Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam bzika na punkcie...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 12:49    Temat postu: Mam bzika na punkcie... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda z nas pewnie ma bzika na punkcie pewnej rzeczy, która jest w naszych mieszkaniach.
Ja uwielbiam wręcz świeczki i jakby się dało wykupiłabym wszystkie świeczki świata. Ostatnio kupiłam sobie małe świeczuszki w kształcie arbuza i ananasa i cieszyłam się jak dziecko.
Poza tym uwielbiam rózne ozdoby świąteczne: bombki, fogurki, stroiki. Mam tego mnóstwo ale mimo wszystko uważam, że ciągle za mało Bardzo uśmiechnięta .
Bardzo też lubię książki i płyty. Kupowałabym ich znacznie więcej, jednak w tym przypadku skutecznie odstrasza mnie cena Bardzo smutna . Ale tak i tak staram się raz w miesiącu sprawić sobie conajmniej jedną książkę.

A Wy macie bzika na jakimś punkcie ?? Może jakieś fotki swoich skarbów wkleicie ??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!

Ostatnio zmieniony przez Agata dnia Pon 20-11-2006, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam totalnego bzika na punkcie perfum!!! To dosłownie jakaś choroba, teraz jestem na odwyku i nie kupuję żadnych nowych zapachów, no ale mam niezły arsenał perfum w domu (szkoda tylko, że większość buteleczek jest już prawie pusta bo chlapię się nimi bardzo dużo Niezdecydowana )
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moimi skarbami są również świeczki. Mam ich mnóstwo na biurku, parapecie, w witrynie dosłownie wszędzie. A o książkach już nie wspomnę- mam ich z tysiąc. Tata mnie zaraził, bo to jest mol książkowy. Odwiedza antykwariat przynajmniej raz w tygodniu i wychodzi z 15 książkami Uśmiechnięta Mam hopla na punkcie butów oraz kosmetyków. Ostatnio liczyłam, że mamy z mamą łącznie 25 kremów do twarzy a o balsamach i szamponach lepiej nie wspomnę. Strasznie dużo kasy na to idzie. Z racji tego, że jestem konsultanką więc nie mam co z tym robić. Miałam również bardzo dużo srebra, ale ostatnio miałam włamanie do domu, wiec zostałam bez niczego Płacze lub Bardzo smutna

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam bzika na punkcie świeczek. Po prostu je uwielbiam. Mój D. zawsze mówi, że jak juz razem zamieszkamy to chyba będziemy musieli zrobic jakiś osobny pokoik na te świeczki. Bardzo szczęśliwa
Kosmetyków także mam dużo, ale to pewnie z racji tego, iż jestem konsultantką. To chyba na tyla, jak coś mi się jeszcze przypomni to dopisze. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze mam bzika na punkcie skarpetek Bardzo uśmiechnięta . Mogłabym isc mieć tysiące. Pierwsze od czego zaczynamy wizytę w hiperkarkecie to dział ze skarpetkami. Zawsze lubiłam białe skarpetki, a ostatnio kupuję jedynie kolorowe. Zakładam je do dżinsów Bardzo uśmiechnięta .
B się śmieje ze mnie, że moja szuflada przypomina teraz świat skarpetek Złośliwa .

Powrót do góry

Dusza

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja mam bzika na punkcie skarpetek! Uwielbiam kolorowe skarpetki w paski. Wesołe i pełne życia skarpetki. Mam ich chyba cały wór i nie dość mi Podejrzliwa Poza tym uwiebiam kubki, zawsze mnie niesamowicie korci, kiedy widzę ładne kubki i filiżaneczki, aby dołączyć coś do swojej kolekcji, ale aż szkoda, że nie da się ze wszystkich pić... poza tym zbieram figurki kotów- tym najciężej mi sie oprzeć gdy coś wypatrzę Śmiejąca się och mam bzika, mam Puszcza oko

Podpis Trwam w swym naiwnym śnie o życiu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kingula
Gość

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moj bzik to malutkie kolorowe figurki Bardzo szczęśliwa Niby kupuje je dla córeczki a tak na prawde to ja mam z nich radoche Uśmiechnięta
Powrót do góry

bubuś

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak większość z Nas mam bzika na punkcie świeczek. Mój pokój wygląda jak stoisko ze świeczkami, czasem pojawi się tam jakieś zdjęcie:D Zbieram jeszcze ramki na zdjęcia. Tak na dobrą sprawę, to u mnie w pokoju oprócz świeczek i ramek nie ma nic więcej. No jeszcze są książki, ale to tylko jedna szafa więc się nie liczy:P i jeszcze ciuchy, ale tu nie chodzi o takie co mogę w nich wyjść tak normalnie. Pełno mam takich w których nie wyszłabym na ulicę, ale w sklepie mi się podobałyBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pon 20-11-2006, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moim bzikiem jest muzyka Puszcza oko
A także kolorowe, dziwaczne skarpetki Cool
oraz Misie Zakłopotana
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam bzika na punkcie jednej określonej grupy przedmiotów Uśmiechnięta Mam bzika ogólnego i jak mi się coś spodoba to nie ma przebacz i musze to mieć! Będzie mi się to śniło i będę cały czas o tym myślała póki tego nie będę miałą Bardzo szczęśliwa o to taki mały bzik Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój bzik (na razie nici, ale i tak będę go mieć!):
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aaaa zapomniała bym, od jakiegoś czasu mam bzika na punkcie Forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O forum nie pisałam, bo to oczywiste Bardzo uśmiechnięta
Mam też bzika na pukncie podwodnej układanki Bardzo szczęśliwa .

Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że o takich rzeczach jak forum i podwodna układanka to nawet nie trzeba mówić. Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 21-11-2006, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pachnace swieczki, kolorowe krotkie skarpetki, majtki(!!!), forum, zakupy na ebay i terraz najgorsze, porzadek w lazience i sposob wieszania prania. Nie zasne jak moj polowek powiesi pranie, musze wstac i poprzewieszac po mojemu Smutna . Lazienke moglabym sprzatac 5 razy dziennie, ale to juz chyba choroba....
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

Skocz do: