bezpośredniość i szczerość. Co do ubioru - na niego zwracam najmniejszą uwagę.

Polecam felietony tej Pani. Tematyka, oczywiście jak najbardziej "kuchenna".
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ją lubie . Jest bezpośrednia i "swojska" babka.A co do ciuchów wydaje mi się że fajnie się ubiera . Ma w nosie co ludzie powiedzą ubiera się tak jak jej wygodnie.No i nie boi się bieli jak większość zaokrąglonych pań.

Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 02-01-2011, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pdoba mi się jej dobór kolorów w ubraniu, ładnie współgra z kolorem jej skóry i włosów. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 3:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tą szczerością u niej to różnie jest. Puszcza oko

Jeśli chodzi o program, to czasem oglądam.
Drażnią mnie jej udawane miny i wykrzywianie twarzy jak jej coś nie smakuje - jest dorosła, a tak się krzywią dzieci jak im brakuje słów na określenie smaku znienawidzonej potrawy. Taka mała pokazówa. Przewraca oczami

Co do ciuchów - mnie się również podobają. Złośliwa

Ogólnie parę rzeczy na plus, parę na minus - czyli jak większość nieznanych mi osób, jest dla mnie obojętna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jej ciuchy nawet mi się podobają, widać że ma swój własny styl.
Co do zachowania to też denerwują mnie jej miny jak coś jej nie smakuje i to jak opisuje restaurację na początku odcinka i jak podsumowuje ją na końcu, chodzi mi o sposób w jaki to mówi.

Podpis Kocham
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Pdoba mi się jej dobór kolorów w ubraniu, ładnie współgra z kolorem jej skóry i włosów. Uśmiechnięta

Kolorystyka jest zawsze super dobrana.
Widać, że to artystyczna dusza... Cool

Nie przepadam za nią, chociaż "Kuchenne rewolucje" oglądam zawsze z wielkim zaciekawieniem.
Pani Gessler ma w sobie coś takiego co mnie strasznie irytuje, ale i intryguje.
Niewątpliwie jest ciekawą osobą. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami mnie irytuje, a czasami przyznaję jej wiele racji. Uśmiechnięta
Lubię oglądać Kuchenne Rewolucje.

Co do jej stylu - bardzo mi się podoba.
Spodobało mi się to Jej zdjęcie:

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pani Gessler ma denerwujace komentarze i cos czuje, ze przez nie wlasnie poleglo kilka knajpek, ktore ujawnila w TV.
Co do jej wygladu to wyglada super. Mimo jej dodatkowych kilogramow, super jest zawsze ubrana no i kolory tez sa swietnie dobrane Puszcza oko .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Eewelka

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam Pani Gessler za kobietę mocno stąpającą po ziemi, która nie ma oporów przed ujawnieniem własnego zdania. Wytyka każdemu błędy, jest konsekwentna, ale czasem przesadza z opiniami, minami, gestykulacją. Czasem stwarza wrażenie osoby, która nie umiem zrozumieć innych, ludzkich obaw itp. ale z drugiej strony, jeżeli ktoś zgłasza się do programu powinien jej sugestii słuchać.
Choć z drugiej strony słyszałam, że jej knajpki upadają, że jest zadłużona, że wynajmowała dom, za który nie płaciła. I jak tu wierzyć takiej osobie?
A co do wyglądu? Podoba mi się styl, kolorystyka, całokształt.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

macabre

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie to taka wredna baba, która chce zrobić szoł. Przewraca oczami

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 03-01-2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie tam się ona w wydaniu programu podoba . A co do jej prywatnego życia i jej knajp to mnie to guzik obchodzi . Jako atrakcja programowa jest ok.
Powrót do góry

lady_jagodka

PostWysłany: Sob 15-01-2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozmiar 44? Nie uwierze, niewyglada az na taka przy kosci. Rzeczywiscie czasem przesadza z ocena dan ale uwazam ze i tak potrafi dobrac odpowiednie menu do kazdej restauracji. Ludzie prowadzacy restauracje w pl obawiaja sie zmian, boja sie ze nieyjda one na plus.

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: