Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam bzika na punkcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
kubki, talerze, misy, garnki, sztućce

Dziwne ja też tak myję, ale nigdy nie zwróciłam na to uwagi.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

candy201

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam bzika na punkcie biżuterii Uśmiechnięta
I tej robionej samodzielnie i tej robionej niesamodzielnie Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kasia26

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się przyznam , że nie mogę się opanować by nie kupić pluszaka. Ale nie, że każdego. Jednak mam tak, że jak wchodzę do sklepu to mnie jakiś przyciągnie i nagle wydaje mi się, że jest taki biedny i że u mnie wśród pluszaków będzie miał się dobrze Puszcza oko I tak jakoś wychodzę ze sklepu z pluszakiem Puszcza oko Nie wiem to mi chyba zostanie na zawsze, ale dobrze mi z tym. A poza tym to zawsze ale to zawsze zerkam na skarpetki jak już niektóre z Was pisały. Taki zakup jednej pary skarpetek wprowadza mnie w strasznie fajny humor na cały dzień Śmiejąca się
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majuulla napisała:
Aikaterina dziwne mam skojarzenia Śmiejąca się . Wyjaśnij co to za ptaszki Podejrzliwa ?

Hahaha, Majuulla, a co tez Tobie po glowie chodzi? Podejrzliwa Nie zauwazylam tego wczesniej dlatego dopiero teraz Ci odpowiem. Otoz sa to ptaszki, prawdziwe ze skrzydelkami i dziubkiem. Sa zielone i maja czerwona glowke, ale nie wiem jak sie nazywaja bo nigdzie nie moge ich znalezc. Wygladaja jak kanarki i sa totalnie zwiariowane. Chcialabym takiego miec. Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do prania, to mam takiego bzika, że brudne rzeczy w pralkę układam w kosteczkę. Podobnie do suszarnika wkładam w kostkę rzeczy i tak się suszą. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam na punkcie portfeli, mam ich ponad 20 a zaden nie zniszczony nawet nie "draśnięty" Uśmiechnięta
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 20-03-2010, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta ja mam bzika na punkcie zwierzaków. W domu mam dwa koty i psa. W mieszkaniu w którym wynajmuję niestety nie mam żadnego zwierzątka i nawet mi się na mieszkanie nie chce wracać jak o tym pomyśle... A najchętniej to bym przygarnęła wszystkie biedne pałętające się zwierzaki.
Powrót do góry

Malutka Gwiazdka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-03-2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie staników i stringów, mogłabym wykupić wszystkie ładne i wszystkie kolory Bardzo szczęśliwa

Podpis Nie ma nic trafniejszego nad umiejętność kochania się wzajemnie przez całe życie. Serduszko
Kocham Cię Zakochany
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie będę oryginalna - mam totalnego bzika na punkcie swego kota. Już mi to wszyscy wokół mówią.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Wto 23-03-2010, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytania gazet od końca.. Przewraca oczami
Powrót do góry

alfa

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-03-2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojj prawie na wszystkich rzeczach w moim pokoju mam bzika, poczynając od kota, kończąc na kocach Złośliwa
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 26-03-2010, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie wieszania prania, wszystko musi wisieć według schematu i chora jestem jak jest inaczej Puszcza oko .

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

kb14

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 30-03-2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super temat! Moje bziki: robienie zdjęć-musi być dobrze, jak nie , to poprawiam, sprzątanie i porządki,ciuszki, buty i torebki, kwiaty w domu- mam ich dużo, kosmetyki-uwielbiam i mam dużo, no i oczywiście książki- kupowanie czytanie, plus muzyka-zbieranie cd,choć teraz już mniej.A także zakupy w sieci.
Powrót do góry

catien

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie kotków. Cool Najchętniej przygarnełabym wszystkie bezdomne do mojego domu i opiekowała się nimi Złośliwa W domciu mam jedną tylko kotkę o imieniu Celesta Uśmiechnięta Uwielbiam z nią spać. Czasem lepiej mi się z nią śpi niżeli z moim facetem...
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

flo napisała:
Ja mam bzika na punkcie wieszania prania, wszystko musi wisieć według schematu i chora jestem jak jest inaczej Puszcza oko .

Flo a jaki masz schemat Podejrzliwa ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

Skocz do: