Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam bzika na punkcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alfa

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 06-04-2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tej chwili mam bzika na punkcie mojej nowej gry need for speed którą wygrałam Uśmiechnięta Pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać Uśmiechnięta Ajjj aż się musiałam gdzieś pochwalić Uśmiechnięta A żeby nie być samolubnym polecam wam stronkę /reklama/ Uśmiechnięta chyba w końcu zacznę wierzyć w swoje szczęście Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Labradoryyyyy Bardzo szczęśliwa oprócz tego wielgaśne kubki, świeczki. Czy wspomniałam o labradorach???? Bardzo szczęśliwa[/list]
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam bzika na punkcie iglaków . W ogrodzie mam ich pełno , co nie ułatwia mi koszenia . No ale coś za coś Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

tiania

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 13-07-2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie astrologii. Wszystkiego co związane z wróżbami, znakami zodiaków i numerologią. Ostatnio znalazłam fajną stronkę /link/
Powrót do góry

Al0ne

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Będę oryginalna i powiem , że mam bzika na punkcie gry World Of Warcraft Uśmiechnięta Kocham tą grę !

Podpis Regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lala874

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam bzika na punkcie podróży, muzyki. A ostatnio moją pasją stało się gotowanie.
Powrót do góry

Melisa

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aktualnie mam bzika na punkcie języka arabskiego Uśmiechnięta. Uczę się pilnie Puszcza oko.

Podpis الحياة حلوة Uśmiechnięta

Uwagi  Proszę o stawianie wielkich liter na początku zdań i kropek na ich końcach (emotka kroki nie zastąpi).
monika2222.
Powrót do góry

mandrillugly

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam fioła na punkcie broszek, mam juz sporą kolekcję, nosze do swetrow, żakietów, płaszczyków. Broszki są suuuuper!!! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 13-01-2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, jestem Margoth i jestem zakupoholiczką Złośliwa. Ja mam bzika na punkcie swojej garderoby, butów, torebek i dodatków Złośliwa. No i jeszcze książek! Kocham książki.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-01-2012, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam głównie te dwa bziki:
- układając naczynia na suszarce- talerze muszą być od największego do najmniejszego, a kubki i szklanki zawsze uchem w jedną stronę
- wieszając ubrania w szafie- wieszaki mają być skierowane w jedną stronę, tak samo ubrania- przód ma być zawsze z tej samej strony (czyli np. patrząc w prawo są same przody).

Pewnie jeszcze by się coś znalazło, ale te dwa mi pierwsze na myśl przychodzą. Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 14-01-2012, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth napisała:
A ja myslałam, że takie rzeczy sa normalne Bardzo smutna . Ja w szafie mam wszystko wedle koloru powieszone a w kolorach pod względem grubości tkanin (szyfony od prawej strony, wełna od lewej).

Przerażacie mnie. Zszokowana

Ja mam bzika na punkcie biżuterii, butów, planowania i herbaty. Tak mniej więcej bo znajdzie się wiele, wiele innych rzeczy. Złośliwa
Powrót do góry

Gonieczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 14-01-2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam bzika na punkcie źle ułożonych butów.Znaczy denerwuje mnie że jedna para jest tam a druga gdzieś indziej.
Mam bzika też na punkcie mycia zębów- zawsze myje jak gdzieś wychodzę oraz mam bzika na punkcie gdy się zakładam ze swoim partnerem (większość zakładów wygrałam Złośliwa). Jak sobie jeszcze przypomne to dopisze. Cool
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 14-01-2012, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja mam głównie te dwa bziki:
- układając naczynia na suszarce- talerze muszą być od największego do najmniejszego, a kubki i szklanki zawsze uchem w jedną stronę
- wieszając ubrania w szafie- wieszaki mają być skierowane w jedną stronę, tak samo ubrania- przód ma być zawsze z tej samej strony (czyli np. patrząc w prawo są same przody).

O rany. Śmiejąca się Do tej pory myślałam, że jestem pedantką, ale zmieniam zdanie. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 18-01-2012, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu ja w innych sytuacjach i ogólnie chyba to jestem raczej bałaganiarą Złośliwa. Ale te rzeczy muszą tak być i już Złośliwa. Gdybyś zajrzała do półek z ubraniami to byś się przeraziła Puszcza oko.
Margoth nie jest normalne Puszcza oko. Mi się każdy dziwi- nie wiem dlaczego Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 14-06-2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porządku! I to jest coś o co najczęściej kłócę się z A. On jest bałaganiarzem a ja podobno pedantką. Lubię mieć wszystko ładniutko posprzątane, poukładane (rozmiarami i kolorami, rodzajem rękawka itd). Lubię jak wszystko jest posegregowane i ma swoje stałe miejsce.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

Skocz do: