Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam bzika na punkcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
Ja dzisiaj zauważyłam, a właśnie moja mama zauważyła, że mam bzika jeśli chodzi o wieszanie prania.
Jeśli wieszam pranie na ogródku to dana rzecz musi mieć taki sam kolor 'żabki' (mam kolorowe), bo inaczej muszę to przemienić.

A ja myślała, że tylko ja mam takie skrzywienie. Zszokowana Bardzo szczęśliwa Cool

Madzia rozumiem Cię w pełni, ja nie dość, że do koloru dobieram to jeszcze żabki, które różnią się kształtem też segreguję. Śmiejąca się Zszokowana Cool Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula to jest oczywista sprawa dla mnie Bardzo szczęśliwa.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madziu, Uluniusku - przy całym moim bziku na punkcie składania, sprzątania itp. nigdy, ale to przenigdy nie zwróciłam uwagi na kształt i kolor klamerek. Normalnie ścięło mnie z nóg Zszokowana Zszokowana - coś takiego Przewraca oczami Przewraca oczami To dopiero bzik Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Pią 08-06-2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie daj Boże jak pranie jest źle powieszone, to tylko czekam aż mama pójdzie i od razu przewieszam po swojemu Puszcza oko Bardzo szczęśliwa.

[*]
Powrót do góry

Zaira

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cha! Jak widzę to normalne zmoim bzikiem na punkcie kubków.Uwielbiam kubki,różne kolorowe, w piseki kotki myszki,świnki,rubki, itp.Mogłabym mieć ich całe mnóstwo.Zawsze mi się spodoba jakis kubek. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Tak się zastanwiam z puktu widzenia psychologicznego,że skoro mi sie tak kubki podobają,to nieważne co wśrodku ważne by na zewnątrz się podobało..ale to tak !ąc ,bo w rzeczywistości ,wiem że tak nie jest.

No i mam bzika na punkcie ciała mojego mężczyzny.Taki fetysz,uwielbiam jego zapach i ciepło jego ciała...przy tym zapachy czuje się bezpiecznie. Uśmiechnięta Jak sobie teraz przypone jego zapach to aż mi miło się robi Uśmiechnięta Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Ally

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

muszę mieć czyste kosmetyki: słoiczki z kremów balsamów - jak mi ktoś uciaprze to wrrrr Bardzo smutna
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
A nie daj Boże jak pranie jest źle powieszone, to tylko czekam aż mama pójdzie i od razu przewieszam po swojemu Puszcza oko Bardzo szczęśliwa.

Za krzywo powieszone pranie to chyba bym zagryzła. Crazy Puszcza oko
Moje pranie jest zawsze tak rozwieszone, że jak wyschnie to już go nawet prasować nie trzeba. Śmiejąca się Puszcza oko Cool
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jednego - ale to bardziej zboczenie niż bzik. Złośliwa
Jak robię sobie kanapkę to nie może z niej nic wystawać (chyba że jest to zielona sałata). Jesli wystaje do albo obcinam, albo obgryzam, dopiero potem zaczynam jeść kanapkę. Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Nie wiem skąd mi się to wzięło. Zakłopotana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe Efrell, dobra jestes! Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
A ja z kolei odcinam z każdego plasterka szynki czy innej wędliny wszystkie paseczki tłuszczyku, nie dlatego że nie lubię czy z powodu diety tylko po prostu zle mi to wygląda i muszę miec "czyste" mięsko bez żadnych obwódek. Zakłopotana

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje bziki:
* Zuzia Bardzo szczęśliwa
* podkreślam wszystko co ważne w notatkach równiótko, liniałeczką, kolorowymi pisaczkami
* pranie równo i bez klamerek wieszam
* żołty, rozpuszczony ser Język
* jedzenie zaczynam zawsze od tego, co smakuje mi najmniej, aby na końcu delektować się jakimś rarytasem (bezsens, bo czasami nie mam miejsca na pyszności)

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jeszcze z takich dziwnych rzeczy wydrążam bułki w środku, wywalam białe ciasto i zjadam sama skórkę.

Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam to białe ciasto Bardzo uśmiechnięta.

[*]
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest bardzo fajne do robienia kulek. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Ally

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 09-06-2007, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja mam jednego - ale to bardziej zboczenie niż bzik. Złośliwa
Jak robię sobie kanapkę to nie może z niej nic wystawać (chyba że jest to zielona sałata). Jesli wystaje do albo obcinam, albo obgryzam, dopiero potem zaczynam jeść kanapkę. Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się Nie wiem skąd mi się to wzięło. Zakłopotana

siostro Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Robię identycznie!
potrafię nożyczkami przyciąć wszystko równiutko Uśmiechnięta
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 10-06-2007, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze miec kwiaty . Ciete , doniczki obojetnie ale musza byc , inaczej mi pusto i zle sie czuje .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

Skocz do: