Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Manicure hybrydowy Shellac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam już 3 tydzień Shellac. Idealnie się trzyma i nadal błyszczy. Bardzo uśmiechnięta
Gdyby nie to, że widać już konkretne odrosty Zakłopotana nie musiałabym nic z tym robić.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Shellac nie odpryskuje, zrywa się go większymi kawałkami, płatami, ale trzeba czasami poskrobać, bo może odejść cały naraz, a może i kawałeczkami...da się zrobić spokojnie w domu. Uśmiechnięta

Podczas mycia naczyń nie odpryskuje, jest cały czas taki sam ładny i błyszczący. Przez 2-3 tyg można spokojnie chodzić i codziennie wygląda pięknie, jak nowy. Już się nawet zastanawiałam, czy zestawu do domu nie kupić, do robienia, bo nie ma nic trudnego, jak malowanie lakierem i utwardzanie pod lampą, ale nie wiem czy na allegro są oryginalne...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oferta znowu się pojawiła i teraz już nie odpuszczę Bardzo szczęśliwa. Nawet dobrze się złożyło, bo ta jest tańsza, daje wybór (albo manicure, albo pedicure hybrydowy) i, co najważniejsze, w sprawdzonym salonie - w zimie korzystałam z depilacji tam, notabene też w ramach zakupów grupowych. Chyba nawet kupię dwa kupony, a potem się zastanowię, czy zrobić 2xmanicure czy raz manicure, a raz pedicure Uśmiechnięta.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Czw 26-05-2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i mam na paznokciach Shellac w kolorze pięknej czerwieni. Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo zadowolona z manicure - kosmetyczka niby długo nad tymi moimi paznokciami siedziała (bo godzinę z hakiem, a przez telefon mówiła o 40 min), ale niezbyt starannie je wypielęgnowała i pomalowała Smutna. W efekcie mam przybrudzone lekko gdzieniegdzie skórki. Nie wiem, z czego to wynika. Wydaje mi się, że na koniec, gdy przemywała je alkoholem, lakier nie był jeszcze dokładnie utwardzony i mogło się rozmazać... Na szczęście widać to tylko z bardzo bliskiej odległości i przy dobrym świetle, więc cieszę się ładnymi paznokciami już drugi dzień Uśmiechnięta. Błyszczą się nieziemsko i, póki co, nic się z nimi nie dzieje, a nie oszczędzam ich (było mycie, sprzątanie, gotowanie i nawet mycie okien).

Powiedzcie mi, ile Wasze kosmetyczki miały kolorów do wyboru? Bo ja byłam zawiedziona, gdy przedstawiła mi 3 odcienie czerwieni, 2 odcienie różu i złoty Skonsternowana. Oprócz tego miała jeszcze ze 3 do frencha. Myślałam, że będzie w czym wybierać...
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I znowu ja - zawiedziona mocno. Nie wiem, może moje paznokcie nie bardzo się lubią z tego typu wynalazkami, ale dokładnie po tygodniu od nałożenia mój Shellac nadawał się tylko i wyłącznie do zdjęcia. Nie dość, że miałam naprawdę spore odrosty, to lakier odprysnął w kilku miejscach, trochę stracił blask, no i strasznie się porysował Neutralna. Bez trudu udało mi się go zdjąć płatami samodzielnie Niezdecydowana. Szkoda bardzo. Żałuję, że kupiłam 2 vouchery Smutna.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uuu mari no to nie fajnie Niezdecydowana. W sumie to nie słyszałam jeszcze żadnej negatywnej opinii. Może pani, która Ci robiła pazurki coś zepsuła albo nie zrobiła tego profesjonalnie Skonsternowana.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis, bardzo możliwe. Tak jak pisałam wyżej, nie byłam zadowolona ani z wypielęgnowania, ani z nałożenia lakieru, bo pobrudziła mi trochę skórki Neutralna. Eh.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 09-06-2011, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, zastanawiałam się nad kupnem takiego lakieru. Mam w domu lampę więc mogłabym sobie sprawić i lakier. Babka na kosmetyce ostatnio bardzo chwaliła. No ale zastanawiam się jeszcze. Kupowała któraś z was na allegro? Bo tam ceny są tak rozbieżne, że nie wiem który może być "w miarę" a na najdroższy mnie nie stać.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 09-06-2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja Teściowa robi sobie shellac od paru miesięcy i jest bardzo zadowolona. Ja widzę, że ten lakier naprawdę się trzyma, a ona nie oszczędza paznokci. Potrafi od razu po przyjściu od kosmetyczki zmywać albo myć kuchenkę.
Co do kolorów to wiem, że mają bardzo duży wybór, a jak czegoś nie mają to sprowadzą w przeciągu kilku dni. Ona i tak głównie korzysta z czerwieni. Ściąga też w salonie, po około 3 tygodniach do miesiąca.

Mnie się to podoba, ale raz że szkoda mi kasy, a dwa że szkoda mi paznokcia. U rąk i tak maluję głównie na perłowo z połyskiem jakimś, a na kolor to w wakacje albo na wesele. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam tak zadowolona, a w zasadzie jestem, bo mam na pazurkach teraz frencz, że kupiłam sobie dwa kolory: czerwień i kolor różanej róży, połyskujący Uśmiechnięta.
Dokupię lampę, primer, aceton i pilnik i będę sama robiła.
Ale nie wzięłam z shellaca, z innej firmy mam.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem wciąż bardzo zadowolona. Chyba poprzestanę już tylko na tym shellacu.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z racji tego, że mam drugi voucher, idę w czwartek na frencha (muszę dopłacić 10 zł Neutralna). Korzystam z okazji, że wesele mamy w sobotę. Mam nadzieję, że nie trafię na tę samą kosmetyczkę, co ostatnio Niezdecydowana.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari a nie ma możliwości wyboru kosmetyczki? Rzeczywiście musiałaś mieć pecha, bo jeszcze nie spotkałam nikogo, kto byłby niezadowolny z shellaca.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mi się wydaje, że trafiłaś może na osobę bez doświadczenia, albo miała zły dzień.
Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie dobry, a jak nie to przyjedziesz do mnie Puszcza oko.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-07-2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem pewna, czy wiem, jak ona się nazywa, a poza tym umawiam się telefonicznie i nie mam gwarancji, że to nie ona odbierze. Jakoś byłoby mi głupio powiedzieć do niej, że nie chcę akurat jej, tylko kogokolwiek innego Neutralna. No nic, trudno, może będzie dobrze Uśmiechnięta.

Landrynko
, w sensie szykuje mi się wycieczka do Niemiec? Uśmiechnięta. Ostrożnie, bo jeszcze skorzystam Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: