Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam bzika na punkcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na punkcie rzeczy to chyba raczej nie ( choć może nie zdaję sobie z tego sprawy). Ale mam bzika na punkcie np. sposobu wieszania papieru toaletowego. Zawsze wisi tak samo. Nawet złapałam się że u mojej mamy przewieszam bo ona zawsze odwrotnie. - Ale to chyba nie bzik tylko przyzwyczajenie. I chyba nawet pisałam o tym w watku o przyzwyczajeniach http://www.forum.kobiet.pl/viewtopic.php?t=32817.

Nie , na punkcie rzeczy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anonymous
Gość

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam się dołączyć do zbzikowanych na punkcie skarpetek : ))) ja je też uwielbiam! Ale szczególnie te grube ze stoperami na stopach. Świetnie się nadają na weekendowe szwendanie się w domku Uśmiechnięta Do tego jeszcze kocyk i dobra muzyka.... hmm rozmarzyłam się Uśmiechnięta
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam bzika na punkcie starych mebli i na punkcie książek a i jest taka układanka gra mahjong jak w nią gram to oderwać się nie mogę i uwielbiam herbaty pyszności.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jeszcze mam bzika na punkcie swojego chłopczyka Język

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

McBratka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no to ja tak cichutko dodam że mam fioła na punkcie książek... Rumieni się
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeoczyłam ten wątek, ale już nadrabiam. Ja mam jednego fioła-na punkcie zwierząt. Mogłabym prowadzić sklep, albo i nie, bo bym jeszcze nie chciała zwierząt sprzedać, albo schronisko.[/url]
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie kolorwych stringów Bardzo szczęśliwa Z czynności to mam bzika na punkcie słyszenia telewizora (nienawidzę słyszeć telewizora z innego pokoju) oraz to, że absolutnie NIGDY nie gaszę za sobą światła, co skutecznie wyprowadzało z równowagi moją siostrę, teraz się przeniosło na męża. Uwielbiam też zapachy, tzn. uwielbiam sama ładnie pachnieć i jak ktoś ładnie pachnie (a malowac się np. nie muszę wcale).

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe też przeoczyłam. Fajne tematy pozakładłyście!

Ja mam bzika na punkcie: książek podobnie jak Agatka staram się raz w miesiącu jakąś kupić. Do tego muzyka! Musi grać cały czas. Do tego oczywiście cytaty obkleiła bym nimi dom najchętniej. Dalej... mam bzika (agatka1984 Bardzo szczęśliwa ) - nigdy nie gaszę za sobą światła Bardzo szczęśliwa taka elektrownia czasem jest w domu (ale brat skutecznie za mnie to robi). Kolejny bzik to spuźnialstwo! robienie wszystkiego na perfekt i ostatni chyba bzik na punkcie mycia zębów Przewraca oczami.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

antenka

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra uważa, że mam bzika na punkcie porządku. Może coś w tym jest bo strasznie mnie denerwuje jak po pokoju są wszędzie porozwalane ciuchy i książki, nie cierpie tego.
Niestety ostatnio mój pokój często tak wygląda z powodu braku czasu, ale po maturze to sie diametralnie zmieni Bardzo szczęśliwa Puszcza oko
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przypomniałam sobie jeszcze że mam bzika na punkcie... wkładek higienicznych Bardzo szczęśliwa Nie wyobrażam sobie bez nich życia. I kawy (ale to uzależnienie a nie bzik). Japonki (w ilościach hurtowych). Buty w ogóle- wszystkie. Składanie ciuchów (jak widzę jak Paweł zwija spodnie w kulkę, to mnie szlag trafia na miejscu Diablica lub Bardzo wściekła -pomimo, że są polarowe, czyli się nie gniotą, i chodzi w nich tylko po domu Uśmiechnięta )

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kawa Zakochany Zakochany

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

McBratka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa razy kawa... Zakochany Zakochany

Podpis Świat bez miłości jest światem martwym
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja dodam jeszcze, że mam bzika na punkcie niezamkniętych szafek Diablica lub Bardzo wściekła . Nic mnie tak nie wkurza i nie drażni jak niedomknięta szafka. Zawsze muszę ją zamknąć (nawet jak nie jestem u siebie).
Mój B kiedyś potrafił wyciągnąć coś z szafki i nie domykał jej zawsze- po 7 latach bycia razem już zamyka i uważam to za swój osobisty sukces Puszcza oko .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kawa również, ale to nie bzik tylko uzależnienie.
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
To ja dodam jeszcze, że mam bzika na punkcie niezamkniętych szafek Diablica lub Bardzo wściekła . Nic mnie tak nie wkurza i nie drażni jak niedomknięta szafka. Zawsze muszę ją zamknąć (nawet jak nie jestem u siebie).
Mój B kiedyś potrafił wyciągnąć coś z szafki i nie domykał jej zawsze- po 7 latach bycia razem już zamyka i uważam to za swój osobisty sukces Puszcza oko .

Agata - mam to samo!!! Nawet nie wiesz ile razy u mnie w domu była o to awantura. A to wszystko przez mojego ojca który zawsze mówił że drzwiczki sie "wypaczą".
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

Skocz do: