Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Mandarynka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 03-01-2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Czekaj dalej, może za głęboko wsadziłaś.

Za głęboko raczej nie, ok cm. Jeszcze poczekam, dam im szansę, może się wybije cosik.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zoe

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja juz któryś raz podchodzę do mandarynek. Wyrastaja za każdym razem. Ale jak są mniej wiecej 15 cm. wysokości, to mi padają.... Smutna
Wiecie dlaczego?

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Pon 30-01-2012, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To niesprawiedliwe, u mnie nadal nic nie ma. Ciekawe czemu? Podejrzliwa

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 02-04-2012, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mojemu dziadkowi kiedyś zaowcowała, taka z pestki. Zresztą u rodziny D. kiedyś byliśmy i też im owocuje. Uśmiechnięta Tylko nie pamiętam czy to nie cytrynka była.
Powrót do góry

miriam.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 02-04-2012, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Mojemu dziadkowi kiedyś zaowcowała, taka z pestki. Zresztą u rodziny D. kiedyś byliśmy i też im owocuje. Uśmiechnięta Tylko nie pamiętam czy to nie cytrynka była.

Moja mama kilka lat temu posadziła pestkę cytryny w pracy z koleżanką i też im zaczyna owocować Puszcza oko.

Podpis Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Wto 29-05-2012, 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam mandarynkę ,kupiłam 3 lata temu, ładnie wygląda, ładnie rośnie ale owoców nie daje jeszcze.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Pon 09-07-2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mandarynka kwitnie i cudownie pachnie. Uśmiechnięta

Mam pytanie czy jak kwiatki nie zostaną zapylone to nie będzie owoców?

Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 10-07-2012, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wrzucisz fotke?
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Czw 12-07-2012, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kwitnąca mandarynka.

Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 12-07-2012, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna, śliczna mandarynka i owoce ma ładne, wyglądają apetycznie. Zjadłabym takie mandarynki z własnego drzewka. Puszcza oko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 31-07-2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, jak tam wasze mandarynki? Ja mam kilka krzaczków takich podwójnych z jednej pestki, podobno owocują po ok. 7 latach, więc jeszcze 6,5 roku zostało.Złośliwa Mam całą doniczkę z taką dżunglą mandarynkową + dwa krzaczki lichi. Jak na razie rosną ładnie i mam nadzieję, że coś z tego będzie. Tylko nie wiem, czy przesadzać na wiosnę. Może byłoby im lepiej, ale teraz fajnie wygląda taka mandarynkowa puszcza.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anna26

PostWysłany: Czw 23-08-2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto jak tam twoje cytrusy?
Sisi zrób zdjęcie swoich krzaczków.

Moja mandarynka przekwitła, puściła nowe listki i zawiązała owoce. Teraz niech rosną. Ale kilka starych owoców jeszcze ma, dzięki temu nadal jest ładna. Uśmiechnięta

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 23-08-2012, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Scoto jak tam twoje cytrusy?

Nijak, urosły na 2 cm i tyle. Od kilku miesięcy tak są. Poczekam na nowe mieszkanie i tam zasadzę bo w tym mieszkaniu to nie ma sensu.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto- ale nie wyrzucaj ich.Uśmiechnięta Być może rozwijają się teraz korzenie, co również jest bardzo ważne. Jak będziesz miała dobrze ukorzenioną roślinkę to będzie lepiej rosła w przyszłości.

Zrobię fotki i wrzucę niedługo.Złośliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Scoto- ale nie wyrzucaj ich.Uśmiechnięta Być może rozwijają się teraz korzenie, co również jest bardzo ważne. Jak będziesz miała dobrze ukorzenioną roślinkę to będzie lepiej rosła w przyszłości.

Przecież nie wyrzucam, zobaczę na nowym mieszkaniu czy zaczną rosnąć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: