Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Makaron z łososiem...yammi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Potrawy z produktów zbożowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martinez

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 27-08-2007, 17:32    Temat postu: Makaron z łososiem...yammi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam dla Was foremki baaardzo prosty i mega błyskawiczny przepis na pyszny makaron. Mianowicie na początek składniki:
-makaron razowy ( np.Fit, koniecznie!)
-300ml śmietany
-100ml whisky Bardzo szczęśliwa
-łosoś wędzony ,conajmniej jedno opakowanie ale generalnie wg wlasnego uznania ja lubię więcej wiec zawsze zyzuwam 2 (najlepiej już posiekany,mniej wtedy roboty)
-pieprz cayenne
-natka pietruszki
-feta Uśmiechnięta
Gotujemy of kors makaron. Następnie do osobnego garnka wlewamy śietane, whisky, wrzucamy łososia, dużo posiekanej pietruszki, troche pieprzu i gotujemy az wszystko ladnie sie zmiesza.
Makaronik odcedzamy, dodajemy sos i posypujemy pokruszona fetą (im jej wiecej tym lepiej. Potrawa naprawdę wyśmienita, tylko trzeba uważać na ilość whisky, ja po jednym przyjeciu z nia przesadzilam i wiele osób musiało odstawic pojazdy i wracać taksówkami;))) Smacznego!!!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Potrawy z produktów zbożowych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: